Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

#251 Re: Cast iznimkama

2015-09-17 09:11

#218: getAlife - Cast iznimkama 

 Ti i tebi sličnima su najveće moguće licemjerne budale koje ne vide dalje od svojeg nosa

Jackie

#252 Re:

2015-09-17 09:19

#22: -  Neka ih prime zapadne zemlje koje su to sve i zakuhale, pogotovo USA, a naši koji odlaze trbuhom za kruhom neka se vrate doma !!!

 Je evo svi se naši emigranti požurili nazad... haha. Skuvaj im paštašutu možda upali ;)


Gost

#253

2015-09-17 09:22

KRŠČANI EUROPE I BALKANA POMOLITE SE DOK JOŠ MOŽETE I DOK SU VAM GLAVE NA RAMENIMA OVI ČE NAS POBITI OVO JE NAJAVLJENA ISLAMIZACIJA ZATVARAJTE GRANICE VOJSKOM VIDJELI SMO NA MIMOHODU DA IMAMO ČIME.

Jackie

#254 Teške boje...

2015-09-17 09:28

Ne znam na kojim je drogama ekipa ode... ksenofobija na kvadrat, a sve bez mozga. Argumenti za pop... se od smija. Ti ljudi čak ni ne žele ostati u HR... . Svi popizdili za Hrvatskom baš, raj na zemlji, šupljine u glavama... Šta vas boli neka stvar taman da neko i ostane. 4,5 milijuna nas, dakle jedan malo veći grad na površini od 56000 km kvadratnih. Trči trči pa nitko... ali zato korak-dva pa glupost iza svakog kantuna.

AMEN

#255

2015-09-17 09:31

Već danima pratim ovu IMIGRANTSKU krizu koja ne prestaje, a sada je došla i do Lijepe Naše. Iskreno se nadam da će se jednostrani i lažljivi mediji, pa tako i političari, osvijestiti i čuti mišljenje većinskog dijela naroda koji ne želi podržati nasilnu islamizaciju i invaziju mogućih terorista. Multikulturalizam kao projekt nije ni u jednoj zemlji uspio upravo zbog islama jer su oni jedini koji se ne želi prilagoditi već stvaraju gradove u gradovima, vrše nasilje nad lokalnim stanovništvom i svima koji im se ne želi pokloniti. Jedna od gadnih tema je i silovanje čiju stopu su u zemljama poput Švedske  povisili do neba. Iskreno, ne želim da za par godina se moram bojati izaći na ulicu jer ne nosim hijab, ne želim da provode svoje "shariah" zakone te stvaraju državu u već tako našoj maloj i nestabilnoj državi. Nisam FAŠIST, nisam RASIST, niti išta slično. Upravo tih naziva se mnogi europljani boje iz povijesnih razloga. Nikako mi neće biti jasno kako da postanem rasist kada oni nisu rasa, već podivljala "religija" tj. bolje rečeno kult koji je okrutan i krajnje šovinstički nastrojen te POREMEĆEN.  Također, ne želim vidjeti minarete u zemlji u kojoj je postotak krščanstva preko 90%..  Medijska propaganda uništava naš narod koji često upravo njih sluša bezuvjetno, vrijeme je da se probude, neka pokažu snimke gdje uništavaju državnu imovinu drugih zemalja, gdje siluju žene i osakaćuju ih, gdje pokušavaju provesti svoje zakone, a ne se prilagoditi društvu u koji su stigli. Odviše je tužno da se žene Sirije bore protiv terorista, iako kako navode imaju prednost jer su teroristi u strahu da ih ne ubije žena pa da ne dobiju svoje sedamdeset i dvije djevice... :) Bolesno, krajnje bolesno. MUŠKARCE DEPORTIRAT NAZAD, ŽENU I DJECU PRIHVATIT AKO TO ŽELE itjt. 

Jackie

#256 Re:

2015-09-17 09:33

#221: -  

Ti si slijep i gluh valjda... ekipa uopće ne želi ostati u HR. Hrvatska toliko divna i krasna, bogata samo prirodnim ljepotama i lijenim i/ili glupim ljudima nije željena destinacija čak ni izbjeglicama iz Sirije.


Gost

#257 Re: Re:

2015-09-17 09:39

#256: Jackie - Re:  

 Ti si glup jer ne razumiješ da se ne radi samo o Hrvatskoj, radi se o Europi i njenoj budućnosti, idiote, kako drugaćije sve vas takve nazvati


Gost

#258 Re:

2015-09-17 09:41

#255: AMEN -  

 Slažem se sa svime, a ne misliš li da će i ti muškarci ( teroristi) doći kad tad svojim ženama i djeci i ostati s njima, to ti je sigurno, a i pokazalo se već i da su i žene i djeca teroristi.


