Ukinimo rad nedjeljom i praznikom (blagdanom)

##

/ #248

2015-04-07 21:20

Vidim da mnogi pisete da vikendima niste dovoljno placeni ako radite. Ja mislim da nikakav novac svijeta ne moze zamijeniti vrijeme provedeno s obitelji.. Zato je najbolje da se ukine rad nedjeljom i praznicima... Ostane sve isto... Jednako placeno... Al ljepse je kad te dane provodimo kod kuce sa svojim najblizima... Jer novac ne moze kupiti niti zamjeniti to vrijeme... Pogotovo jer u izbivanju roditelja vikendom ispastaju djeca.... A sve one mame koje se setaju po sopping centrima sa djecom u kasne vecernje sate ocito ne znaju kako bi provele svoje vrijeme sa djecom... Djeca odrastaju... Dok su jos mali treba vremena s njima provoditi... Kasno je kasnije... Svatko ode na svoju stranu... A tim istim mama sto sa bebama u kolicima setaju okolo navecer bi pozvala socijalnog radnika... Pa da vidi sta rade svojoj djeci... Zato podupirem ovu peticiju... I ispunila bi ju jos 100x da mogu jer i sama znam kako je izbivati od doma kad su svi doma... I ne moze mi ni jedan slobodan dan u tjednu zamijeniti tu nedjelju... I Bog je 6 dana stvarao svijet... 7 dan je odmarao.. Svi smo veliki krscani kad je u pitanju nesto drugo... A ovako umjesto da u nedjelju ujutro odemo na svetu misu idemo u sopping centre... Zato ima i toliko razvoda i svega... Jadan smo narod stvarno...