Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#2051

2016-02-20 08:51

Neodgovornost koja je koštala života, bezobrazno i nehumano ponašanje. Takvom neodgovornom čovjeku nije mjesto u bolnici!

Gost

#2052

2016-02-20 09:19

Zelim da svakoj zeni porod bude najljepši događaj u životu kao što je bio meni i kojeg se i nakon 20 godina sjećam sa osmijehom

Gost

#2053

2016-02-20 09:39

Ovo treba odmah katapultirati via zatvor i jos dozivotno...sramota za Hrvatsku drzavu...

Gost

#2054

2016-02-20 09:48

Već sam ostavila komentar u znak podrše peticiji. No. čitajući ostale komentare, naišla sam i na one "treba čuti i  drugu priču, jer su šanse bile 50 : 50 , pa onda suditi" što me ponukalo da se opet javim. Dok postoji i 1% šanse da se izbori za nečiji život, valja se boriti i poduzeti sve. Ovdje posebno naglašavam da su u pitanju dva života: majke i djeteta i da nitko sebi ne može uzeti za pravo bahatiti se i prozvoljno procjenjivati hoće li išta poduzimati ili neće. Jednom, dosta davno, gledala sam obrazovnu emisiju što sve veterinar poduzima da bi se krava mogla oteliti, koliko joj olakšava da što manje pati....a što dobar dio ginekologa ni 50% ne primjenjuje kad su u pitanju žene i porod. Vrijeme je da se žene oglase svojim gorkim iskustvima, i da društvo poduzme sve moguće ne bi li se konačno ovakve grozote istjerale iz rađaonica, pa bilo da je riječ o liječnicima ili medicinskim sestrama. Licence? Da, dobiju se od Komora, a uvijet je: pohađanje stručnih predavanja, a o sposobnostima ni spomena!


Gost

#2055

2016-02-20 10:31

Moja Sucut roditeljima, ovu peticiju sam potpisala zbog toga sto je ovo svakodnevnica u Hrvatskoj... i ovu bol nitko ne treba osjetiti... na temelju čega je ovaj "doktor" dobio dozvolu za rad u bolnici kad nema pojma o svojem poslu... treba mu dozivotna suspendija... primjer Hrvatske bolnice... nemam sta vise reci... pozz

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-02-20 10:59



Gost

#2057

2016-02-20 11:15

Kroz slicnu situaciju sam i ja prosla srecom beba je prezivjela. Mucili su me i patili zbog cega imam posljedice i dan danas. Nadam se da monstrum nece vise pipnuti niti jednu zenu... Neka tom mesaru netko stane na kraj.

Gost

#2058

2016-02-20 12:36

Nitko nije nedodirljiv, a bahatost i neljudskost u posebno humanom zvanju, treba kazniti...to treba da bude poruka ostalima

Gost

#2059 Re:

2016-02-20 12:38

#2051: -  

 Nazalost, nije jedini, ali treba da ostali dobiju poruku prije nego promisle da su nedodirljivi


Gost

#2060 Re:

2016-02-20 12:43

#2054: -  

Rodilja sa rizicnom trudnocom i visokim tlakom treba odmah na carski rez...ovaj bebac je umro jer se napatio....a da je i ostao ziv, tko zna koje bi posljedice bile....to sto se njemu nije dalo ici u salu, to je prica za sebe.

Mislim da je dr KRIV


Gost

#2061

2016-02-20 13:01

Ovo je monstruozno, ne mogu ovakvi likovi raditi u zdravstvu. Da covjeku srce pukne kada pomisli na tu bebu.

Gost

#2062

2016-02-20 13:05

Ta pičketina od doktora ne da nije zaslužila titulu doktora nego bi ga ja na robiju poslao do kraja života, pa nek glumi frajera u lepoglavi.smeće smrdljivo...

