Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)


Gost

/ #1051

2016-02-17 21:21

I sama sam imala jako loše iskustvo s dotičnim doktorom 2007g i tada sam bila toliko sretna i zahvalna Bogu i doktorici Šoti koja je uskočila i odradila njegov posao dok je on ostavio me na stolu i frajer otišao spavati jer mu se nije dalo zajebavati s prvorotkinjom (to su bile njegove riječi ).Tijekom poroda dogodile su se komplikacije i morala je intervenirati njegova kolegica jer njega "nisu smjele" buditi..Moja beba je uspjela doći živa i zdrava na ovaj svijet unatoč njegovom jako neugodnom ponašanju i nemaru zahvaljujući tome što je neko drugi bio savjesniji od njega...tada nisam potezala ništa jer su me uvjeravali da od toga neću imati ništa osim dodatnih trauma i troškova jer je već tada bio poznat po tome i nemam ništa pismeno..po otpusnici porod je bio školski i porodio me dr.Kolak(a prava istina je da je frajer spavao dok je bebu gušila pupčana vrpca okomotana dva puta oko vrata.. beba je ostajala bez kisika,nije zaplakala kad se rodila,bila je pothlađena i odmah nakon pretraga su je stavili u inkubator i dva sata nisam znala gdje mi je dijete i što se dešava jer mi niko ništa nije htio reći..samo su rekli znat cete sve kad budu gotove pretrage..neka starija čistačica ili šta je već bila mi je samo dobacila tiho u prolazu:nemojte plakati beba je živa..jel to dovoljno dobar razlog zašto sam potpisala ovu peticiju? Mislim da je..