BRZOBRODSKA/KATAMARANSKA LINIJA SPLIT-HVAR-SPLIT

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije BRZOBRODSKA/KATAMARANSKA LINIJA SPLIT-HVAR-SPLIT.

Boris Buncuga

#1

2013-07-01 17:20

Neka katamaranska linija Split-Hvar, ali kako s Hvara na Korčulu i Vis? To je problem.

Gost

#2

2013-07-02 21:01

NARAVNO DA BI BILO NORMALNO U LJETNIM MJESICIMA IMATI DNEVNO DVIJE BRZE KATAMARANSKE LINIJE ,JEDNU ZA DOMAĆE OTOČANE NAS DALMATINCE A JEDNU ZA STRANNE EUROPCE,NJIMA NIJE NIŠTA PLATITI 10€ ZA KARTU HVAR-SPLIT-HVAR MI ŽITELJI OTOA HVARA I TAKO PLAĆAMO NA LOKALNOJ RAZINI,PO ŽELJI GRADSKE "VLADE" NAJJSKUPLJU HRANU TODORIĆU ,KAO KOMUNALNE USLUGE .KOJ SE OBRAČUNAVAJU PO POTROŠNJI M3,=0,36 lipa.VODE TO U CIJELOJ EUROPI NE POSTOJI TAKAV IZRAČUN,,Pa ispadne da odvoz smeća košta 3 puta više negoli kupljena Voda za taj mjesec ..,LEGALIZACIJA SE OBRAČUNAVA PO M3 = 156kn, A NE PO M2, KA SVUGDJE U EUROPI ,,lipoje živiti na otoku.... samo nemojte se vozit Katamaranima i piti,trošiti vodu,,a kamoli više graditi objekte .kuće ..jer moraćete se zadužiti..da bi mogli platiti i slivne vode ,,koje nama kadaje kiša plivaju okućnice i stepenište ...mislim dabi taj grad Hvar trebao nama svaki mjesec da plati naše nevolje ,pogledajte gdje je infra strukturaa ,, grada i naselja nigdje nogostupa ..ljudi ka stoka idu uza cestu..pa i isprid same policijske postaje ..dao je Grda prioritet parkiralištu za motore ..i to niko od domaćega svita ne vidi ..niti sama policija ,niti komunalna služba ,niti Gradonačelnik ,niti stari ,niti ovi novi,,da je to tolika zaostalost i da građani nemaju osobnu sigurnost ..isprid Vrtića gledam kada naiđe Autobus kako žene sa malom dicom i kolicima nemaju kuda dase maknu radi motora ,a policajci puše i smijuse tome kada još i autobus svira dse miče pješak ..jer čazma ima prednost sa pretrpanim putnicima umisto 50,putnika u vakome je po80 stranaca . eee tadase kune ženju teška Anarhija radi tko šta hoće i kako zn a.nema kontrole i zakona ,,samo ako se mora kazna novčana nabrzinu od 500kn , napisati na Busnoj, dok tovariš kupljenu hranu u todorića,,koji je sebi dozvoli da u prodajnome prostoru ujedno i skladišti robu kamijon pića...pa to nema nigdje ...i taka trgovina radi bez inspektorata..koje nam je nametnuo ,,njegov Gradonačelnik i njegovi kompanjaoni. živi bili pa boljitak doživili ..aj mojinovo pečeni Europejci,bište ća . ka štasmo i mi i moji roditelji bižali od Yugosmrada Tita smrt antfašizmu sloboda HRVATIMA

Gost

#3

2013-07-03 06:19

karte za katamaran su več dan ranije razprodane tako da moji gosti ne mogu putovati iz rive nego moraju u 5.30 u stari grad da bi stigli na avion..to jako otežava poslovanje i nije nikako produktivno za naš hvarski turizam
Laburist

#4 Jelsa

2013-07-03 11:31

evo ja sam potpiso ovo peticiju za Hvar a iz Jelse sam zato vi Hvarani potpišite molim Vas ovu peticiju! http://www.peticija24.com/peticija_za_povratak_jelanskog_ljetnog_kina