Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#2126

2016-02-22 17:52

Potpisala sam ovu peticiju iz razloga da podržim Mateu iako je neznam da se ovakve stvari vise ne ponove nikome!Da ne šutimo i da cijela Hrvatska i sve mame stanu uz nju! Nema vece boli od ove njene.Gubitak djeteta je najveća bol koju majka moze osjetiti i zato sve mame i one koje ce to tek postati podržimo Mateu i nemojmo u grčevima i strahu ici na porod!
Ja

#2127

2016-02-22 18:09

Ovo nek bude opomena svim takvima, i prema zivotinjama se ponasa bolje. Rodila sam u toj bolnici prije 9g i samo sam molila Boga da me nezadesi da on bude dezuran, hvala Bogu nije bio, jedna sam medju sretnima sto se tog tice... Suosjecam sa svim majkama koje su prosle pakao u radjaonama. I nijedna zena nije zasluzila takvo odvratno ponasanje, a sve takve Dr. treba trajno maknit.


Gost

#2128

2016-02-22 18:24

Iz razloga sto znam sta je traumatican porod sa posledicama. Istina laksim
I podrsku mami koja je skupila snage da izgura istinu na videlo i da se nikada nikom vise ne desi ovakak ishod poroda :(

Gost

#2129

2016-02-22 18:49

Zato što sam i ja prije skoro 29 god. u Zgb u rodilištu skoro iskrvarila, sestra bila bezobrazna, doktor mi rekao da nikad neću moći normalno roditi, probušio mi vodenjak u 3 h ujutro i otišao kao ima sastanak. Negdje oko 9,30 h liječnik kontra smjene slučajno navratio u rodilište jer je zaboravio papire za kredit, kad me je vidio...nastala strka... više nije bilo vremena za carski, spašavali mene, porod vakumom....uglavnom zbog idiota kojem se nije radilo, kojeg ne bih zaposlila ni kao šintera skoro smo "otišli" i moje dijete i ja. Smatram da se svi takvi trebaju maknuti s takvih radnih mjesta: Ne rade sa slovima da ih se može ispraviti nego sa djecom i ženama, njihovi životi su u njihovim rukama. Ovo što se događa u rodilištima je prestrašno! Baš mi je drago da se počelo otvoreno o tome govoriti! Svaka čast ženama koje su skupile hrabrost! Kapa do poda, žene moje drage!

Gost

#2130

2016-02-22 19:48

Potpisujem ovu peticiju, jer sam i sama majka. I nema ništa gore od situacije, kad se izlazi iz rodilišta bez bebe. Neznam više što bih napisala, jer plačem dok ovo pišem...Ovom treba stati na kraj i ovakve i slične suspendirati doživotno. I u zatvor, jer da je ovo pravna država, dugo bi tamo bio. Prestrašno.

Gost

#2131

2016-02-22 19:51

imala sam susret sa n.k. na trecem porodu i bio je jako bezobrazan. i prema zivotinjama se bolje ponasaju a za njega nemam rijeci.

 


Gost

#2132

2016-02-22 19:51

Potpisujem ovu peticiju jer želim podržati zene u njihovoj borbi

Gost

#2133

2016-02-22 20:58

Smatram da doticni nije dijelovao i radio sukladno nastalim problemima, on nije unistio 1 zivot vec najmanje 3 .Ukoliko je bio preopterecen ili umoran trebao je drugacije reagirat.I ja Sam majka koja je rodila u Austriji to je nedopustivo ponasanje prema pacijentici....samo oduzimanje licence i par god.zatvora uz materijalno obestecenje mlade majke.Naravno nakon zatvora mu nedopustiti ni WC da cisti ili Pak parkove da odrzava u bilo kojoj medicinskoj ustanovi ,pa da vidite kak CE mnogima savijest da proradi.....pozdrav

Gost

#2134

2016-02-22 20:59

Žalosno je sta se takve stvari događaju i da nečiji nemar može uzrokovati smrt malog djeteta. Mislim da je najbolje ovaj slučaj dati na provjereno izaci oštro i hrabro u sukob s njima da se više nikad ne ponovi. A majci želim svu sreću ovog svijeta i brz oporavak!
sve po zakonu udriiiiii

#2135 Re:

2016-02-22 20:59

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-02-22 21:01



Gost

#2137 Re:

2016-02-22 21:05

#2129: -  

 Veterinari se bolje ponasaju prema zivotinjama vecneki doktori prema ljudima


Gost

#2138

2016-02-22 21:23

Potpisala sam iz razloga sto ne zelim da i jedna majka prozivi slicno iskustvo u bilo kojem rodilistu!

