Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#2151

2016-02-23 07:09

Kao budućoj majci, nevjerojatno mi je da čitamo ovakav priče strave iz rodilišta, mjesta gdje se takve stvari nebi smjele događati.

Gost

#2152

2016-02-23 07:42

Takvom nije mjesto u medicini, a pogotovo ne u rodilištu.

Gost

#2153

2016-02-23 08:03

Takvo smeče zaslužuje doživotnu suspenziju i doživotni zatvor.

Gost

#2154

2016-02-23 08:31

Draga Matea uz tebe smo i dajemo ti su podrsku samo da istina izađe na vidjelo sam se moli Bogu i uz njegovu pomoć sve ce izaci na vidilo samo hrabo bori sr za svoja prava uz tebe smo svi koji smo radali u vk dragi Bog vidi tvoju patnju samo hrabro

Gost

#2155

2016-02-23 08:48

Podrska Matei

Gost

#2156

2016-02-23 09:55

Jer sam zgrožena postupkom dotičnog liječnika.... jer je, očito. završio krivi smjer i krivu specijalizaciju, jer mu Hipokratova zakletva ne znači apsolutno ništa i jer on nije ČOVJEK... on je... "stvorenje".... iz "Dodjei X" ... Treba mu u potpunosti oduzeti liječničku dozvolu i licencu, i postaviti ga za čistača u rađaoni jer i za medicinskog tehničara treba imat dušu... možda veću i od zvanja koje obnaša....

Gost

#2157

2016-02-23 09:56

Zato, što ovo nije odnos kojim se ponaša prema trudnim ženama. I zato, što se ovaki i podobni odnosi bahavosti dešavaju svaki dan kod lječnika. Sad je vrijeme i prilika da to zajedno i zauvijek promjenimo!

Gost

#2158

2016-02-23 10:45

Zato sto zbog takvog nemara jednog "stručnog" onkologa, je umro moj tata. Da imam novaca dovoljno da se povlacim po sudovima, isto bih i ja uradila.

Gost

#2159

2016-02-23 10:50

Pratim preko interneta sve price ovih strasnih slucajeva.
moje misli su s tim zenama, koje su prozivjele sve te strasne price. Podrzavam peticiju i nadam se pravdi.

Gost

#2160

2016-02-23 12:25

Da se nikada ne ponovi..

Gost

#2161

2016-02-23 12:29

Nedopustivo je da se ovakve stvari dogadjaju. I stvarno je dosta vise lijecnicke bahatosti i toga da ih se stiti sto god da naprave. Jedino zajednistvom to mozemo zaustaviti

Gost

#2162

2016-02-23 16:07

Moje ime je Ivana Nikolić.Živim u Županji.Majka sam dječaka Petra koji ima 2,5 godine. Petar je rođen u vinkovačkoj bolnici za koje imam riječi gađenja, užasa i strave. Mislim da je dovljno napisati da sam s djetetom jedva izvukla živu glavu i da smo proveli 50 dana u Osječkoj bolnici..

Gost

#2163 Re:

2016-02-23 16:46

#2146: -  

 O draga kad si već trudna, vodi računa da se dobro udebljas,(slikovito da ti prilažem    onako kako krave izgledaju kad se prejedu) trpaj u sebe sve sto stigneš jer ipak se hraniš za dvoje, obvezno se odmarati,  ne ustaj s kreveta, skupljaj kondiciju....a kad dodje cas, jauci i viči iz sveg glasa jer babice i doktori ce tiskati i poroditi se umjesto tebe!!

prvorotkinja rodila u 34. Godini u VK bolnici za 15 minuta, bez ikakve 'veze'

sram vas bilo, pažnju tražite na krivom mjestu

Pozdrav 

 


Gost

#2164

2016-02-23 17:41

Jer ni jedno bice nije zivotinja vec covjek i tako ga treba tretirati

Gost

#2165 Re: Re: Juraj Kolak

2016-02-23 17:45

#2071: - Re: Juraj Kolak 

Nekome s Odjela u interesu je riješiti se Vašega oca budući ostali po znanju, stručnosti i vještinama nisu ni do malog prsta na njegovoj nozi i struka to jako dobro zna! Ovo je upotrijebljeno kao casus za linč na njega! Kako doći do izražaja kraj nekoga tko je sposobniji od tebe? Vrijeme ce pokazati svoje!


