GLAS PROTIV DODJELJIVANJA KONCESIJE SKLONIŠTU POKUPSKO CERJE


Gost

/ #149

2015-08-15 02:53

Moje je ime FLAVIA PEGAN, rodjena u Rovinj, Istra, Hrvatska. Zivim u Washingtonu, DC Usa dugo godina,, Zbog ubistva pasa sa imenom "Hana" , sto se nalazila u Pkupsko Cerje, te je vec bila udomljena, pisem protiv  barbarska dijela sto se desavaju u "Pokupsko Cerje",, Lijepi pasic te toliko umijlat sa imenom "Hana", nasla je udomitelja,i bilo predplaceno, udomiteljica isla po "Hanu", kad stigla , su joj rekli da je Hana ubijena (radilo se od prilike 1 sat vremena.(gledali su na svaku secundu da rok istece),, te ju ubili, mladu i zdravu i vec udomljenu...Pitam se, gdje je tu logika ??   U Cerje, nisu mogli sacekati sat vrijemena, te ubili malu Hanu,,, Pitam se , kakav je to zakon ? ili , tko pravi takve zakone??  Vlasnici u Cerje, su BARBARI,, kojih treba gadno kazniti I potpuno eliminirati, da nikad vise nemogu imati nikakav contact sa bilokojim zivotinja.  To je BANDA, koju nazalost i  Vetrinarska Inspekcija ih stiti, ZASTO ?, zato sto su ista pokvarena gad, jer dlele novce... To se dobro zna, te ne zelim da cujem nikakvih isprika/lazi... Licno sam postavila contact sa Hrvatskom Ambasadom, ovdje u Washingtonu,DC,  ugrozili su se te nisu mogli vjerovati, da se ovakva barbaska djela desavaju u Pokupsko Cerje, te vjerovatno I na druga mjesta, ali sam im JA otvorila oci I usi..  Pricala sam o istoj situaciji i sa dva Advokata, a danas popodne razgovarala sam sa "Glas Amerike" (Voice of America),,, Ugrozeni, rekli su mi, da te bande sto to rade sa pasime, samo da se obogate, na racun jadnih ljudi "ljubitelji zivotinja", (a ima ih mnogo),, da ti banditi su gori nego Hitlerovi sinovi !!! Za svih Vas, takozvanih Politicara, SRAM VAS BILO,, znate hvatati novce, da se sto vise udebljate do penzije,,, ali za sve drugo, okrecete glavu,i zabusite uha,  izvinite na izraz ( NE BOLI VAS GUZICA),, za  ljude, a kamo li za zivotinje... SRAM VAS BILO !!!! U Ponedjeljak pisem vasoj Prijedsednici u Zagrebu,,, ukopliko ne cuje moj glas,, objavit cu cijelom Svijetu na "Glas Amerike",, to nije prijetnja,," TO JE OBECANJE " , a za Vas takozvane POLITICARka Gosp. Zlata, Nacelnik, ili sto god ste, preporucujem da idete u penziju danas, prije nego sutra,  jer stitite ove gadi, jer je Vlasnik Cerje Vas kum ? i djelite novce, te ste Vi jos najveci bandit... A vi POLITICARI HRVATSKE, IZGUBIT CETE POVJERENJE KAO DOBRA ZEMLJA, TE MNOGO TURISTA, CE RAGE POCI NA DRUGA MJESTA, A NE U HRVATSKU !!!  A VI POLITICARI "VELIKE GORICE", IMATE DO UTORKA 12H PODNE, DA PREUZMETE NAJOZBILJNIJE MJERE PROTIV "POKUPSKO CERJE", KAO TAKODJER MJERE PROTIV VETERINARSKE INSPEKCIJE, (ISTA KLAPA BANDITA), DA IH KAZNITE NA NAJGORI NACIN, I DA SE OVAKVE STRAHOTE SA JADNIM NEIVNIM ZIVOTINJAMA, (PSI), NIKAD VISE NE PONOVI NE SAMO U POKUPSKO CERJE, NEGO NIGDJE DRUGDJE U CIJELU HRVATSKU...  Da se ovdje ovako nesto desi, bili bi Vlasnici Cerje I oni iz Veterinarske Komisije, u zatvoru najmanje 3 do 5 god. ... Ja sam imala priliku da upoznajem "Jugoslaviju", kao ujedinjenu Zemlju,,, gdje se sjecam da je bilo "Bratstvo I Jedinstvo" JEDAN ZA SVIH, SVI ZA JEDA",,, Davno je to bilo,,, sada ste se svi odvojili, I svaka Republika za sebe,, to je sve u redu,,, ALI LJUDI DRAGI, morate imati svoj jaki glas,,  VAS IMA MIKIJUNI, A POLITICARA SAMO PUNA SAKA,,,  lJUDI MOJI DRAGI,, BUDITE HRABRI, NEDAJTE DA VAS NEKO ZGAZI,, JA SAM ZENA, TE SE NIKAD NISAM BOJALA ZA PRAVNOST, TE NI SADA, A VAS IMA MNOGO, ZAJEDNICKI MOZETE SVE USPJETI,, JA SAM UZ VAS, U SVAKI KORAK I SVAKI DAH,, MORAMO SE BORITI ZAJEDNICKI, DA DOBIJEMO,, DA TE JADNE PSE SPASIMO I TO SVE,, NESMIJE BITI VISE UBISTVA I KLANJA ZIVOTINJA. "PASA" COVJECEG NAJBOLJEG PRIJATELJA, UBITI PSA UZALUDNO, TO JE NEHUMALNA BARBARSKA STRAHOTA, NIJE DOZVOLJENO, TE SE NESMIJE DOZVOLITI  "NIKAD ". ZIVIMO U 21VOM VIJEKU, GDJE JE HUMALNOST VLADE ????? ..