Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#426

2016-02-17 17:57

Zato što sam majka i znam koliko svaka majka željno isčekuje svoju bebu.Zato da se konačno uvede red i stane na kraj bogovima u bijelom.Potpisujem,zato da svaka žena slobodno i bez straha ide rodit svoju bebu.

Gost

#427

2016-02-17 17:57

Zato sto sve te kvalitetne frustrirane "doktore " treba maknuti , veterinari imaju vise osjecaja nego oni .Sve takve treba ne samo ukinuti dozvolu za rad nego i kazna zatvora.Sramota no takve stvari su moguce samo kod nas , jer takvi su nam svuda. Moje saucesce obitelji :(.
STOP LOŠIM LIJEČNICIMA

#428 Re:

2016-02-17 17:57

#422: -  

 

-DOKTORI NE ŽELE DATI PACIJENTIMA UVID U DOKUMENTACIJU NJIHOVOG LIJEČENJA

 

Zakon o liječništvu

VOĐENJE I ČUVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE

Članak 23.

Liječnik je obvezan voditi točnu, iscrpnu i datiranu medicinsku dokumentaciju u skladu s propisima o evidencijama na području zdravstva, koja u svakom trenutku može pružiti dostatne podatke o zdravstvenom stanju pacijenta i njegovu liječenju. Liječnik je obvezan tu dokumentaciju na zahtjev predočiti ministarstvu nadležnom za zdravstvo, tijelima državne uprave u skladu s posebnim propisima, Hrvatskoj liječničkoj komori ili sudbenoj vlasti.

Liječnik ili odgovorna osoba zdravstvene ustanove, trgovačkog društva ili druge pravne osobe koja obavlja zdravstvenu djelatnost obvezni su dokumentaciju koja se čuva na elektronskom mediju osigurati od mijenjanja, prijevremenog uništenja ili nedopuštenog korištenja.

Liječnik je obvezan na zahtjev dati na uvid pacijentu svu medicinsku dokumentaciju koja se odnosi na dijagnostiku i liječenje njegove bolesti.

 

AKO STE IMALI SLUČAJ DA VAM JE LIJEČNIK OVO USKRATIO, PRIJAVITE!!!

TO SE DOGAĐA U OSIJEKU NA SVAKODNEVNOJ BAZI.

PRIJAVITE ANONIMNO, IMENUJTE LIJEČNIKA, OBJAVITE NJEGOVU FOTOGRAFIJU!!


Gost

#429

2016-02-17 17:57

Jer Kao majka 3 djece suosjecam sa majkom izgubljenog dijetetA a nemara lijecnika Koji je sve samo ne da lijeci nego ubija! Uzasnuta Sam Tim iskustvom I smatram da nakon tolko losih njegovih poteza ne zasluzuje da radi u struci vise!

Gost

#430

2016-02-17 17:58

jer doktori bi trebali bit tamo da spasavaju zivote i brinu o ljudima ako nisu sposobni netrebaju ni da rade takav poso

Gost

#431

2016-02-17 17:58

Maknuti tog idiota pod hitno. A onima koji su pretpjeli njegovu bahatost i sve ostalo zelim da se oporave, uz Bozju pomic i prezive sve sto im se desilo
STOP LOŠIM LIJEČNICIMA

#432 Re:

2016-02-17 17:59

#57: -  

 

-DOKTORI NE ŽELE DATI PACIJENTIMA UVID U DOKUMENTACIJU NJIHOVOG LIJEČENJA

 

Zakon o liječništvu

VOĐENJE I ČUVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE

Članak 23.

Liječnik je obvezan voditi točnu, iscrpnu i datiranu medicinsku dokumentaciju u skladu s propisima o evidencijama na području zdravstva, koja u svakom trenutku može pružiti dostatne podatke o zdravstvenom stanju pacijenta i njegovu liječenju. Liječnik je obvezan tu dokumentaciju na zahtjev predočiti ministarstvu nadležnom za zdravstvo, tijelima državne uprave u skladu s posebnim propisima, Hrvatskoj liječničkoj komori ili sudbenoj vlasti.

Liječnik ili odgovorna osoba zdravstvene ustanove, trgovačkog društva ili druge pravne osobe koja obavlja zdravstvenu djelatnost obvezni su dokumentaciju koja se čuva na elektronskom mediju osigurati od mijenjanja, prijevremenog uništenja ili nedopuštenog korištenja.

Liječnik je obvezan na zahtjev dati na uvid pacijentu svu medicinsku dokumentaciju koja se odnosi na dijagnostiku i liječenje njegove bolesti.

