Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#676

2016-02-17 19:06

Zato sto Nikola Kolak nije doktor on je obicno govno...

Pravi doktori znaju svoj posao i odraduju ga kako treba i nisu nimalo neuljudni poput ovog smeca. 


Gost

#677

2016-02-17 19:07

SRAMOTA...STO DRUGO REC..I U PETROVOJ BOLNICI SAM DOBILA LAKTOM U REBRA UZ RIJECI "PENJI SE NA STOL",JOS ME I UDARIO...PUSTILI SU ME DA SAMA NOSIM TESKU TORBU I VRATILI ME SA 4 PRSTA OTV.DOMA I REKLI DA DODJEM ZA PAR DANA...SRAMOTA ,NEMA NI DR.NI SESTARA...FUJ....JEDNOM SAM RODILA I NIKAD VISE BAS ZBOG TAKVIH...A OSIM OVIH OBRATITE POZ.I NA DR.ZDRAVST.USTANOVE...KAO VRAPCE..ITD...TAMO SAMO STO SE ZENE NE SILUJU...

Gost

#678

2016-02-17 19:07

Za trajnu suspenziju dokt.Nikole Kolaka

Gost

#679

2016-02-17 19:07

Opet sto peticija nece nikom nista biti 


Gost

#680

2016-02-17 19:07

Nedopustivo je da takav monstrum radi u zdravstvu i još k tome u rodilištu !

Gost

#681

2016-02-17 19:09

Zato sto to nije covijek..i nema se sta bavit takvim poslom kao sto je dovodenje na svijet novi zivot.

Gost

#682 Re:

2016-02-17 19:09

#676: -  ANITA PERICKI

 NIJE COVIJEK NEGO MONSTRUM....VAN I ON I NJEMU SLICNI S POSLA ZA UVIJEK


Gost

#683

2016-02-17 19:09

Treba spašavati zivote, ne ih unistavati.

Gost

#684

2016-02-17 19:09

Znam da nasi potpisi mozda nece rijesit nista ali krajnje vrijeme je da se ovakvim "mesarima" stane na kraj...njima nista nije vrijedno ni sveto,sto je za njih zivot i unistene i slomljene obitelji...stvarno strasno,nema rijeci kojima se moze utjesiti nekoga ko je ovako nesto prezivio i osjetio na vlastitoj kozi... :-(

Gost

#685

2016-02-17 19:09

Jer plačem svaki put kad pročitam ovu priču i priče ostalih žena koje su prošle iste ili slične tragedije...Jer mi je dosta tih bahatih, bezobraznih doktora koji su umislili da su Bogovi... Jer smatram da porod, ma koliko god bolan bio, mora biti najljepši, a ne najtužniji trenutak u ženinom životu...


Gost

#686

2016-02-17 19:09

S obzirom na nacin kako nas se kao pacijente tretira a kolko nam se za zdravstveno oduzima...SrAmota je da se tak nešto dogodi mladoj ženi a nije do toga trebalo doći . On ce možda i u zatvor( makar sumnjam) a dijete nista nece vratiti

Gost

#687

2016-02-17 19:09

Zato što gospodin doktor nije radio svoj posao,,I ubio je nečije dijete,,Jer nije mu se dalo šivat i ostale stvari,koje uz to idu,,,Trebalo bi ga i krivično gonit ako je kriv,,,I još puno toga,imam samo jedno dijete,i neznam kako bi završio,,,Ja sam sa mojom ženom išao skroz do radaonice i čekao sam i nisam im dao mira,,da sam bilo šta posumnjao bilo bi svega,,baš zato što sam se nagledao doktorskih sranja,,istina ima vrlo dobrih doktora koji znadu posao,,,

Gost

#688

2016-02-17 19:09

strava i užas...
Anonomus

#689

2016-02-17 19:10

Žalosno je što on nije jedini,  i što je moralo doći do smrti bebice da se pročuje za ovog tzv doktora...Nadam se da će ovo biti dovoljno " nadležnima " da sve ovakve uljeze koji se smatraju doktorom i dižu se  da su ne znam tko, da ih smijene i u najmanju ruku onemoguće bavljenje ovom profesijom.. Jer nisu dostojni ovoga, pa Bože moj, med. osoblje daje prisegu da časno i dužno obavljanje svoga posla!!!Ovo je sve samo ne to...