Gost

#2166

2016-02-23 21:13

Za sve one majke koje su na najteži način iskusile najljepši dio trudnoće.. Rođenje djeteta....

Gost

#2167

2016-02-23 21:54

Mislim da uopce nema potrebe ista komentirati. Zalosno je kako se prema rodiljama ponasa, dozivljavaju se kao neke zivotinje na kojima se moze izivljavati. Sigurna sam da ima i dobrih lijecnika kojima je u cilju sto bolje obavit svoj posao i da porodi prodju sto je moguce lakse. Medjutim, rijetki su takvi. Ili lijecnike nije briga, "povire" tu i tamo rodilju ili nazalost se odnose prema rodilji kao prema divljoj zivotinji.
Strasno me zanima sto bi rekli i ucinili da se netko prema njihovoj zeni (i djetetu) tako odnosi.
Sramota!

Gost

#2168

2016-02-23 21:54

Zato sto je kreten prema svim ženama ! Ne bi se našla u kozi njegove žene. Mislim kakav je to čovjek i sam ima sina. Kako može biti takav! Sta da se to desilo njegovoj ženi ? Da li bi onda bio ovako bezosjećajan ljigav nekulturan i bezobrazan ? Seljačina pokvarena

Gost

#2169

2016-02-23 22:05

Dok je god ovoliko loših ljudi, bezosjećajnih, nemarnih, nesavjesnih i neodgovornih na svijetu će vladati patnja, pesimizam, bol, tuga....

Gost

#2170

2016-02-23 22:29

Jer mi je dijete reanimirano od strane drNikole kolaka i dobila sam sepsu 3 dana me držao sa puknutim vodenjakom psovao bio grub nepristojan užas!!!!

Gost

#2171 #2171

2016-02-23 23:05

Potpisujem ovu peticiju jer takvom covjeku tj ne moze se niti nazvat covjekom nego monstrumom nije mjesto u rodilistu,nije mu mjesto niti priblizno bilo kojem pojmu medicine. Ici tako se ponasati prema djevojki koja je toliko prozivjela u tih sest godina,ici joj uskratiti najvecu srecu sto u zivotu moze covjek osjetiti!!! Moze ga sram biti,da ima imalo savjesti (a sto nazalost iz prilozenog mozemo vidjeti) istupio bi sa svog mjesta. Samo se nadam da ce ova drzava nesto uciniti po tom pitanju jer je krajnje vise dosta da ovakvi ljudi kao sto je doticni doktor unistavaju zivot i srecu zenama,djevojkama...

Matei i njezinoj obitelji zelim izraziti saucesce i da se drze nazalost znam koju bol sad prolazi jer sam nazalost isto prozivjela,moga andela nema, takoder zahvaljujuci doktoru koji je vodio trudnocu i uvjeravao me da je sve u redu dok mom andelu nije 11.07.2014 odjednom prestalo kucati srce. I mogu reci da veca bol u zivotu ne postoji od gubitka djeteta,iz te boli i depresije iz tuge i crnila su me izvukle prekrasne dvije djevojcice koje sada imaju 6mj i kojima svaku vecer za lakunoc kazem da nas nas andeo sa neba cuva.

Matea drzi se,uz tebe smo!!!


Gost

#2172

2016-02-24 03:08

Zbog tuge...

Gost

#2173

2016-02-24 06:29

Ne otkaz, nego zatvor...za ubojstvo iz nehaja, bahatosti, i to maksimalnih 40godina...jadna zena...

