Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#1051

2016-02-17 21:21

I sama sam imala jako loše iskustvo s dotičnim doktorom 2007g i tada sam bila toliko sretna i zahvalna Bogu i doktorici Šoti koja je uskočila i odradila njegov posao dok je on ostavio me na stolu i frajer otišao spavati jer mu se nije dalo zajebavati s prvorotkinjom (to su bile njegove riječi ).Tijekom poroda dogodile su se komplikacije i morala je intervenirati njegova kolegica jer njega "nisu smjele" buditi..Moja beba je uspjela doći živa i zdrava na ovaj svijet unatoč njegovom jako neugodnom ponašanju i nemaru zahvaljujući tome što je neko drugi bio savjesniji od njega...tada nisam potezala ništa jer su me uvjeravali da od toga neću imati ništa osim dodatnih trauma i troškova jer je već tada bio poznat po tome i nemam ništa pismeno..po otpusnici porod je bio školski i porodio me dr.Kolak(a prava istina je da je frajer spavao dok je bebu gušila pupčana vrpca okomotana dva puta oko vrata.. beba je ostajala bez kisika,nije zaplakala kad se rodila,bila je pothlađena i odmah nakon pretraga su je stavili u inkubator i dva sata nisam znala gdje mi je dijete i što se dešava jer mi niko ništa nije htio reći..samo su rekli znat cete sve kad budu gotove pretrage..neka starija čistačica ili šta je već bila mi je samo dobacila tiho u prolazu:nemojte plakati beba je živa..jel to dovoljno dobar razlog zašto sam potpisala ovu peticiju? Mislim da je..

Gost

#1052

2016-02-17 21:22

Jer za nehumano ponasanje nema isprike, a pogotovo na mjestu gdje na svijet dolazi novi zivot.

Gost

#1053

2016-02-17 21:23

Iskreno se nadam da će ovaj monstrum biti iza rešetaka, i imat vremena čitati barem 100 puta priču čiji je stvarao. Smeće.

Gost

#1054

2016-02-17 21:24

Potpisala sam peticiju jer sam majka i jer zelim pravdu za malenog anđela!

Gost

#1055

2016-02-17 21:24

Potpisala sam ovu peticiju zato jer ni jedna osoba nije zaslužila da se bilo tko odnosi prema njoj takvim ponižavajućim stavom, pogotovo nikako to ne zaslužuje žena koja je još k tome u drugom stanju pa bilo tko da je ta osoba sa visokom školom, a takvom bezdušnosti, neljudskosti i nimalo pameti i poštovanja.

Gost

#1056

2016-02-17 21:25

Zato jer sam i ja radi liječničke pogreške mogla nastradati. Jedina razlika je u tome što sam imala tu sreću pa su me nakon 20 h patnje odlučili hitno na carski poroditi....onda kada sam počela gubiti svijest od iscrpljenosti....
Hvala bogu dragome sve je iza mene, dijete je normalno i zdravo...bilo je to prije pet godina.... Takvi ljudi su zvijeri koje treba maknuti sa takvih radnih mjesta jer predstavljaju izravnu opasnost po život!
Fuj stoka jedna da bar više ne naudi nikomeeeeee!!!!

Gost

#1057

2016-02-17 21:25

Ovu peticiju sam potpisala jer je prestrasno sto se dogada u vinkovackom rodilistu i vrijeme je da to prestane i da doticni doktor nikad vise ne radi taj posao koji ni ne voli zapravo raditi.Suosjecam s roditeljima koji prolaze ovu agoniju.

Gost

#1058

2016-02-17 21:25

Zato sto mi je tesko sto sam cula za tu vijest bez obzira sto sam trudnica ... Samo majka 9mjeseci poznaje svoje dijete u sebi i to nikada niti jedan muskarac ni ginekolog nece osjetiti taj dodir,udarac,zivog bica koji je slusao svoju majku svih mjeseci u trbuhu i iscekivao ju vidjeti i napokon upoznati..TAJ COVJEK JE UBOJICA !!!! NEMISLIM VISE RASPRAVLJATI O TOME !!!!!!!!!

Gost

#1059 Re:

2016-02-17 21:26

#1: -  

 Zato što ima doktora koji bi i radili svoj posao kako spada, previše ih se smatra Bogovima, pa se zato ovako i ponašaju. Fuj..


