Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

AMEN

/ #269 Re: Re:

2015-09-17 10:35

#258: - Re:  

 Gle, mislim da je najbitnija sadašnja situacija... Među njima ima stvarno ugrožene djece i majki kojima je najbitnije samo da pobjegnu od rata. Koliko se sjećam i znam u većini drugih ratova žene i djeca su poslani na sigurno ili barem čuvani, a muškarci su se borili, a ne bježali..  Na ništa ne možemo gledati samo jednoznačno tj. jednostrano, istina nije laka i ona je subjektivna jer ju svaki pojedinac stvara za sebe. Treba biti krajnje oprezan u ovakvim situacijama, a povijest je majka znanja i mislim da bi trebali naučiti nešta od ovakvih sličnih invazija u prošlosti. Muškarci ,koliko sam vidjela, su stvarno u najboljoj životnoj dobi i sramotno je što bježe i treba im to nekako utrljati na nos, kako imaju snage se boriti sa vojskom i policijom tu, a sa teroristima ne?! Neka odu braniti svoje, a kada vrijeme dođe neka se vrate svi u svoje zemlje i budu ponovno na okupu, IDILIČNO, zar ne? ... Iako čisto sumnjam da je ostvarivo. Ovdje se opet vraćamo na početnu točku gdje se mi prvotno moramo brinuti o sigurnosti našega naroda.