Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

#326

2015-09-17 17:02

Za izbjeglice imamo a za nasu djecu koja su se ovdje rodila iskolovala i odrasla nemamo ni posla ,ni kruha,ni doma pa ih tjeramo po tudem svijetu.i mo smo prosli kroz zlo rata ali nismo birali destinacije gdje cemo se smjestiti.Nismo bjezali na druge kontinente vec smo bjezali kod svojih susjeda.Autobusi su nas vozili cesto nisno znali ni gdje i bili smo sretni gdje god smo dosli,jer je bio mir.U autobusima su bile zene i djeca,a nasi ocevi,braca,muzevi ostadose braniti svoje domove.S mnogima smo se i zadnji puta pozdravili...A ovi sve zdravi mladi ljudi i svi bi i Njenacku,SvedskuAustriju itd.Neka se majkana i djeci pomogne a zna se sto je njihova duznost.Ovo je cista najezda i velika seoba naroda na europski kontinent i ako se tako nastavi mi europljani cemo za par godina postati manja na kontinentu na kojem smo stoljecima zivimo.
Sretno nam bilo!

Gost

#327

2015-09-17 17:10

Po mome mišljenju radi se o ugrozi naše opstojnosti.Ova Vlada nije u stanju nositi se niti sa problemom nezaposlenosti u nas a što se tiče izbjeglica ,po meni,je upitan razlog njihovog izbjeglištva.Kad povučem usporedbu sa događanjima u vrijeme srpske agresije na našu Domovinu, tamo gdje su ljudski životi bili ugroženi sklanjali su se nemoćni,starci,djeca i žene a u razvijene zemlje su se sklanjali samo odabrani ."Radi školovanja".Nisam licemjer pa da bi mi više stalo do tuđinca nego do svoga bližnjega koji je također u nevolji.

Gost

#328

2015-09-17 17:21

ovo nisu migranti već islamski fundamentalisti i extremisti

Gost

#329

2015-09-17 17:22

Ja imam nepune 24 godine i morao sam iz voljene domovine jer je tešonaći posao. U Njemačkoj sam već netko vrijeme i sanjam o danu kada ću se vratiti u veljenu mi Domovinu.. Za nas nema mjesta , a njima se mora sve obezbjediti ... sramota sabora koji želi se iskazati za tuđinca, a vome narodu grob kopa, tj. tjega ga da si ga sam kopa....

Gost

#330

2015-09-17 17:31

Potpisao sam jer znam da je istina da njihova vjera želi pokoriti cijeli planet.

Gost

#331

2015-09-17 17:34

Zato što se radi o biti ili ne biti moga naroda, koga je izdala politička elita, sve sami slugani EU i njihovih financijera - masona, Izraela i SAD!

Gost

#332

2015-09-17 17:35

100% za Hrvatsku .

Gost

#333

2015-09-17 17:35

Zato jer to nisu izbjeglice nego većinom dezerteri i migranti a najmanje je žena i djece. Nesmije se dopustiti nikakav nasilan prijelaz granice.

Gost

#334

2015-09-17 17:43

Jer se bojim ponavljanja osmanlijske invazije, ovaj put suptilnijim načinom nego nekad.
55

#335 Prikupljeno je 2350 potpisa svakim trenom je sve više šaljite,djelite na zidu, recite svima

2015-09-17 17:47

Potpisujte i šaljite dalje , poslano je na hrt što više nas ima to će nas se više ćuti!!! HVALA!!!


Gost

#336

2015-09-17 18:24

Nema ti koristi od hrt oni samo zagluplju narod rade za političare samo što ih mi plačamo znam da ppstoji drugi način ali nesmijem ovako javno. Stoga samo zatvorite granice baš kao i ostale zemlje.


