SPASIMO AZRU, BELU I ŠTENCE!

Ferrea Corona Kennel II

/ #34

2013-12-23 08:38

ista je priča bila i sa šarplanincem... izgrizao majku, dijete i hrabrog susjeda koji je priskočio u pomoć... svi su bili izgriženi po nogama, a hodaju kao da im nije ništa... svi znamo da je šarko grizao da bi bili u krevetima... novinarima je do senzacionalnih vijesti pa tako pišu gluposti kako bi ostvarili što bolji honorar... problem je u ljudima "susjedima" koji pse nazivaju ĆUKO, KER itd... tako se kod mene šeću psi bez vlasnika, seru po mojoj livadi i zapišavaju mi čemprese, a kad je moj staford jednog najurio onda je došlo do glupih i primitivnih komentara iako je moj ĆUKO bio na fleksiju od 8m... na kraju ja ipak po njihovom priglupom, zaostalom mišljenju imam opasne pse ubojice, a isti ti puštaju svoje pse sa lanaca i tako krajem svake i početkom nove godine kako bi izbjegli cijepljenja od strane veterinara koji obilazi dvorišta sa praznim štagljevima, svinjcima i lancima...
tko god želi može doći kod mene i osjetiti ljubav i privrženost te pasmine prema ljudima... mnogi neznaju da se baš ova "krvoločna" pasmina u razvijenim zemljama (u odnosu na našu) koristi u terapeutske svrhe (starački domovi, djeca sa posebnim potrebama itd...) i nebrojeno su puta spasili ljudske živote...