Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-18 13:08


Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-18 13:21


gost

#403

2015-09-18 13:32

zato sto nemamo ni za sebe


Gost

#404

2015-09-18 13:33

Zato što se radi o Biblijskoj katastrofi .U opasnosti je Domovina , ali i cijela kršćanska Europa.Zid obrane kršćanstva trebamo premjestiti barem na granicu sa Grčkom , a sve u dogovoru sa ostalim državama koje uočavaju opasnost i spremne su na obranu, uključujući i Srbiju , da nam se ne bi ponovila povijest u još tragičnijim razmjerima .

Gost

#405

2015-09-18 13:45

Potpisao sam peticiju zbog ocuvanja hrvatskog krscanskog identiteta i politickog suvereniteta nase domovine.

Gost

#406

2015-09-18 14:59

Zato što ne želim islamizaciju Europe ni uništavanje života kakvog mi poznajemo! Dolaskom ove pošasti se radi upravo to! Azija i Afrika su ogromni kontinenti gdje je islam raširen! Tamo neka i ostane!
jkk

#407 Hvala Vam od srca!!

2015-09-18 15:02

Šaljite dalje!!

jkk

#408 evo peticije

2015-09-18 15:11

peticija je objavljena u zagreb.info


Gost

#409

2015-09-18 15:16

 Kako da se osječam siguran kad se između sebe tuku. Tko misli da nisam u pravu neka si ih uzme i nek mu zaseru dvorište ko naše ulice staze pa i poneka dvorišta.


Gost

#410

2015-09-18 15:41

Zašto ne pošalju vojsku u pomoč policiji

U britaniju nije uslo ni 100 ljudi , nemas pojma o cemu pricas ..

#411 URe: Re:

2015-09-18 15:52


Gost

#412

2015-09-18 15:58

Zato šta smatram da je to smišljena okupacia.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2015-09-18 16:05



Gost

#414

2015-09-18 17:49

i ovako je sranje u državi nigjde se nemoze naci posao ni nita ja zavrsio srednju skolu web dizajner neznam di se okrenuti di traziti imamo i roma u drzavi dosta da oni cecaju drzavu netrabaju nam i oni..

Gost

#415

2015-09-18 17:52

Oni su prijetnja cijeloj europi a neka netko ospori bombe u vlakovima i podzemnim željeznicama a  to su im najdraže mete.


Gost

#416

2015-09-18 18:54

ein volk ein reich ein fuhrer

Gost

#417

2015-09-18 19:04

To je ćista destabilizacija europe. Političari koji ih velikodušno pozivaju za 5 godina če dobivati njihove glasove. Primjer španjolska. Ne radi se o brojkama koje nama prikazuju. Več ih je ušlo preko 4,5 miliona. Ajoš dolaze kruzerima i trajektima iz Libanona. Iskamisti iseljavaju narod upravo zbog toga a i sami su uvelike na taj način useljavaju.      Ovim ne želim stvarati paniku več skrenuti pozornost na čistu istinu. Ono što nam prikazujo kako islamisti ruše spomenike kulture to je samo zato da bi ih mi smatrali primitivnim i glapima to je privid. Nažalost pametniji su od svih europskih političara. Zato vas molim nemojte pljuvati po Mađarima što ne pristaju na takvog što. Ja jedino mogu reči neka se barem oni toga riješe iako sumljam da če uspjeit zboe europskog pritiska i ucjine. Sada sa ovim valom što dolazi biti če ih oko 5 miliona.

Mirna izvini što sam te možda naljutila ako ništa drugo čvrsto stojiš iza svog stava ali te molim prolistaj i vaneuropske tjednike prije nego što me opet bezrazložno mapadneš jer radiš točno ono što oni žele.

Upamtite prvi cilj islamistima ekonomska destabilizacina europe.

Nadam se da su to europski plitičari shvati a narod neka se moli ko kome hoče ili jednostavno drži fige da islamisti ne uspiju.

1992015

#418 Re: Re:

2015-09-18 23:05

#40: - Re:  

 Odgovor na koji se da postavit pitanje. Šta se tamo događa?

Ninna

#419 Re:

2015-09-19 00:48

#26: -  

Dajte ljudi budite ljudi.