Gost

#337

2015-09-17 18:35

SAD JE SAMO PITANJE KOLIKO SU SLUZBE UKLUCENI SA OVOM AKCIJOM SA IZBJEGLICAMAN?? DA SLUCAJNO NESTA NE SPAZU DI MOZE HRVATSKO KOSTATI PUNO... BOLJE DA JA SPOMENEM ZA SVU SIGURNOST , I AKO MISLIM DA JE SVE UREDU I POKRITO.....VIDITE HRVATSKA JE BILA U RUKAMAN VELIKE SRBIJE ZADNJO 25 GODINA I SAD VISE NIJE KAD NECE BITI VISE EU ONDA NEMA NI VELIKA SRBIJE PA SAD SU SE CETICI NEMIRILI ZATO STA SU KOD PROVALI ZA SUKUB NIJE USPILO I SAD MENI OVO SE CINI DA SU SAD PROVAJU NA DRUGACIJI NACIN DA OVI HDZOVI I SDP NEBUDU KRIVI STA SE DOGODI KAD ZATVORI HRVATSKA GRANICE I BUDU PJEVALI JUREI BOBAN I ZA DOM SPREMNI, VEC JE JAVNO KOLIKO SU USLI IZBJEGLICA , VEC JE JASNO DA HOCE NERED , VEC JE JASNO DA PRAVU NERD NA MADARSKOJ GRANICI DA SE VIDI DA MOZE BITI NAMISCENO OD ONI KOJI STOJU DA IZGUBU DRZAVE I DA SE VRATU HRVATSKOJ I TO SU TI MADARI DI JE PROBLEM SA IZBJEGLICIMAN , SLOVENIJA , ZATO SALJE VOJSKU NA GRANICU SRPSKU I NJEMACKA SA SVOJ LAZ UVEZI IZBJEGLICA,,,,,,OVMOZE SVE BITI SETIVA DA OVI GAMAD NE GUBU VELIKU SRBIJU , SRBIJU , SLOVENIJA DA NE GUBI DRZAVU I VRATISE HRVATSKOJ I MADARSKU,,,,HRVATI MORAJU PRIPAZIT NE NA IZBJEGLICE ZATO TO MOZE BITI DIVERSIA OD ONI STA PLANIRAJU NAPRAVITI NERED U HRVATSKOJ......NESMIMO ZABORAVITI CETICI SU VEC USLI U HRVSTSKU I BORILI SU SE ZA PUTOVNICE ,,,,,SADA CE SE BORIT DO KRAJA ZATO BEZ HRVATSKE ONI NITSU SRBI NITSU NACIJA NEGO CIGANSKA PICKA MATERINA ....ALI HRVATI NESMU ZABORAVITI DA SVIT IDE PROTI CIGANA I SAD KAKO CE SVIT ZNATI KOJI SU HRVATI I KOJI SU CIGANI???KAD SU PRIUZELI NASE IME HRVATI.....OND SE HRVATI MORAJU PAZIT DA NEBUDU ISPALI KAO FASISTI I ONDA BI POBILI HRVATE KOJI SU NAMISCENI DA SE ZRTOVAJU ,,,,NAJ SIGURNIJE JE HRVATU STA DALJE OD OTE HDZ VOJSKE STA VODU SRBI I ISTO SE PRIPAZITE HOS I HOSOVCI ZATO ITO SU HRVATDI BI MOGLI BITI NAMISCENI ZATO STA I CETNICI NJI VODU,,,SVI HRVATI SU RAZDIJENI I SVI HRVATI SU KONROLI CETNICKI RUKU ,,,,,,,SADA BUDITE HRVATI I NEDAJTE DA VAS CETMICI VODU DO POKOLJ CIGANA..... ILI BICE NAM ISTO KAO U DRUGOM SVJETSKONM RATU , DI JE POLA SVITA KRENILO NAPAD NA HRVATE ALI SVITU REKLI DA UBIJAJU ZIDOVE , ALI ZNAMO DA ZIDOVI NE POSTOJU KAO NACIJA NEGO IZMISLJENO ZA ZRTOVANJE HRVATA,,,,,SADA OVI PUT CE SVIT KRENIT PROTIO CIGANA ALI SVI ZNAMO DA NEMA CIGANA NEGO CE KRENIT NA HRVATE I POBIT ONDA CE RECI DA SU POBILI CIGANE PA ONDA OSTANU SRBI I DALJE BITI HRVATA NA HRVATSKOJ ZEMJI I DA HRVATA VISE NE POSTOJI ,,,,,,HRVATSKA NESMI DOZVOLIT DA NAS NAVUCU NA TAKVU AKCIJU ILI STE KOSTALI SVOJ ZIVOT I DA HRVATSKE VISE NE POSTOJI.....BOG I HRVATI BUDITE HRVATI......