Gost

#2174

2016-02-24 11:14

Potpisao sam jer želim pod hitno upozoriti sve liječnike na zakletvu koju su potpisali, na dužnu humanost za koju su, na kraju krajeva i plačeni, našim novcima. Treba ih upozoriti da nečovječno postupanje s našim ženama, može imat i posljedice po njih. Zahtjevam od ove države uvođenje reda pri rađanju djece, jer uz ovakva tragična iskustva, kako očekivati povećanje nataliteta.
alenka

#2175 Probudite se ljudi

2016-02-24 11:24

Prije svega moja iskrena sucut obitelji

Jednom rjecju treba mu sprasit METAK u celo .... bar bi ja tako napravila da sam ja majka tog djeteta ( ili otac) ....a ne ocekivati da ce bilo koja institucija napraviti bilo sta.....institucije su za sirotinju(nas stoku sitnog zuba) ....a sud nece napraviti nista  nego ce dokazati da ginekolog nije kriv niti malo....kad je netko bogat sa dobrim timom odvjetnika zavrsio kao kazneno odgovoran ....osim toga da mora oguliti 60 kila krumpira ili da dobije 4 godine zatvora sa rokom kusnje od 2 godine i 15 minuta uvjeta?????? 

npr.... sanader za te pare koje je uzeo bi i ja robijala......odmah ....a to ajmo ga smjestit u buksu je za nas stoku sitnog zuba kao malo da se radujemo ...(sad koliko ko se raduje je individualno) ......i da nam se oci zamazu masti dobro....dok oni koji su trebali robijat secu i sijede u saboru ( a oni koje se nesmije spomenuti u medijima su iza zatvorenih vrata). i smiju nam se u facu...dan danas....dok mi svi spavamo....

 

Dok sirotinja robija i kazneno odgovara ( DA BI POPRAVILA STATISTIKU)....Primjer cobankovic je uzeo para od ove drzave i izjebo 4,5 mil stanovnika hladno...cinko sanadera i dobio 60 kila krumpira da oguli....i to je to..i sad uziva u plodovima svog rada....a IMA IH PUNO TAKVIH  ...PRE DUGA LISTA JE ...KOJI SE U MEDIJIMA NESMIJU NI SPOMENUTI NITI CE BILO KOJI NOVINAR ILI KUCA PISATI O TOME.....

morate biti svijesni da novinari nesmiju objavit sve sta bi mogli objaviti...i da je sve cenzurirano 1001%

ova sitna razapinjanja po medijima tog ginekologa koliko god mi mi mislili da je to nesto veliko i da ce biti kaznjen ....NEMA NISTA OD TOGA...NAZALOST....postoje stvari koje se nesmiju znati i o kojima se nesmije pisati

Nema nista od bilo kakvih optuzbi jer ako vi vjerujete u hr pravosudje ili da ce doktor snositi bilo kakve konsekvence ....zao mi je ali varate se gadno (voljela bi i ja da je tako)....tog se ginekologa proziva gooooodinamaaaa ali se sve uspjesno zataskava...

Njegov otac je bio vrhunski poznati ginekolog , koji je kupio sinu diplomu da i on bude ginekolog........

Zao mi je sto trosite vrjeme i pisete ali niti jedna institucija , ni sud niti bilo ko drugi mu nece moci dokazati bilo kakvu krivnju...niti njemu ....niti onima kojih ima puuuunoooo prije njega i koji ce doci poslje njega...nemojte se zanositi sa tim sto pisu mediji....molim vas....i nadati se bilo kakvoj pravdi  ....Nazalost....

A obitelj koja je izgubila djete sada prozivljava nezamislivu bol i uzas

Nazalost nisu ni prvi ni posljednji.......................to mozete sami provjerit.. samo je pitanje koliko je koji slucaj bio medijski eksponiran...i koliko navodni optuzeni je imao para i veza...

Svako dobro svima