Gost

#259 Re:

2015-09-17 09:42

#250: -  

 Tako je

Jackie

#260 Re:

2015-09-17 09:44

#255: AMEN -  

Prvo, nije krščanstvo nego je kršćanstvo (isprika ako je bio zatipak jer vidim da je sve drugo napisano ok, događa se, ali ako nije prije nego kreneš propovijedati barem nauči vlastiti jezik). Dalje, tih 90% je obična etiketa, brand, iluzija i želja za pripadanjem većini bez prave kršćanske prakse i života. Evo niti Papu nismo u stanju čuti. Nego Bog i Hrvati imaju posebno za njih direktnu liniju... Što se tiče opet tih 90% i etiketiranja vrijedi di svi Turci tu i mali Mujo odnosno prevedeno na HR, di svi Hrvati tu i mali Jakov... Dalje... ti si slijep i gluh valjda... ekipa uopće ne želi ostati u HR. Hrvatska toliko divna i krasna, bogata samo prirodnim ljepotama i lijenim i/ili glupim ljudima nije željena destinacija čak ni izbjeglicama iz Sirije. I tako, mogu ja do sutra, koliko god si istine naveo, toliko je ta istina običan stereotip. Ljudi koji bježe, imali među njima lažnih izbjeglica, ima sigurno... popiši, kontroliraj i prati. Sve se uz dobru organizaciju da držati pod kontrolom i istovremeno pomoći onima u nevolji. Nas 4,5 milijuna na 56000km kvadratnih može preživit nekoliko tisuća ljudi u TRANZITU.


Anonymous

#261

2015-09-17 09:51

Potpisala, iz razloga šta ovo nisu samo izbjeglice koje bježe od rata, nego je u pitanju ekonomska migracija ogromnih razmjera, koja je popraćena strahovito velikom propagandom kako bi se ostvarila u potpunosti. Potpisala sam, jer već sada mi se čini da je prekasno za ovaj potez, ali nada umire posljednja, možda još ima nade da ne doživimo apokalipsu civilizacije koju poznajemo. Potpisala sam između ostaloga i zbog toga šta je vezano uz ovaj problem izvještavanje isključivo jednostrano....novinarstvo nema ni o od objektivnosti, nema pravog izvještavanja da se vide svi aspekti problema...novinarstvo, ono pravo je umrlo...RIP

Gost

#262

2015-09-17 09:54

Jer nesposobna vlada nije u stanju osigurati i zaštiti nas
Ivan Marić
Zadar

#263 Re:

2015-09-17 10:02

#1: -  

 Jesu zatvorene još???? Majmune!!! Oprosti na uvredi!


Gost

#264

2015-09-17 10:05

Ne može se znati koliko među njima ima terorista, a svakoj državi njen narod mora biti najvažniji, jer ako prvo krene braniti druge, na kraju neće obraniti nikoga.

Gost

#265

2015-09-17 10:06

Ovo je islamizacija i ostat će u hrvatskoj jer za godinu ili dvije voda če biti skuplja od nafte. A gospodin što se gore narugao će kuhati paštašutu za turiste jer če uništiti jedinu gospodarsku granu kaja u hrvatskoj donekle klima. Tranzitna zemlja jei grčka pa neka pogleda našto je spala.


Gost

#266

2015-09-17 10:23

mislim da su uz izbjeglice došli i neki potencijalni teroristi.

Gost

#267

2015-09-17 10:24

Potpisao sam je zato sta ne treba ta muslimane pustit u hrvatsku ni pod razno

Gost

#268

2015-09-17 10:26

zato sto smatram da iza ovoga stoji politika i cilj zatiranja kršćanskog stanovništva. žao mi je žena i djece ali ako malo bolje pogledate i ne razmišljate srcem nego malo uključite i mozak - vidite da tu nema starog stanovništva. sve redom mladi ljudi i mlade obitelji koji pod nečijom komandom imaju samo jedan cilj - muslimansku Europu. Molimo Boga da nam pomogne i da se takvo što spriječi
AMEN

#269 Re: Re:

2015-09-17 10:35

#258: - Re:  

 Gle, mislim da je najbitnija sadašnja situacija... Među njima ima stvarno ugrožene djece i majki kojima je najbitnije samo da pobjegnu od rata. Koliko se sjećam i znam u većini drugih ratova žene i djeca su poslani na sigurno ili barem čuvani, a muškarci su se borili, a ne bježali..  Na ništa ne možemo gledati samo jednoznačno tj. jednostrano, istina nije laka i ona je subjektivna jer ju svaki pojedinac stvara za sebe. Treba biti krajnje oprezan u ovakvim situacijama, a povijest je majka znanja i mislim da bi trebali naučiti nešta od ovakvih sličnih invazija u prošlosti. Muškarci ,koliko sam vidjela, su stvarno u najboljoj životnoj dobi i sramotno je što bježe i treba im to nekako utrljati na nos, kako imaju snage se boriti sa vojskom i policijom tu, a sa teroristima ne?! Neka odu braniti svoje, a kada vrijeme dođe neka se vrate svi u svoje zemlje i budu ponovno na okupu, IDILIČNO, zar ne? ... Iako čisto sumnjam da je ostvarivo. Ovdje se opet vraćamo na početnu točku gdje se mi prvotno moramo brinuti o sigurnosti našega naroda. 