Stanite na par sekundi i stavite se u poziciju da vam je ugrozen ZIVOT a kad konacno pobjegnete - nadete se bez icega u nepoznatom okruzenju. Nemate kud, nemate kako, ne razumijete nista, nemate nista.. a lokalci oko vas vas optuzuju da ste zli, ubojice, teroristi... a sve sto zelite je trunka ljudskosti i razumijevanja...

molim vas nemojte mrziti ono sto ne poznajete. a ove ljude ne poznajete.. poznajete samo naslove iz novina koje vas manipuliraju.

proputovala sam skoro pola svijeta, radila na tri kontinenta sa koznakolko nacionalnosti.. i NIKAD ali NIKAD nisam sudila nikog prema njegovoj rasi, vjeri, nacionalnosti... zato jer za to nikad nisam imala razlog.

svi smo ljudi, dolazimo iz razlicitih dijelova svijeta, imamo razlicite obicaje i tradicije, razlicitu kulturu.. i meni je prvi put bilo cudno kad sam vidla muslimane kako se mole i koliko poste... ili potpuno sokantne obicaje ortodoksnih zidova... ali njima je to normalno! isto kao sto je hrvatima normalno ici u crkvu i pjevati pjesme, i moliti se, i postiti, itd... nama su te stvari normalne, nekome drugom su skroz apstraktne! nemojte osudivati ono sto ne poznajete ili razumijete. nemojte se bojati ljudi koji izgledaju drukcije, zapusteno i automatski misliti da su dosli pljackati i razarati.. vecina njih je takoder imala normalan zivot do nedavno, sa poslom u bolnici, na radiu, automehanicarskoj radnji... 

da, mediji su puni bombasa i terorista islamista - i ove izbjeglice bjeze od takvih!!!molim vas zaustavite se i razmislite o tome kako sudite ljude koji su ocajni i koji nemaju apsolutno NISTA.

stanite i razmislite. opasnosti od ovih jadnih ljudi nema. oni samo zele zivjeti kao ljudi.

ll

#420 Ljudi budite ljudi

2015-09-19 06:40

Svi smo mi ljudi, ali vi neznate s kim imate posla. Ovo je sve divno i krasno što vi kažete. Jeste li živjeli sa njima da znate kakvi ste ljudi? Jeste bili u Njemačkoj i vidjeli što ti ljudi rade, jel znate što ti ljudi govore?. Dijeca od 5 godina već govore da treba pobiti sve ljude dok se igraju u zabavnom parku naravno vi to ne razumijete, ali Njemci jako dobro razumiju. I oni su im pomogli pa samo gledajte što se događa. Ne samo to to vi ste stvarno uvjereni da nitko u Hrvatsku od teorirista nije ušao, a poslano je njih 4000?? Oni nisu bili ljudi kad su ubili našeg čovjeka u Siriji. Da vi kročite 100 km blizu njihove granice ne bi vas više bilo samo zato što su oni za vas ljudi. Pa evo imate priliku udomite si jednu obitelj i brinite se o njima kad su oni ljudi. A ostale ljude pustite da se brinu za sigurnost Hrvatske i građana. Ima svakakvih ljudi u svakakvim narodima od čovjeka do čovjeka, ali se oni većinom ne žele prilagoditi, zar želite jednog dana strahovati za vašu budućnost u Hrvatskoj?? Ova peticija nije protiv tih ljudi isključivo je za sigurnost Hrvatske.

oo

#421 k

2015-09-19 06:46

Ti svi ljudi imaju više novaca nego što ćete vi i ja ikada imati,svako od njih dobiva 25000 dolara, kako bi inaće došli uopće do Europe??? pa onda humanitarno pomažite ljudima kojima je "stvarno" potrebno, a hrvatske građane koji nemaju za kruh nemojte ni pogledati. Toliko o velikoj humanosti.


Gost

#422 Re: Re:

2015-09-19 07:53

#419: Ninna - Re:  

 Pa kad si toliko putovala idi na teritorij koji drže islamisti pa širi svoju veliku ljubav. Jesi li ikad bila po predgrađima velikih gradova ili u četvrtima gdjesu ono skoro večina? Brbljaš o ljubavi i svojimputovanjima a vidjela si samo ono što si htjela vidjeti ili ono što su ti htjali pokazati. Pa oni igraju na kartu emocija kao što su tvoje. Što se tiče gore navedene dijece po parkovoima to je nadasve točno znam iz osobnog iskustva. Oni se ne mijenjaju.


Gost

#423

2015-09-19 08:10

Neka sve zemlje europe smanje novčane naknade takozvanim jadnicima kao i naknade njihovim stanodavcma i vidjet će se kakvi u stvari jesu. 


Gost

#424

2015-09-19 08:52

Ljepo je čitati vaše komentare neka mi netko kaže tko će od vas svih dobročinitelja i putujučih humanitaraca iči za Tovarnik Beli manastir i okolna sela pomoči našim ljudima sve to smeče i govna počistiti da se djeca i ljudi ne razbe ili čekamo da se prošire razne boleštine pa tek onda se ponovo prepirati tko je veči hanitarac a tko više voli svoju Hrvatsku i svoje ljude.


Gost

#425

2015-09-19 09:32

Ima li itko iz Tovarnika ili okolice da da svoj komentar ili samo javi što se u stvari događa jer mnogi od nas ne vjerujemo baš svemu što nam prikazuju na tv.