Roko Šikić

#338

2015-09-17 18:37

Tekst objavljen prije mjesec dana: "Hrvatska žrtva u ime "viših eurobskih ciljeva""
Mediji proteklih dana odašilju opasne poruke maskirane u pozive za "humanošću". Predsjednici Vlade i Hrvatskog sabora, Milanović i Leko, ali ne samo oni, uz svesrdnu podršku mainstream medija, pripremaju teren za nešto opasno, bolje rečeno suicidno, što uskoro slijedi. Pripremaju nas za otvaranje hrvatskih granica valu migranata, pozivajući se na "poseban senzibilitet kojeg Hrvatska mora imati prema izbjeglicama". Spominju zbivanja u Hrvatskoj 90.-ih, u kojima su sami na vrlo specifičan način sudjelovali. Uglavnom upravo bijegom iz Hrvatske, iako rat nikada nije došao do njihovih kućnih pragova. Manipulatori javnosti su svjesni humanosti, socijalne osjetljivosti, a nažalost i naivnost i povodljivost hrvatskog naroda i svoju će zemlju i narod, po nalogu Bruxellesa, opet žrtvovati u ime "viših ciljeva Europe".

vidi više: http://sikicroko.wix.com/srcekucazanju#!komentari/chd3


Gost

#339

2015-09-17 18:38

Ugrozena nam je nacionalna sigurnost

Gost

#340

2015-09-17 18:55

Bojim se za živote moje djece...za mene je kasno...
mm

#341 Re:

2015-09-17 19:12

#20: -  a gdje su ti cetnici 20 god nakon rata nikad necete naprjed

 


Gost

#342

2015-09-17 19:14

mislim da izbjeglice imaju blize bogate zemlje kraj svojih zemalja od nase zemlje,koje su im blize kulturom i vjerom nego mí i eu..

Gost

#343

2015-09-17 19:17

Zato što mislim da to nije izbjeglička kriza nego raspoređivanje nihovih trupa (ratnih) svuda po Evropi,uključujuči i Hrvatsku.Pametni Mađari su zatvorili granicu,jer kolko sam obavješten,da su ulazili u kuče nefermajuči nikog kao da su doma pa zar hočemo da i tako bude i kod nas.Samo se sjetimo kako je bilo kod nas za vrijeme rata pa niko nije išo masovno van,muški su slali žene i djecu,normalno tko je mogo.A oni svi e pa nejde to tak.Nemam ništa protiv njihove vjere,ako oni poštuju našu .Što se tiče žene i djecu ostavit a muške sve poslat nazad pa neka se bore za svoju cijenjenu državu.Eto toliko,Srdačan pozdrav.

Gost

#344

2015-09-17 19:31

Zato što imam dvoje male djece i jednostavno se bojim...i ovako nam je buducnost blijeda,ne treba nam jos problema...nemam nista protiv tih ljudi,svatko se moze naci u takvoj situaciji.jednostavno se bojim..toliko...

Gost

#345 Re:

2015-09-17 19:34

#342: -  

 Šta misliš zašto? Pa prije oko mjesec dana je tamo neki njihov princ dao 32 milija dolara u ''humanitarne svrhe'' a naši pametunu i šopaju nas eu govnima. Jel itko rekao onim ljudima u Tovarniku i oko njega da hrane i žale ekonomske migrante koji u đepu imaju više novaca nego oni za cojelog svog života. Ako žele jesti i vodu neka plate baš kao u Srbiji kg. banana od 15 do 20 eura.Jel itko tim ljudima reko da to nisu izbjeglice kao što su nažalost oni bili. Zatvorite granice naši dobri i neinformirani građani kao i njihova imovina su i više nego ugroženi


Gost

#346

2015-09-17 19:39

Mala smo zemlja ali zato bogata po prirodnim bogatstvima,koja se više ne cijene.Okrenimo se svojim problemima i borimo se za boljitak Lijepe naše, ne dopustimo da opet postanemo robovi i kmetovi tuđincu!

Gost

#347

2015-09-17 19:46

Šalji vojsku zatvaraj granicu ili se ovaj vapaj za sigurnost ne čuje. Jesu li Pula iZagreb na nekoj drugoj planeti?

jkk

#348 Re:

2015-09-17 19:53

#336: -  

 javite mi se na mail ili u inbox


Gost

#349

2015-09-17 19:53

Ovo je alarmantno stanje za jednu malu i ekonomski slabu Hrvatsku.Svicarska je puno jaca ekonomski a i po stanovnicima od Hrvatske i ne radi to sto Hrvatska radi.Morate brzo djelovati jer vrijeme nosi velike stete Hrvatskoj.ZATVORITEEEEEEEE GRANICEEEEEEEEEE !!!!!!
jkk

#350 Šaljite peticiju

2015-09-17 19:58

Šaljite peticiju na facebook, novine, tv, mail-ove , svr stranice, meni više ne dopuštaju