Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-19 09:58



Gost

#427

2015-09-19 11:34

ova vlast radi sve da do kraja mandata hrvatsku totalno raščereći. prije ili kasnije će se skupiti tisuće "izbjeglica" koji neće imati gdje dalje. i što će sa njima? u gumenjacima slati u italiju i sloveniju? neka si krijumčari (baš me zanima u čijoj organizaciji) zarade

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-19 12:36



Gost

#429 Re: Madjarica

2015-09-19 14:51

#14: -  

 Bravo, samo tako glavu gore susjedi!!!:-) Slusajmo samo na zdrav razum i srce!


Gost

#430

2015-09-19 15:41

Zašto mi nemamo vladu koja bi nas zaštitila kao susjedne zemlje svoje građane? Neka sad gospoda iz vlade idu čistit Tovarnik. A da puste vojsku na granice? Dopuštaju da ljudi žive u strahu. Sramota. Kažu da su Mađari bahati. Pa oni čuvaju građane time što su stavili vojsku na granice. Ja im se divim. Baš mi je žao što su naši tako nesposobni. Živim u malom gradu i bez ičijeg znanja samo voze migrante. Kako da se osječam sigurno?


Gost

#431

2015-09-20 07:48

Zato,što među izbjeglicama ima 70%muškaraca koji su sposobni za borbu,a od nji svako drugi je radikal.
Mi smo mali narod možemo pomoć onoliko koliko možemo,a imamo i svoje sirotinje koji kopaju po smeću i kontejnerima i ne pomažemo im dovoljno!Ima puno toga što naše rukovostvo treba shvatiti,a ne lakoćemo i bahato se ponašati prema svome narodu i susjednim zemljama,niko nije pametan osim našeg rukovodstva.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-20 08:52



Gost

#433

2015-09-20 14:07

Potpisao sam peticiju iz razloga sigurnosti prvenstveno Republike Hrvatske tako i kao članica Europske Unije obavezni smo spriječiti prekomjeran priljev migranata jer kod ovolikog priljeva migranata sve upućuje na to da je to politički inscenirano da se uništi europska unija a tako isto je upitna sloboda hrvatskog naroda prekomjernim nagomilavanjem migranarta.

Gost

#434

2015-09-20 14:30

Koja sloboda? Čim nam netko nameče kako da živimo što smijemo što nesmijemo koliko nam je dovlljno što moramo nije sloboda. Sloboda je samo lijepa riječ. A da se migrantima treba zabraniti ulazak u sve zemlje eu to stoji.


Gost

#435 Re:

2015-09-20 15:19

#403: gost -  

 Toliko o onom ljubi svoj narod kao i zemlju svoju netko spomeme da nema odmah se servira sloboda. Ko u Jugi. Ovo  je samo izgleda predizborna kampanja. Žao mi je što se uopšte trudiš.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-20 16:24


Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-20 16:45


VinkoS
Gost

#438

2015-09-26 13:08

Imamo budalu predsjednika vlade kojemu je najbitnije da
sebe proda kao velikog humanitarca !
Interese drzave ili ne zeli ili nije u stanju prepoznat a
izbjeglice sve vise nadiru !
Samo danas je uslo 15000 ljudi !
Sljedeca greska je popisivanje izbjeglica >>>>Znaci da zapadne zemlje imaju pravo po zakonu ih vratit u zemlju koja ih je popisala a to je Hrvatska

Sljedeca greska ........geska za greskom....................

Apeliram na sve sa zdravim razumom da se dodatno angaziraju za spas nase domovine !


Gost

#439

2015-10-07 11:58

Europa ne može hraniti cijeli svijet,niti biti utočište za cijeli svijet.

Gost

#440

2015-11-14 17:09

Evo Hrvatske u kalifatu bez ispaljenog metka. Kao da naša vlada surađuje sa isilom. Njemačka če njima nepodobne migrante vračati u Hrvatsku a iz Srbije ulaziti. Ne krivim Srbe radi toga jer je i njima več toga previše. Za sve je kriva ''velecijenjena'' Angela i Grčka. Na brodove sa njima pa preko Atlantika neka ''rade'' na bušotinama nafte. Jer američki ''Grm'' je najviše kriv za ovu situaciju. Ameri naprave krizu u vlastitoj zamlji da osiromaše ljude kako bi što više vojnika regrutiraju neka pošalju svoju djecu pred isil neka se bore za svoje tatice milijardere. Sirotinja gine da bi na ''oslobođeni'' teritorij došle tekšaške tvrtke vaditi naftu. Sramota a bucaju se u prsa domoljubljem i demokracijom. Zato sa svim migrantima za SAD.


Gost

#441

2015-11-14 17:17

Žao mi jr Francuze ali nije bilo ništa drugo za očekivati jer njihove sve dosadašnje vlade su gurale nos gdje mu nije mjesto i to više od 120 g. Nažalost stradao je nedužan narod a seronjama nije ništa. Žalosno tragično.


Gost

#442

2016-01-04 07:20

Valjda je večini ljudi , stanovnicima Europe , jasno da se među stotinama tisuća imigranata nalazi jedan veliki postotak terorista čiji je cilj stvaranje kaosa i ubijanje nevinih žrtava ,te uništavanje dobara diljem Europe. Slažem se sa činjenicom da je vjerovatno večina imigranata krenula na put zbog potrage za boljim životom, no isto tako mislim da bi problem trebalo riješavati u korijenu, tj. u samim zemljama odakle ta masa ljudi dolazi. Znam da je to jako teško, gotovo nemoguće jer su ekstremisti preuzeli veliki dio teritorija u zemljama iz kojih večina tih ljudi dolazi u potrazi za boljim životom, no isto tako je gotovo nemoguče integrirati te ljude u način života i običaje europljana. Pored toga kroz cijelu situaciju se provlače interesi velikih sila, koje su , na kraju balade, i razlog cijelokupne krize sa imigrantima.

Gost

#443

2016-01-20 09:12

Jer volim svoju domovinu. Ovo je treći svjetski poredak i stvaranje kaosa u svijetu. Ne želim to u svojoj domovini. Volim sve ljude jer su dar Božji ali ove planirane migracije nisu radi pomoći jadnim ljudima nego radi sveopćeg nemira i nereda. Da doista misle pomoći te države koje ih pozivaju tada bi to činile organizirano a prije toga bi sve pokušale da se uspostavi mir i red u njihovim državama. To bi tek bila pomoć a ovako je to igra ljudskim životima što ja nikako kao katolkinja ne podržavam. Slavica Vučko


Anonymous

#444

2016-03-16 00:59

Bojite se da će tražit azil.

bakir_mahir_jašar

#445 Re: migranti

2019-08-20 10:53

#1: -  

bit ću iskren: ne volim ih, ne želim ih. ako već fali radne snage neka se dovedu ljudi iz južne amerike, filipina, kine...

ganciji su tu 500 godina pa se nisu asimilirali. zar nam ih treba još?

a ovi koji bi otvorene granice dabogda im se utabore oko kuće/zgrade pa da im vrijednost nekretnine padne za 80%