Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

Quoted post

Ninna

#419 Re:

2015-09-19 00:48

#26: -  

Dajte ljudi budite ljudi.

Stanite na par sekundi i stavite se u poziciju da vam je ugrozen ZIVOT a kad konacno pobjegnete - nadete se bez icega u nepoznatom okruzenju. Nemate kud, nemate kako, ne razumijete nista, nemate nista.. a lokalci oko vas vas optuzuju da ste zli, ubojice, teroristi... a sve sto zelite je trunka ljudskosti i razumijevanja...

molim vas nemojte mrziti ono sto ne poznajete. a ove ljude ne poznajete.. poznajete samo naslove iz novina koje vas manipuliraju.

proputovala sam skoro pola svijeta, radila na tri kontinenta sa koznakolko nacionalnosti.. i NIKAD ali NIKAD nisam sudila nikog prema njegovoj rasi, vjeri, nacionalnosti... zato jer za to nikad nisam imala razlog.

svi smo ljudi, dolazimo iz razlicitih dijelova svijeta, imamo razlicite obicaje i tradicije, razlicitu kulturu.. i meni je prvi put bilo cudno kad sam vidla muslimane kako se mole i koliko poste... ili potpuno sokantne obicaje ortodoksnih zidova... ali njima je to normalno! isto kao sto je hrvatima normalno ici u crkvu i pjevati pjesme, i moliti se, i postiti, itd... nama su te stvari normalne, nekome drugom su skroz apstraktne! nemojte osudivati ono sto ne poznajete ili razumijete. nemojte se bojati ljudi koji izgledaju drukcije, zapusteno i automatski misliti da su dosli pljackati i razarati.. vecina njih je takoder imala normalan zivot do nedavno, sa poslom u bolnici, na radiu, automehanicarskoj radnji... 

da, mediji su puni bombasa i terorista islamista - i ove izbjeglice bjeze od takvih!!!molim vas zaustavite se i razmislite o tome kako sudite ljude koji su ocajni i koji nemaju apsolutno NISTA.

stanite i razmislite. opasnosti od ovih jadnih ljudi nema. oni samo zele zivjeti kao ljudi.

Replies


Gost

#422 Re: Re:

2015-09-19 07:53:55

#419: Ninna - Re:  

 Pa kad si toliko putovala idi na teritorij koji drže islamisti pa širi svoju veliku ljubav. Jesi li ikad bila po predgrađima velikih gradova ili u četvrtima gdjesu ono skoro večina? Brbljaš o ljubavi i svojimputovanjima a vidjela si samo ono što si htjela vidjeti ili ono što su ti htjali pokazati. Pa oni igraju na kartu emocija kao što su tvoje. Što se tiče gore navedene dijece po parkovoima to je nadasve točno znam iz osobnog iskustva. Oni se ne mijenjaju.