Gost

#690

2016-02-17 19:10

Potpisala sam ju jer kad sam pročitala vidjela sam se u toj priči jer je moj porod prije 6 god.bio jako sličan.Rodila sam u Vinogr.bolnici u kojoj i radim i nakon više od 24h mučenja i neotvaranja i neljubaznosti beba je zapela u porođajnom kanalu i samo zahvaljuci babici koja je spasila mene i bebu danas smo živi ja i moj sin.Krivo su procjenili veličinu bebe koja je težila 4.900 a oni su rekli 3.900 i forsiralo prirodan porod i kako sam bila drugorotkinja nisu ni pomišljali na carski iako sam ja osječala da nešto nije u redu.i nakon skakanja po trbuhu i to stravičnog maleni se rodio s tim da su mu bili pokidani živci u desnom ramenu i euka je bila nepokretna jako dugo.imao je lagano krvarenjenu mozgu koji su oni zataškali i evo prijen2 godine mom dječakun e otkriven tumor na mozgu koji je kako su lijecnici utvrdili spororastući i koji je počeo izazivat epi napade i tako smo ga otkrili i koji je najvj.posljedica tog preteškog poroda.Naravno to je sada teško dokazivo.Ali sads mi je jako žao što isto nisam tužila ginekologiju, liječnike u smjeni, nehumanost određenih sestara pogotovo sr Dragice koja nikad ne bi trebala radit taj posao.Jedina osoba koja je bila čovjek i bez obzira što joj je smjena završila ostala do kraja jer je jedina uvidjela da bi moglo doći do peoblema je predivna babica gosp.Sumpor bez nje bojim se.da.nas više ne bi bilo na ovom svjetu.Moj sin je op.i hvala bogu nalaz je bio dobrocudan tm.tj.tumor 1stupnja koji nazalost nije zbog veličine odstranjen u cjelostosti i sad smo na čestim kontrola i magnetskim rezonancama.Strašno mi je jer mi je uredna trudnoća bila od početka do kraja ionda zbog nemara učine djete invalidom .Nadam se da će tome jednom neko stati na kraj.

Gost

#691

2016-02-17 19:10

Potpisala sam peticiju zato što takve doktore(ako ih se uopće može tako nazvati) treba najstrože kazniti! Tako se prema životinji ne smije ponašati a kamoli prema ženi koja trpi bolove! Jasno je kao dan da je doktor kriv zbog smrti bebe i nek plati za svoju bahatost ! Pitam se samo kakav je to čovjek i kako može živjeti s tim što je napravio! Užas!!!

Gost

#692

2016-02-17 19:10

Strahota jedna.. i sramota.. jadna žena i cjela njena familija..

Gost

#693

2016-02-17 19:10

Mislim da je svaka rijec suvisna. Njegova djela su nazalost rekla previse!!!! Fuj fuj fuj.i ne samo suspenzija nego i kaznu novcanu treba dobiti i da lezi barem 20god. Dubre

Gost

#694

2016-02-17 19:11

Zato sto sam jedno dijete izgubila i nebi podnijela da mi se to dogodi opet,meni ni bilo kojoj drugoj zeni zbog lijecnickog nemara jer znam kako boli. Nitko to ne zasluzuje

Gost

#695

2016-02-17 19:11

Zato jer sam majka troje djece i znam kako je ljep osjećaj primiti svoju bebicu u naručje. Želim da svaka majka osjeti ljepe trenutke i da se više nikad ne desi ovako nešto!

Gost

#696

2016-02-17 19:11

zato sto sam isto imala porodajni mobing i mucenje od 3 dana... ne dao boze nikom...

Gost

#697

2016-02-17 19:11

Sve je više ovakvih groznih priča. Sve rađaone treba staviti pod kamere s ovlaštenjem roditelja da dobiju snimku kao dokaz i ovakve slučajeve zatvoriti na doživotnu u neki logor u Sibiru.

Gost

#698

2016-02-17 19:11

Bilo što osim metka u glavu takvom liku je nagrada, a ne kazna...

Gost

#699

2016-02-17 19:11

Zato sto se takvi krvnici od dr trebaju prestatu brinuti o trudnicama i nije im mjesto u bolnicama prestrasno

Gost

#700

2016-02-17 19:11

Jer sam sa prvim i zadnjim porodom imala slicno iskustvo.Petrova bolnica.