Peticija Sopota - Zaustavimo propadanje sportskih terena - SRCA


Gost

#1

2016-02-20 15:12

Uz rad na oduzimanju svih prava HVIDRE nad tim centrom, treba istodobno i kazneno goniti HVIDRU i odgovorne ispred nje za takovu devastaciju i za nadoknadu štete, nebrigu, štetni ugovor itd itd, dobar odvjetnički tim će znati.

Gost

#2

2016-02-20 22:04

za zaštitu nečega što je već postojalo

Gost

#3

2016-02-21 08:12

Današnji klinci zaslužuju imati isto što smo imali mi koji smo tamo odrasli

Gost

#4

2016-03-12 16:37

Moji roditelji, a neciji djedovi bake mame i tate prije puno puno godina (80-tih) potpisali su i izdvajali novce za nase SRCE.Ono je primarno bilo namjenjeno djeci Sopota za igru i rekreaciju.Sjecam se jos vanjskih odbojkaskih terena, biciklistickog poligona,uredene atletske staze na kojima su nam nasi profesori stopericom mjerili vrijeme.Onda se malo pomalo uzimalo od sport.tetena, poceli du se radili treniski tereni na biciklistickom djelu, atletskim stazama,..
(neciji interesi - ubiranje novaca pojedinaca).
Danas dano na koristenje HVIDRi (zasluzili su dobiti svoje prostore ali ne nacin da su oduzeli djeci Sopota...mozda negdje drugdje u gradu ).Sve u svemu tuzno.Kad bi mogla vratiti vrijeme upravo bi se vratila u zlatno doba SRCA i svojoj djeci pokazala uredene terene na kojima djeca igraju odbojku, kosarku, nogomet, voze bicikle...Mozda jednog dana se sve vrati na staro i pocne pripadati starim i novim stanovnicima Sopota.Hvala onima koji su pokrenuli ovu akciju.

Gost

#5

2016-05-05 16:39

Građani Sopota su sami financirali izgradnju centra iz samodoprinosa i treba biti vraćen građanima Sopota.

Gost

#6

2016-05-05 16:47

Zato što mi smeta propadanje i uništavanje Srca. Sjećam se da je prije cca 8-9 godina bio u dobrom stanju a sada je sve zapušteno i uništeno...prije su se naša djeca igrala u Srcu a sada mala djeca nemaju tamo nikakav sadržaj... a i svi drugi sadržaji su skroz zapušteni...


Gost

#7

2016-05-06 10:22

Svim sadašnjim i bivšim sopoćenima a i ostalima, poziv na potpisivanje peticije. Ogroman prostor zjapi neiskorišten, zapušten, sportski tereni propadaju, djeca iz škole se igraju na njima, uništenim spravama i igralištu.

Gost

#8

2016-05-06 12:01

Zbog predivnih uspomena na Srcu u svom djetinjstvu i djetinjstvu mog djeteta i jer je jako teško gledati na šta sad to sliči.