Za Koncertnu dvoranu u Splitu

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za Koncertnu dvoranu u Splitu.


Gost

#26

2016-02-03 22:01

Jer smo jednu potencijalnu koncertnu dvoranu vec izgubili (ex kino Central), a imala je sve akusticne predispozicije. Ova u Toncicevoj ce se dovrsiti NIKAD, jer se obnavlja vec od vremena kada sam sa skolom isla u GKL,a sad sam pred penzijom.


Gost

#27

2016-02-03 23:14

Jer pothitno treba rekonstruirati zgradu Hrvatskog doma, remek djelo Kamila Tončića u kojoj se nekada nalazila prekrasna dvorana koju su Talijani temeljno demolirali a koja se doskora koristila kao gimnastička dvorana. JEdino pri ovim radovima treba respektirati Kazalište lutaka koje se nalazi ispod nekdašnje svečane dvorane i koje treba imati poseban ulaz kao i sada a ne praviti proburaznicu kroz njegov foaje da bi se sa još jedne strane moglo priči n aprvi kat!

Gost

#28

2016-02-04 16:16

Zivim u Bonnu koji ima vise takvih dvorana, a u Splitu sam provela djeinjstvo i mladost. Znam koliko je jedan takav objekt vazan za kulturan zivot grada i njegovih gradana ,narocito mlade generacije. Volim Split i zelim da i Split kulturno napreduje

Gost

#29

2016-02-05 05:26

Grad Split vec predugo prizeljkuje takav kulturni prostor!

Gost

#30

2016-04-15 13:37

zato sta grad nikad nije ima koncertnu dvoranu!