Peticija za ukidanje plaćanja HRT pretplate za nezaposlene


Gost

#1

2013-02-08 20:13

Ne zaposleni nemaju novaca ni za kruh, a kamoli za pretplatu

Gost

#2

2013-02-10 11:17

mislim da plaćanje pretplate HRT-u je totalno bespotrebno jer se sam HRT ionako financira od reklama, niti jedan film ne može proći bez barem 3 reklame, a o reprizama reprizinih repriza i da ne govorim
gost

#3

2013-03-20 14:51

sutra očekujem lika na vratima da me obaveže na plaćanje posjedovanja frižidera, pećnice, bojelra i slično...


Gost

#4

2013-04-06 13:37

Nezaposlena sam već godinama, nemam nikakva primanja, ali nažalost primorana sam plaćati pretplatu HRT-u kako bih izbjegla dodatne komplikacije i ovrhe. Uz to sam samohrana majka. Tragedija je šta plaćam pretplatu za program koji uopće ne gledam,što se mene tiče odmah bi ga isključila. Pratim isključivo druge TV kuće- RTL i NOVU, i naravno strane programe na MAX TV-u,jer oni nude kvalitetne i zanimljive emisije, filmove i muziku. Nadam se da će se uskoro riješiti ovaj problem, i prestati svaki mjesec ubirat harač od strane HRT-a, pogotovo ljudima poput mene koji njihovu "uslugu" uopće ni ne koriste.

Gost

#5

2013-09-26 20:58

hrt neka se naplacuje iz drugih kuca koje emitiraju njihov program samo tako ce moci naplatiti jer imaju i drugu stranu da mogu iskljuciti svoju uslugu kad ne platis preplatu sve je pravno i jos k tome ako ne zelim gledati ne placam a njihov osnovni javni jedan program mogu ostaviti na javno kao drzavna televizija a to itako placamo svi kroz porez i ostale proizvode koje reklamirajutako da netreba placati preplatu na tv sto nije njihov kad mi daju tv i na njemu programe nesto slicno kao maxtv neka kodiraju kao i posta svoju tv moze ako zelis placaj ako ne nema
80kn sreće

#6 %4

2013-10-28 07:19

Zapamtite jedno: NE PLAĆATE TV PRETPLATU VEĆ POREZ NA UREĐAJ. Pa da i nemate TV i radio u kući imate zato mobitel, računalo, tablet, laptop - E NA TO PLAĆATE ISTO PRETPLATU.
TO JE SAMO JOŠ JEDAN DODATNI NAMET!
Tommy0412

#7 Re:

2013-11-30 04:55

#4: -

hahaha, nemaš nikakva primanja a imaš para za max tv.


Gost

#8

2015-11-17 09:42

Hrt ne služi ničemu, osim propagandi režima, s druge strane zašto bi je svi građani htjeli ili morali gledati? Neka kodiraju svoj program, pa tko ih želi gledati će platiti, pa će onda vidjeti koliko su ustvari kvalitetni i gledani! Ovo sa obveznom preplatom i nasilnim ovrhama za istu je silovanje naroda i treba prestati odmah!!!

Gost

#9

2016-02-08 11:23

Nezaposlena sam i jednostavno nemam ni za kruh. Ovo sam potpisala sa posuđenog mobitela.


Gost

#10 Re: Re:

2016-02-08 11:30

#7: Tommy0412 - Re:  

 Zašto ne imati pravo na odabir bez obzira na imovinsko stanje? Tvoj ha ha u ovom slučaju je otvorena provokacija sigurno si jedan od onih uhljedbenika.


Gost

#11

2016-02-14 17:10

Nezaposlena bez ikakvih prihoda eto zato dajem potpis niti socijale niti sa hzz niti pomoč grada jer imam kuću pa mi i to pohlapnici žele oduzeti a moja obitelj i ja neka budemo beskučnici jer imam ovrhu od tih pohlepnika i njihovih advokati i javnih bilježnika pišem sa posuđenog mobitela


Gost

#12

2016-02-21 11:43

Nemoj te se razmetati pa kupovati kruh i krumpir. Budite gladni jer gospoda trebaju nove automobile i nezaslužene plače i bezumnu raskoš.


Gost

#13

2016-03-24 00:07

Nezaposlen sam i osoba s invaliditetom! Bilo bi vrijeme da se ukine tv pretplata jer ionako program nema veze s vezom od sporta pa do korištenja u osobnu promociju političarima i njihovim strankama.