Gost

#1060

2016-02-17 21:26

Potpisala sam zato jer sam mama....i nemogu ni zamislit kroz sto prolaze mame koje poslije traume koje prolaze kroz porod,nemogu cuti ..osjetit svoju bebu
Strasno ..Bog neka im podari utjehu i snagu

Gost

#1061

2016-02-17 21:26

Sramota je ta da mi rodilje imamo samo losa iskustva diljem Hrvatske zbog takozvanih doktora. Kome se da rodit u ovo vrijeme kada je tehnologija uznapredovala a mozgovi se smanjili...užas!!

Gost

#1062

2016-02-17 21:26

Takva osoba nije za rad sa pacijentima, kamoli trudnicama. Gade mi se takvi doktori! Završili medicinu samo da zgrnu lovu- ne da pomognu ljudima. Sramota!

Gost

#1063

2016-02-17 21:27

Prestrasno. Kakve je samo muke prozivjela ta jadna bebica, ugusilo se radi takvog bezobraznog i aljkavog doktora u maminom trbuhu.....

Gost

#1064

2016-02-17 21:27

Zato što je jednostavno mučno ovako nešto čitati i znati da ta osoba još tamo radi. Zato što je mučno razmišljati o tome koliko je života uništio i koliko bi ih mogao uništiti da mu se dopusti. Zato što želim da takvi ljudi više nikad ne vide niti prisustvuju niti pomažu u takvom jednom predivnom činu kakav je porod novog bića i kakav je trebao i morao biti ovoj jadnoj ženi. Zato što je ta osoba, čovjekom ga neću ni nazvati, ubojica i zato što ta osoba mora biti kažnjena za svoja djela. Na ovaj ili onaj način...

Gost

#1065

2016-02-17 21:27

He is idiot with diploma

Gost

#1066

2016-02-17 21:27

Zato sto nam je dosta doktorskog terora i uskracivanja osnovnih ljudskih prava u 21. Stoljecu

Gost

#1067

2016-02-17 21:28

Zelim zivot.. djeca i majke moraju biti zasticeni to nisu stvari to je zivot....

Gost

#1068

2016-02-17 21:29

Iako nisam imala doticaja sa doticnim dr., ali cuvanjem trudnoca (3) naslusala sam se i nagledala prvenstveno ne ljudskog odnosa doktora, viseg medecinskog i medecinskog osoblja prema nama trudnicama.

Gost

#1069

2016-02-17 21:30

Jer je suspenzija minimum sto se u ovom slucaju treba uciniti. Doticnog treba kazneno goniti. Nista roditeljima nece vratiti mrtvog sina, ali ce imati utjehu da doticni vinkovacki mesar vise nikome nikada nece moci nauditi na taj nacin. Ovo mora biti pocetak RADIKALNIH promjena u zdravstvu i odnosu prema pacijentima.

Gost

#1070

2016-02-17 21:30

Ne zelim nikada vise da se takvo sto dogodi bilo kojoj majci kao ni bilo kojem djetetu. A takve dr. amatere da se kazni na najvecu kaznu. Svojim nemarom i neznanjem je ubio malog covjeka, koji jos nije ni uspio ugledati svjetlo dana u svom nevinom zivotu. Nikada vise, nikome.

Gost

#1071

2016-02-17 21:31

Nemam rijeci...i sama sam majka i jako me ova prica potresla...ni jedna žena nikada ovakvo nesto ne bi smjela dozivjeti...vrijeme nazalost ne mozemo vratiti,al mozda nekako uspijemo potaknuti vise kontrole u rodilistima i sprijeciti ovakve grozote...:-(:-(,

Gost

#1072

2016-02-17 21:31

Po mome misljenu taj ginikolog nije za lijeciti ljude nego njemu je potrebna pod hitno psiholoska pomoc i lijecenje...
Ja mislim da je za njega jako malo suspenzija ili cak samo zatvor.. Neznam uopce kako taj covijek moze uopce hodati uzdignute glave i sa tim na pameti da je ubio jedan zivot i ugrozio tudi... Zalosno jako, nema vece boli nego lada majka izgubi dijete, to znam po svom osobnom iskustvu... Suze mi na oci idu.
Majci zelim puno srece i brz oporavak a gospodinom doticnom sto veca kazna na kugli zemaljskoj postoji...

Gost

#1073

2016-02-17 21:32

Zato sto sam ja mogla biti ona....dosta je bilo svacije samovlade i izivljavanja.

Gost

#1074

2016-02-17 21:32

Da se takve stvari ne desavaju više i da se drugi doktori trgnu iz svojih misli o ponašanja,slično doživjela,a sada sam u 7mj trudnoće i čeka me porod!!!

Gost

#1075

2016-02-17 21:32

Zato što taj čovjek bi trebao biti u zatvoru radi ubojstva, a ne raditi u rodilištu!!!!