 

AKO STE IMALI SLUČAJ DA VAM JE LIJEČNIK OVO USKRATIO, PRIJAVITE!!!

TO SE DOGAĐA U OSIJEKU NA SVAKODNEVNOJ BAZI.

PRIJAVITE ANONIMNO, IMENUJTE LIJEČNIKA, OBJAVITE NJEGOVU FOTOGRAFIJU!!


Gost

#433

2016-02-17 17:59

Potpisano!!!!

Gost

#434

2016-02-17 17:59

Pitam se ima li taj " doktor" kcer?

Gost

#435

2016-02-17 18:00

Zato da se stane više na kraj tim bahatim i korumpiranim doktorima.Inam slučaj u obitelji.Snaha mi je rodila 17.01.Pokušaj prirodno,pa drip i na koncu carski....da bi za 7 dana dobila trombozu noge....

Gost

#436

2016-02-17 18:00

Potpisujem ovu peticiju jer sam i ja mama troje djece i zelim da se ovakva nepravda rijesi...da se Rijesi!!!
I duboko se nadam da nece ostati samo na opomeni !!! Nego da taj Dr.nece vise biti Dr.

Gost

#437

2016-02-17 18:01

Zato da zastitimo buduce majke i njihovu djecu pri porodu od ovakvih tzv ginekologa i njihove nestrucnosti.

Gost

#438

2016-02-17 18:01

Zato sto ovakve monstrume treba javno kamenovati!

Gost

#439

2016-02-17 18:02

Zato sto sam samo jedna od zena koje jos uvijek nisu rodile. I zadnje sto zelim sebi i ostalim zenama je da za vrijeme naljepseg dogadjaja u zivotu slusam rijeci "kurac, zajebavat, glupaco, skaci". Ne smijemo sirit mrznju, ali ovome se mora stat na kraj. Jer ovakvi slucajevi zasluzuju najgore kazne.

Gost

#440

2016-02-17 18:02

Zato jer sam žena i majka. Takvima nije mjesto da rade u bolnici niti sa ljudima,a da ne govorim sa trudnicama. Bez istrage i razmišljanja treba mu odmah uzeti licencu. ODMAH
Xxxpravda

#441 Re:

2016-02-17 18:02

#420: -  

 Sramota je ovo vase izrazavnje.I o cemu vi pricate trudnoca je bila normalna jedino je porod trebao biti na carski radi odredjenih indikacija.Tom doticnome nije prvi slucaj sve vise i vise mama se javlja a vi si operite usta sapunom jer previse ljubite neciji straznji dio ocigledno.Fuj !


Gost

#442 Re:

2016-02-17 18:02

#1: -  

 


Gost

#443

2016-02-17 18:02

potrebna istraga i primjerena kazna.
udareni

#444 Kazna

2016-02-17 18:02

Ma kakva suspenzija, mucenje, i to javno


Gost

#445

2016-02-17 18:03

Zato jer sam zbog istog slučaja nemara doktora u Riječkoj bolnici 1978 godine izgubio brata.Samo što se tada sve zataškalo a nekidan ta ista doktorica drži predavanje na KanaluRi.sramota

Gost

#446

2016-02-17 18:03

Za sve buduce majke !! Da doticni dobije dozivotnu zabranu rada kao i njemu slicni ! To su monstrumi a ne ljudi !

Gost

#447 Re:

2016-02-17 18:03

#426: -  potpisujem 

 


Gost

#448

2016-02-17 18:03

Nek gad trune u paklu..sram ga moze biti..ja sam majka tri prekrasna sina..3 carska sam imala...a peticija ce biti aktivna jer je jako puno zena razocarano i muceno po bolnicama i radjaonama...

Gost

#449

2016-02-17 18:04

Zato sto imam losa iskustva od istog ginekologa ali sva sreca sto sam bar jedno djete u Rijeci rodila , gdje sam mislila da je to san a ne stvarnost . Jel ovdje uvjeti i u Vinkovcima razlika velika nazalost .

Gost

#450

2016-02-17 18:04

Po zanimanju sam fizioterapeut i gotovo dvije godine radila sam sa djecom koja su zbog lijecnickih pogresaka pretrpjela velika osecenja sredisnjeg zivcanog sustava. Stavimo na stranu lose stanje u bolnicama, nedostatak osoblja i tome slicno. To su uglavnom izgovori. Pravi je problem lijecnicka tastina, njihov golemi ego i uhodane sheme kojih se medicinsko osoblje slijepo drzi. Ovo sto se dogodilo u Vinkovackoj bolnici je UBOJSTVO ZBOG NEMARA i mora biti kaznjeno.