Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)


Gost

/ #2063

2016-02-20 13:34

Moje iskustvo kod poroda je pozitivno (imam troje djece). Nema riječi kojom bi se ova strahota opisala sto se desava rodiljama.. Zao mi je svake zene-majke koja je je imala bilo kakvu ruznu uspomenu uz najljepši i najsvetiji dogada u zivotu.Nazalost, strašno je što uopće moramo kolektivno traziti da se makne nesto sto ne valja, halo ljudi spomenuti "liječnik" bi trebao biti ne samo suspendiran već i optuzen za teški zločin, djete je u pitanju, zivot čovjeka. Eto zato potpisujem peticiju ali savjetujem i da o ovome treba vrištati iz sve snage. Drage rodilje, poručujem vam i ovo: onog trena kad kročite u rodilište zauzmite se za sebe, ne dozvolite da vam par dana boravka tamo bude trauma za cijeli zivot, istog trena čim ste ušle počinje borba ne više za sebe već za vaše djete , ne dozvolite da vas šikaniraju, bitne ste samo vi i vaša beba, ako vas svrbi pitajte zašto vas svrbi i pitajte to sve dok ne dobijete odgovor kojim ste zadovoljne. Sretno sa ovom borbom i moj potpis nije više za mene već za sve vas i za moje kćeri.