Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

#351

2015-09-17 20:09

Smatram da to nisu izbjeglice već ekonomska migracija i islamizacija EU. Ne vidim zašto bi se njima omogućili bolji uvjeti života od mase naših građana koji nemaju za normalan život.

Gost

#352

2015-09-17 20:21

Zato što ne želim islamizaciju Hrvatske. A to je ono što će se dogoditi ako ti ljudi nastave dolaziti u tisućama.

Gost

#353

2015-09-17 20:22

Zašto ste potpisali ovu peticiju? isključivo zbog toga jer ne poštujemo dovoljno sebe da bi drugima pomogli.
Jo

#354 Re: Re: Re:

2015-09-17 20:33

#286: - Re: Re:  

 Buahahaha - neka nova riječ.

 


Gost

#355

2015-09-17 20:42

Uskoro ce nam bit dozvoljeno i hvalje vrijedno kad uzviknemo ZA DOM SPREMNI. kako 90/91 godine

Gost

#356

2015-09-17 20:45

sramotno,jadno,bijednno i zalosno da hranimo i napajamo neke koji su se s oprostenjem sprdnuli i sad maltretiraju sve narode i zemlje. a mi sami nemamo kruha i vode da podijelimo starim,jadnim,bolesnim HRVATIMA! bitno da se za tzv izbjeglice ima. jadno.

Gost

#357

2015-09-17 20:49

Potpisala sam ovu peticiju jer me briga za budućnost svoje obitelji i Domovine. Ovo što se danas događa osoba prosječne inteligencije predvidjela bi i pripremila se godinu unaprijed. Razočaravajuće je što nitko, ali nitko od strane vlasti nema srca, obraza i snage zaštititi svoje državljane. Treba se ugledati na one državnike koji shvaćaju da su na tom čelnom mjestu zbog primarnog cilja, a to je: zaštita nacionalnog interesa. Sjetimo se gospodarskog pojasa, ni to nismo bili kadri proglasiti. Da je naš pok. predsjednik Tuđman reagirao takvom brzinom, danas imigranti ne bi bili problem jer bi sve ovo bio srpski teritorij...
Treba pogledati što Italija doživljava od strane imigranata nakon što ih smjesti u hotele s 5 zvjezdica, hrani i pomaže, Švedska, Francuska i tako u beskraj. U našim medijima treba čitati ono što nije napisano jer je to jedino mjerodavno. Nitko ne piše kakvo je stanje makedonskog policajca izbodeneg nožem od strane imigranata, kako su "inače mirne" iizbjeglice probile policijski kordon, gađale kamenjem i bocama mađarsku policiju, makedonsku vojsku...a o prljavštini i smeću kojeg ostavljaju za sobom da ne govorim. Kaos je evidentan: nitko ne evidentira izbjeglice, nitko ne nadzire granice, ne zna se tko i gdje se kreće pa pitam se da li je ovo uopće država ???

Gost

#358

2015-09-17 21:01

zato sto su to zivotinje nekulturne kojima je samo islam u glavi

Gost

#359

2015-09-17 21:13

To sto vidim na snimkama nisu izbjeglice nego teroristi i dezerteri. 90% vojno sposobni muskarci sa nevjerovatno bezobraznim ponasanjem. A usput obisao sam dosta svijeta da znam da sigurno nisu radnici. Ta bagra desetljecima pokusava doci u Europu radi socijale i dzabalebarenja. Sada im se ukazala prilika pa svi posli u obecanu zemlju.

Gost

#360

2015-09-17 21:15

JA TO ISTO TUPIM OD KADA JE MAĐARSKA POČELA POSTAVLJATI OGRADU SA SRBIJOM

Gost

#361

2015-09-17 21:17

Neka idu što dalje od Hrvatske!!

Gost

#362

2015-09-17 21:18

dok nasim politicarima treba sjednica da se granice zatvore, mi Hrvati nećemo nit spavati, nit mira imati.. Tutnjaj to van iz nase zemlje.. Nema tu humanosti..

jkk

#363 šaljite peticiju

2015-09-17 21:21

ŠALJITE PETICIJU DALJE SVIMA!!! 

Tonky

#364

2015-09-17 21:25

Kad ove izbjeglice gledam i koliko ih ima zapitam se gdje su sad ŠATORAŠI IZ SAVSKE I Stožer za zaštitu hrvatskog vukovara.

JER OVE IZBJEGLICE SU VEĆA OPASNOST ZA HRVATSKU NEGO ONIH PAR PLOČA SA ĆIRILOCOM KOJU SU BILE POOSTAVLJENE U VUKOVARU. OVE IZBJEGLICE NITKO NEĆE. A BOJIM SE DA NEBI OSTALI U HRVATSKOJ, A OVI IZ VLADE IH VOZE PREMA ZAGREBU,A TREBALI BI IH VOZIT PREMA MAĐARSKOJ GRANICI DOK NISU POSTAVILI OGRADU SA HRVATSKOJ.


