Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske


Gost

#276

2015-09-17 11:47

Ajde dosta sa vjerom riješimo se terorista i onih koji su sposobni braniti svoju zamlju a neče onda čmo o vjeri mislim da oni što su zbrisali iz hrvatske nebi trebali nam davati savjete o moralu iz razloga što su zbrisali-pobjegli a nama je sranje na vratima.

anti-idiot

#277 Re:

2015-09-17 11:50

#255: AMEN -  

 mislim da bi se oni vise trebali bojati tebe I ostalih maloumnika tvog kalibra nego sto bi se ti trebala bojati njih. Multikulturizam nije uspio ni u jednoj zemlji upravo zbog islama, daj se ljudi educirajte prije nego sto pocnete lupetati gluposti, pa nije vam islam samo bliski istok tamo je 20% muslimana od citavog svijeta ako ne I manje, najvise ih je u oceaniji I druga su najmnogobrojnija.  Religija u svijetu,da su svi ti ljudi teroristi pokosili bi nas vec davnih dana

anti- idiot

#278 Re:

2015-09-17 12:15

#33: -  

Nas nacin zivota- skrpavanje kraja s krajem I ne poduzimanje nicega protiv mita I korupcije koja nas je do toga dovela, kukanje I jadanje protiv istog dok ispijamo kavicu u tkalci. 

Hrvatski obicaji- kopanje po kontenjerima u potrazi za plasticnim bocama, prisvjedovanje protiv pedera I brojanje krvnih zrnaca, za dom spremni, dok je glavni problem I dalje nezaposlenost ,mito I korupcija

Nedo bog da se ugrozava nas nacin zivotaI obicaji, potpisi jos jednom 


Gost

#279

2015-09-17 12:24

Ovo je ludilo ljudi koji misle da im je Ezropa nešto dužna, ne znam po kojoj logici. Naši ljudi kopaju po kontejnerima a njima ćemo osigurati bezbrižan život! Da čovjek be povjeruje!!!!

Gost

#280 Re: Re:

2015-09-17 12:27

#278: anti- idiot - Re:  

 Ima u tvojim riječima istine podržavam tvoje mišljenje ali bih se sigurnoje osječala kad bi znala da među njima nema terorista. Vidiš da ih ima stvarno puno.

...

#281 Re: Re:

2015-09-17 12:42

#277: anti-idiot - Re:  

 Dovoljno sam educirana da islam ne gledam kao na religiju mira. Anti idiot nadimak ti je ironičan. :) 

AMEN

#282 Re: Re: Re: Re:

2015-09-17 12:46

#274: - Re: Re: Re:  

 Naprotiv, krivo vidiš. Ja sam agnostik. Takve brzoplete zaključke sam i očekivala. ;) Drugo je što podržavam krščanstvo... nijanse su za pametne ljude, a takvo zaključivanje i viđenje crno-bijelo nije.  Uostalom ovdje nije riječ koje sam vjeroispovjesti, već o tome kako treba zatvoriti granice i zaustaviti priljev IMIGRANATA. 


Gost

#283

2015-09-17 12:51

Zatvoriti granice bez pametovanja. Ne moram biti posebno educirana da bih vidjela kako u ovolikom broju ih hrvatska jednostavno nemože primiti.


Gost

#284

2015-09-17 13:09

A sta ce biti kad shvate da nema prolaza, svi zatvaraju granice osim Hrvata.. Ili ce izbit kaos odmah ili za koju godinu.. Vratit se u svoje zemlje sigurno nece..
Na sta smo spali, drzava se unistava samo jer se pokusava uvuci u straznjicu EU dok nas oni gledaju ko budale i tapsu po ramenu a granice zatvaraju.. :/

Gost

#285 Re:

2015-09-17 13:10

#284: -  

 Upravo to..


Gost

#286 Re: Re:

2015-09-17 13:12

#76: Jo - Re:  

 'Dijeca'

'S Schengenom'

 

 

A vi se rugate drugima da ne znaju? Buahahaha


Gost

#287

2015-09-17 13:13

Smatram da je sigurnost građana Hrvatske ugrožena na ovaj nacin i treba spriječiti ostale izbjeglice koje dolaze iz sata u sat.

Gost

#288

2015-09-17 13:18

Pogledajte prije više vremena na internetu objavljene karte ISIL-a tzv.kalifata pa ćete shvatiti da se ne radi o imigrantima nego o agresiji i okupaciji teritorija na nacrtanoj karti.Ja sam Hrvat i spreman sam braniti svoj dom, obitelj i domovinu kao i 1991.g. pa ma koga to smetalo.I moji pradidovi su to činili pa ću i ja .