Gost

#2139

2016-02-22 21:30

Jer sam tri puta rodila i znam što znači sa povjerenjem se staviti u ruke liječnika o kojem ovisi moj i život mog djeteta.

Gost

#2140

2016-02-22 21:34

Imala sam loše iskustvo u vinkovačkoj bolnici prilikom poroda prije 16 godina i prilikom poteškoća u rizičnoj trudnoći koja je nažalost završila u 24 tjednu u Petrolej bolnici.

Gost

#2141

2016-02-22 21:34

Potpisala sam ovo jer u trenu dok ispunjavam istu,moj mali andjeo leži u mom krilu, I ne mogu zamisliti život bez njega, najmanje ne krivicom nekog koga se lijepom riječju ne može opisati. Takvi ljudi ne zaslužuju raditi tako odgovoran posao.

Gost

#2142

2016-02-22 21:36

Zato jer sam prošla sličan scenarij u Pulskom rodilištu prije 22god samo što sam ja za razliku od jadne majke koja je izgubila dijete imala sreće pa je moja kćer rođena živa i zdrava i nije imala komplikacije daljnje riječ je o teškom porodu koji je trajao 17h, o osoblju i dr neću ništa komentirati jer bi trajalo predugo imam samo jednu molbu da se svi ti takozvani dr i sestre koje nisu spremne da pomognu majkama u najtežem momentu a porod je jedan jako stresan događaj neka se maknu i puste radno mjesto nekom tko je voljan pomoći mladim ženama koje prvi put rađaju nespremne ,nažalost mi smo od zapada po tom pitanju još u kamenom dobu

Gost

#2143

2016-02-22 21:39

zato sto zelim da se smijeni neodgovorni doktor i njemu slični.Nek snosi posljedice svog nemara i bahatosti.

Gost

#2144

2016-02-22 21:41

Jer ljudi pogotovo doktori moraju shvatiti da se me smiju igrati boga i da trebaju biti humani i profesionalni kako im radna etika nalaze. Najljepsi dan necijeg zivota svojom su neodgovornoscu pretvorili u neciji pakao

Gost

#2145

2016-02-22 21:47

Smatram da je to neljudski i nehumano da se tako ponasa prema jednoj zeni,kao da smo zivotinje!Sram ga bilo,samo je predugo trajalo da netko takav,necovjek radi u bolnici!zalosno

Gost

#2146

2016-02-22 22:15

Sramota je i potpuno nemoralno ovakvoj osobi koja je sve samo ne doktor, uruciti samo OPOMENU!?!?!?pa gdje je savjest onima koji donose takve odluke i provide sankcije???Haloooooo????opomenu!?!?!?pa nije rijec o krivom parkiranju ili neplacanju racuna!?ovaj covjek je idgovoran za smrt nevinog djeteta koje je trebalo biti zdravo rodeno i obogatiti zivot svojoj obitelji..on nije ni covjek vec spodoba, zatvor mu je preblaga kazna..neka mu je na dusi i neka GA prati ovaj grijeh ostatak njegovog jadnog zivota!..svaki laik zna ako he trudnoca rizicna,dijete zaceto umjetnom oplodnjom, porod se obavlja carskim rezom i tocka..!!!!..sramota za struku!!!,tuga prevelika za majku i obitelj..i sama sam vec majka i trenutno opet trudna i uzasavam se ovakvih scenarija. Saucesce obitelji i vjerujem da se sve u zivotu vrati..

Gost

#2147

2016-02-22 22:36

Nehumano ponašanje prema ženi (ženama) sa rizičnom trudnoćom.

Gost

#2148

2016-02-22 22:51

Zbog potresne Mateine price ,da se zaustavi takav rad i ponasanje u svim bolnicama

Gost

#2149

2016-02-22 23:57

Nije na meni da nekom sudim, ali isto tako ni na ovom doktoru koji je unistio jedan novi zivot. Koji je unistio dvoje mladih ljudi koji su sanjali da to svoje dijete dignu na noge, da imaju za sta zivjeti i boriti se. Samo onaj koji je nosio ispod srca 9 dugih mjeseci malo bice razumjet ce patnju i bol ove majke.
Strasno je sto se ovakve stvari desavaju na mjestima gdje ne trebaju. Prestrasno!

Gost

#2150

2016-02-23 00:50

Zato da se ovom nečovječnom gadu zabrani obavljanje posla. Sramota je da se on naziva "doktorom"