Ne želimo Poljakovića za profesora

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Ne želimo Poljakovića za profesora.

Zodijak

#1

2013-04-03 09:14

Sramotno je što ovakav profesor predaje na Sveučilištu u Zadru. Sjećam se kada sam kod njega slušala Engleski jezik struke i njegovog ponašanja prema nama na satu. I dalje najgori kolegij koji sam slušala tijekom studija je njegov.
Nymph

#2

2013-04-03 10:48

Iako nisam slusala kolegij kod prof. Poljakovica, a i nedavno sam diplomirala na Sveučilištu u Zadru, samo cu ostaviti ovdje komentar, necu potpisivati peticiju.
Smatram da nije primjereno da osoba koja istupa u javnost sa ovakvim stavovima radi na Sveučilištu, akademskoj instituciji koja promiče jednakost, napredno razmišljanje i promišljanje,a ne diskriminaciju. Srdačan pozdrav
Shljokica

#3

2013-04-03 16:14

Žalosno je što u 21. stoljeću i dalje postoje ljudi sa takvim srednjovjekovnim mišljenjem. A najžalosnije je što je takav čovjek priznat od akademske zajednice i svoje uvredljive stavove iznosi bez posljedica. Vrijeme je da se posljedice vide, stoga smatram da prof. Poljakoviću nije mjesto u akademskoj zajednici Sveučilišta u Zadru.
e one

#4 HA HA

2013-04-10 11:18

hahahhah 34 potpisa, piši propalo :D