Gost

#289 Re:

2015-09-17 13:20

#11: mirna -  

 Svaka cast! A vise divljaka i odvratnijih ljudi od ovih tu nisam dugo vidjela. Sramota! Kakvi ste vi to ljudi? Vi biste rezali glave ljudima jer se ne slazu s vama? Osudili na smrtnu kaznu jer se ne slazu s ovom peticijom? Vi niste teroristi, nego puno gori od njih. Niste sramota za Hrv nego za cijeli ljudski rod. 

Ajde sad opet - bljuv, pljuv i rezanje glava..


Gost

#290 Re: Re:

2015-09-17 13:33

#260: Jackie - Re:  

 A kuda ih transportirati kada svi zatvore granice? O kakvom tranzitu pricas, ako ih ne zele primiti zemlje koje su si odredili kao krajnju destinaciju? Ako EU kaze, ostaju kod vas dok ne smislimo kuda sa njima, ti ces im objasniti da nije pristojno bacati kamenje i prijetiti domacinu koji je bio dovoljno glup da se isfura kao veliki humanitarac koji je zatvorio oci nad cinjenicama da NIGDJE gdje su brojcano nadvladali domicilno stanovnistvo vise NEMA mira ni sigurnosti. A nadvladat ce brojcano jer ih se grupira, pristizu u ogromnom broju i nema im kraja. Ne prelaze granicu kao normalan svijet, nego idu po kukuruzistima, preko livada. Nebitna je boja koze, nebitno je sve osim cinjenice da ti ljudi izvrsavaju plan koji tebi zvuci kao teorija urote, ali je u potpunosti realan. Mogu i ja do sutra, ali tesko je objasniti nekome kada mediji isperu mozak slikama koje su tako prikladno kadrirane da glup narod u njima vidi patnju umjesto prijetnje


Gost

#291

2015-09-17 13:34

Hajde neka mi netko od ovih velikih humanitaraca da savjet kuda sa svim tim ljudima a ne vrjieđa mene ni moju primitivnost i mentalitet. Hajde objasnite vi nadasve pametni.


Gost

#292

2015-09-17 13:39

ako ne zatvorimo granice najebali smo

Gost

#293 Re: Re:

2015-09-17 13:39

#289: - Re:  

Meni tebe zao, iskreno. Za tebe je divljastvo zelja za mirnim zivotom, a kamenovanje novinara ili silovanje djevojcice od 7 godina je valjda izraz zahvalnosti? Cudna mjerila imas. Nadam se da i tebe tako docekuju zahvalni gosti


Gost

#294

2015-09-17 13:41

Hajde neka mi netko od ovih velikih humanitaraca da savjet kuda sa svim tim ljudima a ne vrjieđa mene ni moju primitivnost i mentalitet. Hajde objasnite vi nadasve pametni. Zar ne znate da su sve zemlje zatvorile granice. Možda će oblakom za  Njemačku ali tu je opet granica zračnog prostora. Ja sam priprosta sa zatucanim mentalitetom stoga molim da mi um prosvinetle visoko obrazovani humanitarci.


Gost

#295

2015-09-17 13:45

Za buduće generacije Hrvatskog naroda

Gost

#296

2015-09-17 13:45

To je sve smišljeni scenarij terorista,uz nekolicinu žena s malon dicon na koje su ljudi slabi se progurati i proširiti svoju "vjeru"! Nek ih pošalju na drugi kraj svita,kod nas što se mene tiče dobrodošli NISU! Nije mi se otac u ratu borija za državu u kojoj se moran bojati za svoj život radi nekih "imigranata"!

Gost

#297

2015-09-17 13:46

Pun mi je ku..ac sa sva europska i americka sranja idu preko naših leđa

Gost

#298

2015-09-17 13:47

Hrvatska je vec prosla kroz rat, ne mora ponovo. Povijest se ne mora ponavljati, djeca ne moraju ostajati bez obitelji, domova, kuca, sretnog i mirnog djetinjstva bjezeci pred razaranjima i pokoljem. Dopustiti izbjeglicama ostanak u Hrvatskoj bi bilo isto kao da smo im dali oruzje u ruke i mirno stajali dok nas oni streljaju. Ako je birati izmedu ljudskosti i zivota jedne drzave i tisuce stanovnika, onda je nehumanost stvarno mala cijena.

Gost

#299

2015-09-17 13:56

Izbjeglice su oste u Turskoj jer nemaju sredstava za dalje. Po mom mišljenju ovo su ekonomski migranti i islamisti kojima ni njihova dijeca nisu važna osim da im služe za naslikavanje kod naivnih novinara ili jednostavni kao štit. Ovi su puni ko brod mogu platiti i po tisuču eura za prijevoz. TO NISU IZBJEGLICE SHVATITE VEČ JEDNOM   ZATVORITE GRANICE


Gost

#300 Re:

2015-09-17 14:00

#288: -  

 zbog ovakvih istomišljenika nisi sam ima nas još