Gost

#2063

2016-02-20 13:34

Moje iskustvo kod poroda je pozitivno (imam troje djece). Nema riječi kojom bi se ova strahota opisala sto se desava rodiljama.. Zao mi je svake zene-majke koja je je imala bilo kakvu ruznu uspomenu uz najljepši i najsvetiji dogada u zivotu.Nazalost, strašno je što uopće moramo kolektivno traziti da se makne nesto sto ne valja, halo ljudi spomenuti "liječnik" bi trebao biti ne samo suspendiran već i optuzen za teški zločin, djete je u pitanju, zivot čovjeka. Eto zato potpisujem peticiju ali savjetujem i da o ovome treba vrištati iz sve snage. Drage rodilje, poručujem vam i ovo: onog trena kad kročite u rodilište zauzmite se za sebe, ne dozvolite da vam par dana boravka tamo bude trauma za cijeli zivot, istog trena čim ste ušle počinje borba ne više za sebe već za vaše djete , ne dozvolite da vas šikaniraju, bitne ste samo vi i vaša beba, ako vas svrbi pitajte zašto vas svrbi i pitajte to sve dok ne dobijete odgovor kojim ste zadovoljne. Sretno sa ovom borbom i moj potpis nije više za mene već za sve vas i za moje kćeri.


Gost

#2064

2016-02-20 13:36

Zato što se ovakvi monstrumi od čovjeka trebaju maknit...

Gost

#2065

2016-02-20 13:39

Tom čoovjeku treba zabraniti da se bavi poslom koji se bavi...

Gost

#2066

2016-02-20 14:21

I ja imam dvoje djece i neželim nikome da se ovo desi.

Gost

#2067

2016-02-20 14:47

Kao majku jako me pogodila ova priča i ne mogu ni zamisliti s kojom se boli suočava ova obitelj. A zašto? Da se ovo više nikada ne dogodi.

Gost

#2068

2016-02-20 15:53

Sramota,umisljeni glupi napuhani idiot od doktora...fuj!

Gost

#2069

2016-02-20 16:51

Kolak i Čavar su umalo ubili mog unuka...eto zato....i zato jer je vrijeme da se stane na kraj tim mesarima.

Gost

#2070 Re:

2016-02-20 17:03

#2062: -  

 +


Gost

#2071 Re: Juraj Kolak

2016-02-20 17:38

#1: -  Postovane dame i gospodo! Vaša je peticija prijavljena policiji i drzavnom odvjetnistvu RH. Svaki govor mržnje, kleveta i poziv na javni linč bit ce sankcionirani od strane istih. Juraj Kolak, sin dr. Nikole Kolaka

 


Gost

#2072

2016-02-20 17:43

U ratu 1994 sam rodila u Splitu sina , bebu koja se počela rađati u Sinju, omotala se u pupkovinu nije joj se čuo puls , rekli su da je mrtav , trezvenim pravovremenim i stručnim postupcima dr. Nasića i primalje Bazina a u Splitu dr. Čečuka koji je umjesto carskog reza za koji je rekao da beba ne može ćekati jer se još malo čuju otkucaji te primjenio trenutni prirodni porod danas imam zdravog sina. Šivanje na kojem sam bila satima ,mjeseci u kojima nisam mogla ni hodati ni ležati ni sjediti zaboravljeni su svakim njegovim plačem . Zato ne mogu zamisliti situaciju da se to sad treba dogoditi u toj bolnici s tim liječnikom nakon 22 godine u miru i s puno boljom opremom u bolnicama. Moj sin sigurno ne bi preživio kao ni mali Ivano, prestrašno tko je sve stavio svoju ruku na Hipokrata i zakleo se. Neopozivo otpustiti zabraniti doživotno rad s ljudima.
Još jednom hvala dr . Čečuku i ostalom osoblju čijim trudom znanjem i ljudskošću danas imam zdravog sina.

Gost

#2073

2016-02-20 17:56

Zato šta su liječnici pogotovo specijalisti izgubili dušu i profesionalnost !

Gost

#2074

2016-02-20 18:14

Ovo sto se desilo ovim mladim roditeljima je prestrasno. Da je isfrustrirani doktor svoje probleme ostavio doma a u bolnici radio svoj posao njihov andjel bi sad bio s njima. Ocito nije svjestan koliko je njegov posao odgovoran i zahtjevan ali sada se nadam da vise nece imati priliku ni raditi taj posao vise. I neka svaki doktor iz ovoga izvuce pouku jer ima jos takvih. Mladim roditeljima neka Bog da snage za dalje i nadam se da ce im Bog podariti jos prilike za djecicu.

Gost

#2075

2016-02-20 19:17

gle ga kakva nakaza, tretman kakav je dozivjela Matea nije ni pas zasluzio, nadam se da ces ostat na prosjackom stapu, djubre ljudsko.