Ne želimo kontejnere za smeće u našim dvorištima i kućama.


Gost

/ #10 Prigovor na mješanje zagrebćana na naš sistem razvrstavanje kućnog i drugog otpada

2014-10-24 05:54

Imamo primjer u našam mjestu Njivice-Kijac da naši cjenjeni "zagrebčani" iz metropole imaju kulturu i praksu za rasvrstavanje otpada i zbrinjavanje istoga jako veliku jer sve što rade u apartmanima od preuređenja do kućnog smeće bacaju u obližnje grmlje ili ostave na javnim mjestima, u jesen dolaza vikendaši očistiti svoja dvorišta od lišća popadalih granje i onih koje sami skinu i sve ostavljaju na kupovima ispred kontenera iako znaju da imaju pravo jednom godišnje besplatnu baju za krupno smeće Svaka čast pojedincima koji su kulturni i pridržavaju se propisa i uredbi.Odu oni a mi ćemo posle čistiti za njima i zbrinjavati kućne ljubimce koje namjerno ostavljaju nama a kada dođu još se i bune da je sve prljavo i neuredno/njihov nered/ jer nismo na vreme očistili njihova sranja.

U svakom žitu ima kukolja pa nismo ni mi veli čistunci ali pogledati naš otok KRK i "metropolu" ZAGREB razlika je dan i noć/više puta boravim u Zagrebu pa sam se uvjerio/ mi smo bez obzira na njihove ispade napredniji od njih itakvi ćemo ostati. Ekolozi neka te kantice stave sebi va kancelarije i neka se ćapaju pametnija posla a ne filozofirati ovako onako je najbolje za naše smeće koje ionako ponikvarskim monopolom blaćamo tri puta više nego Zagreb.

ZOVU NAS ZLATNI OTOK KRK pa valjda moraju bit i zlatne cjene a kad budemo imali kantice (4kom:) onda ćemo bit DIJAMANTNI OTOK KRK i imati dijamatne cijene blago nama.