Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)


Gost

/ #2054

2016-02-20 09:48

Već sam ostavila komentar u znak podrše peticiji. No. čitajući ostale komentare, naišla sam i na one "treba čuti i  drugu priču, jer su šanse bile 50 : 50 , pa onda suditi" što me ponukalo da se opet javim. Dok postoji i 1% šanse da se izbori za nečiji život, valja se boriti i poduzeti sve. Ovdje posebno naglašavam da su u pitanju dva života: majke i djeteta i da nitko sebi ne može uzeti za pravo bahatiti se i prozvoljno procjenjivati hoće li išta poduzimati ili neće. Jednom, dosta davno, gledala sam obrazovnu emisiju što sve veterinar poduzima da bi se krava mogla oteliti, koliko joj olakšava da što manje pati....a što dobar dio ginekologa ni 50% ne primjenjuje kad su u pitanju žene i porod. Vrijeme je da se žene oglase svojim gorkim iskustvima, i da društvo poduzme sve moguće ne bi li se konačno ovakve grozote istjerale iz rađaonica, pa bilo da je riječ o liječnicima ili medicinskim sestrama. Licence? Da, dobiju se od Komora, a uvijet je: pohađanje stručnih predavanja, a o sposobnostima ni spomena!