Gost

#365

2015-09-17 21:29

Hrvatska je riječ koju naučih od majke
i ono u riječi mnogo dublje u riječi,
i ono dublje s Hrvatskom me veže,
s Hrvatskom HRVATA.....
Bog je jedan

#366

2015-09-17 21:31

Bog je jedan ali njihov je okrutan.To nisu naši muslimani koji su s nama stoljećima,i kojim osobno poznam gotovo po dobru jer se zapravo ponaša kao i ja samo je druge vjere.Nigerija je primala migrante iz Somalije=rezultat nekad većinski katolička zemlja sada ima djelove teritorija sa šerijatskim zakonom i predsjednik je musliman.Da ne govorim ubojstvima kršćana.Zatim Libanon nekad većinski katolička zemlja primanjem izbjeglica uglavnom palestinaca ali i ostalih postala većinski muslimanska zemlja(ali ustavom ima zajamčeno presjedništvo katoličko).Zatim Filipini velika kršćanska zemlja s malom muslimanskom manjinom koja radi strašne zločine.Tajland gdje čak i kraljevska garda čuva glavnog vjerskog vođu muslimana su ubojstva na jugu Tajlanda učestali na Budiste.Zatim zakoni za kršćane npr. u Egiptu gdje ne smiju graditi nove crkve te ne smiju primati muslimane koji bi bili kršćane(obraćenje kazna 10 g.za ženu koja je Kopt a bila je udana za muslimana,nakon njegove smrti vratila se svojoj vjeri) te ne smiju obanašati visoke niti političke te vojne dužnosti(znači kršćani koji su i Saladinu pomagali u borbi protiv križara).Sadijska arabija kršćansvo je proglašeno sektom te je zabranjena čak i molitva u svom domu.U.A.E sve političke i vojne i ostale dužnosti samo svom stanovništu (da taj slavni Abu Dabi) te svi koji hoće pokrenuti biznis tamo moraju 25% dati udjel bilo kojem domaćem građaninu države(diskriminacija i prema drugim muslimanima).Sudan-žena koja je u S.A.D udala se za kršćana i postala kršćanka osuđena na smrt prilikom posjeta svom narodu.Kuran-otpadništvo od vjere smrt

-ukoliko muslimani nemaju većinu neka stave smiješak na lice iako im je u srcu prezir

-kad muslimani postanu većina narodima knjige (katolicima i židovima) dati izbor da postanu muslimani,da odu,da umru ili da plaćaju porez za nevjernika(ostale iskorijeniti jer nisu priznati u kuranu)

-ne uzimati nevjernike za prijatelje.

Iako je moje promišljanje predugo i ovako dodao bi još jenu misao agresivni ateizam,propagiranje vrijednosti suprotno prirodi i pretvaranje žena u objekte požude,te njegovo kraljevstvo novac zapravo navodi ljude da prigli radikalnije religije gdje ta protuprirodna prava ne prolaze.

Zatim ako neko poželi vidjeti zločine iz prve ruke npr. na Tajlandu neka slobodno ode na bestgore.com i čudi se ljudskoj prirodi šta je sve u stanju napraviti.

 

Hvaljen Isus i Marija.


Gost

#367

2015-09-17 21:31

A da netko ko se puti u takve stvari pokrene i referfendum o ovom pitanju i prije referenduma malo upoznati ljude s pravom problematikom ovog pitanja i kako je ugrožena nacionalna sigurnost...??
Zabrinuti Građanin

#368

2015-09-17 21:36

 Ajmo sad savska....gdje su ti branitelji, sta je ako ste vi branili hrvatsku zasto ovi nemogu siriju....?????

Tamo na vjestima po mađarskoj pa evo i u sloveniji bore se s policijom a u siriji nisu mogli ma nemoj.

E jeste naivni cijela europa je naivna.

U mađarskoj red njih na bankomatima pa to su putovanja i cifre govorimo o 5000dolara

tko danas u hrvatskoj ima keša 5000dolara ajde molim vas pa ljudi grcaju u hebenim švicarcima a ovi će vam za par godina

maltretirati žene i djecu. Pitajte žitelje novog zagreba koja su im *ranja radili dok su bili smjesteni na ranzirnom kolodvoru


Gost

#369

2015-09-17 21:40

Zato sto ne zelim u svom gradu imigrante i da oni na kraju zavladaju Lijepom nasom.

Gost

#370

2015-09-17 21:54

Smatram da velik dio Muslimana šire svoju "vjeru" i nameću je drugima kao u EU a kršćanstvo ne prihvaćaju i zakone zemlje (strane) u kojoj se nalaze.
Kakva prava imaju kršćani u arapskim zemljama? Nikakva.
Prema tome ne želim da mi Muslimani kroče u Hrvatskoj.

Gost

#371

2015-09-17 22:07

Iz razloga sta se medju tim izbjeglicama krije svjetska opasnost.

Gost

#372

2015-09-17 22:07

zato sto se bojim za svoju sigurnost..jer su ti teroristi i objavili youtub snimak prije nekoliko mjeseci kako ce hrvatska past i da ce hrvatska postat islamska a ja nezelim jednog dana dok ce mi djete ic u skolu da ih neki luđak raznese sa bombom ili glavu odsjece...ja neznam nasi ljudi su ili glupi ili neznam sta..pa to su sve vojno sposobni ljudi koji ce se infiltrirat i onda smo ga najebali

Gost

#373

2015-09-17 22:22

Zato jer je ova tzv migrantska kriza napravljena smisljeno od zemaljskih zloduha sa ciljem unistenja krscanstva i provodjenjem islamizacije Europe bez topova i tenkova u reziji svjetske masonerije odnosno sotonista! Ali to nece uspjet nikada, bez obzira na neke drzavnike koji ovu posast podrzavaju, ne znajuci koju cemo cijenu platiti u buducnosti za takve odluke! Zatvorit granice u potpunosti!

Gost

#374

2015-09-17 22:24

Potpisao sam ovu peticiju, ali ne zato što se bojim njihove vjere (ni naša nije ništa bolja, pogotovo u povijesti) već zato što ne možemo ni sami sebe prehraniti!
Dan

#375

2015-09-17 22:25

Potpisao sam ovu peticiju, ne zato što se bojim njihove vjere (nije ni naša ništa bolja, pogotovo kroz povijest) već zato što ni mi sami sebe ne možemo prehraniti a kamoli desetke tisuća izbjeglica!