Gost

#270

2015-09-17 10:49

Islamisti su objavili islamizaciju čak i na koji način a bahati političari su samo sastančili svađali se i nisu prijetnju shvačali ozbiljno. Zbog njih če ispaštati obočan puk. Hoče li sad konačno shvatiti i priznati svoju aljkavust i nemar za građane europe. Neka konačno poštuju riječ naroda. Do sad su donosili odluke kakve žarulje moramo imati kalve usisavače koliko je deterđenta potrebno za jedno pranje... sramota  vojsku ma granice bez razgovora i dogovora sa eu i ili nato oni su svojim uplitanjem i svojom politikom i doveli do ove situacije. Gdje su sad ameri ti veliki svijetski pocajci. Neka kupe svoje žito što su sijali

 

AMEN

#271 Re: Re:

2015-09-17 10:57

#260: Jackie - Re:  

 Svoj jezik vrlo dobro poznajem, hvala na ispravku. :) Ne žele oni tu ostati, ali s obzirom na situaciju gdje Slovenija i Mađarska zatvaraju svoje granice i oni nemaju načina kako doći do svojih destinacija najvjerovatnije je to da će barem privremeno ostati u RH i ...čekati daljnje odluke?!.. haha čisto sumnjam, "čekati daljnje odluke", ustvari stvarati će nerede i nasilnim putem probati ispuniti svoje zahtjeve. (barem dio njih) Niti sam slijepa ni gluha, u jednu ruku mi je žao nevinih ljudi, ali još mi je više žao što ljudi kao ti navode i brane svoje stajalište sa takvim argumentima. 

Eh sad, za to kršćanstvo i kako si naveo da je to želja za pripadanjem, ja bih se složila i rekla da upravo to i je. No, uvijek tu ima druga strana. Kršćanstvo kao pojam kada sam ga navela ne stoji samo za religiju i vjersku pripadnost iliti želju za pripadanjem, već ono pokazuje dio naše kulture. Pokazuje ono u čemu smo odgajani, kako se ophodimo sa drugim ljudima i po kakvim moralnim načelima na svakodnevnoj bazi živimo te što poštujemo. Kršćanstvo kao takvo je jedna od najslobodnijih religija u kojoj se promiču ista prava za sve i sloboda, jedna od rijetkih religija koja se pomiče i aktualizira sa vremenom u kojemu živi,a islam je dijametralna suprotnost. Kada bi u stavili kršćanstvo i islam jedno pored drugoga dobili su tzv. "clash of cultures" i to se upravo događa u svim zemljama u kojima je promicana multikulturalnost, a nadalje to proizvodi vrlo ružne efekte koje sam navela gore (silovanja, povećanje općenitog nasilja i kriminala, stvaranje država u državi, pokušaji promicanja shariah zakona itd itd.)

Ne želim utrošiti više vremena na objašnjavanje kada je očito da imamo stavove koji se razilaze. Neki će ljudi pročitati tvoje komentare i složiti se s tobom, a neki sa mnom itjt. Bitno je iznjeti svoj stav ("bio kriv il prav").. Pozdrav. 

anti-idiot

#272 Re:

2015-09-17 11:07

#16: -  

 tako su te isus I krscansstvo ucili da siris ljubav ili? Takvi kao ti bi trebali za svoje dobro molit boga da nema boga

anti-idiot
Gost

#273 Re: Re:

2015-09-17 11:23

#252: Jackie - Re:  

 neki od nas koji smo otisli trbuhom za kruhom smo otisli I od kretenskog hrvatskog mentaliteta kojeg je sudeci po komentarima ova peticija. Prepuna, hvala na pozivu #22, ali ne hvala


Gost

#274 Re: Re: Re:

2015-09-17 11:28

#271: AMEN - Re: Re:  

 a sad mi je jasno ti si kršćanske vjeroispovjesti. Bravo vidiš ti si napredna ja sam katolkinja a moja prijateljica pravoslavka pa ni jedna od nas se ne osječa sigurno. Vjerojatno zbiog krive vjere. Kad ti dođu pred vrata baš me zanima koju češ molitvu izmoliti i koliko če to teroristima biti važno. Granice se moraju zatvoriti i osigurati vojskom ako več nije kasno.


Gost

#275

2015-09-17 11:46

na Hrvatsku je izvršena AGRESIJA !