APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#2601

2016-02-06 17:12

Ovu peticiju sam potpisao jer držim da je točna, istinita i povijesno utemeljena njegova izjava o antifašizmu jugoslavenskih, tj. hrvatskih komunista. Njihov antifašizam nije demokratski jer su oni bili stup totalitarnoga komunističkoga režima koji nije želio neovisnu Hrvatsku. Ja sam demokrata i osuđujem svaki totalitarizam: fažšizam, nacizam i komunizam kao i neoliberalnu globalnu korporacijsku vladavinu. Osim toga svojim prvim potezom je najavio uvođenje reda i demokracije u najzapuštenije i najnedemokratskije ministarstvo u RH. To govorim iz vlastitoga i dugogodišnjega iskustva. MK je ključno za stvaranje i njegovanje hrvatskoga demokratskoga kulturnoga identoteta i zaslužuje posebnu brigu i pažnju. Hvala mu i stoga ima moju potporu.
Juraj Lokmer
mare

#2602

2016-02-06 17:19

Ministar me impresionira i sa riječju i s djelom. Kad bi rulji pošlo za rukom  smjeniti  ministra Hasanbegovića nakon toga bi

pokrenuli ponovno nečije smjenjivanje. 


Gost

#2603

2016-02-06 17:23

zato što ministar radi dobro svoj posao i zato mu hvala najbolji ministar od hrvatske samostalnosti.

Gost

#2604

2016-02-06 17:24

Ministar dr.sc. Zlatko Hasanbegović je samo znalac, znanstvenik, poznavalac povijesnih, kulturnih i društvenih zbivanja, i još to sve ima petlje izreći.
A sada i sve potrebno i primijeniti u provođenju reda, konsolidacije i organizacije tog za svaku državu ključnog ministarstva.
Hrvatskoj se nakon 25 godina konačno dogodio Zlatko Hasanbegović.
Argumentima je stare vampire, nihovu djecu i unučad izazvao da iziđu iz vlastitog mraka na ulicu.
Oni žele svoju novu revoluciju, a Hasanbegović jedino demokraciju.
Oni žele buku, a on činjenice i argumente.
Napad na Hasanbegovića napad je na mene, na sve nas, na sve slobodnomisleće ljude, to je brutalan napad na demokraciju!

Gost

#2605

2016-02-06 17:25

ŽELIM DA OSTANE MINISTAR JER JE NAJBOLJI...

Gost

#2606

2016-02-06 17:29

Zbog nepotrebnih napada na čovjeka kojeg mnogi koji su potpisali peticiju protiv njega niti poznaju niti su za njega prije čuli.Gosp. Hasanbegović ustrajte prema zadanom cilju...mnogi smo uz vas...

Gost

#2607

2016-02-06 18:00

1.... Narod izabrao Sabor,
2.....Sabor Izabrao Vladu koju čine premijer i ministri,
3.....POLITIČKA SLIKA DOMOVINE je Promjenjena,
4.....Demokracija NIJE UGROŽENA,
5.....Z.Hasanbegović je IZBOR PO VOLJI NARODA...

Gost

#2608

2016-02-06 18:00

Umjesto politikanstva, u hrvatskoj politici trebamo znanje i činjenice. Ako nam drżavu budu vodili najstručniji ljudi bit će dobro svima.

Gost

#2609

2016-02-06 18:04

Osobno drzim da nas vrli predsjenik vlade, gosp. T. Oreskovic nije mogao naci boljeg, postenijeg, domoljubnijeg i nadasve odmjerenijeg i educiranijeg, doslovno briljantnije osobe, za ministra kulture od
vrlog covjeka i povjesnicara - znanstvenika
Dr. Z. Hasanbegovica.
Neka mu dragi Bog podari svaku snagu potrebnu za sluzenje svom narodu na tako teskom i odgovornom zadatku.
M. Papic.

Gost

#2610

2016-02-06 18:07

Bez lustracije nema Croatie,
Lustrirati radmanovuudbaskunenarodnu javnu tv

Gost

#2611

2016-02-06 18:09

Sve za Hrvatsku, Hrvatski ni za što.

Gost

#2612

2016-02-06 18:17

Poštovani premijeru,
Molio bih Vas da zaštitite ministra Hasanbegovića od ove medijske harange. Dosta je bilo toga da naš novac bez ikakvih drugih kriterija osim ideoloških dobivaju samo lijevi mediji i to još tzv. neprofitni mediji. Predstavnici tih i takvih medija koji sada etiketiraju ministra kao ekstremista, samo zato jer im ukida ničim zaslužene privilegije, govori najviše o njima samima. Smatram da konačno imamo ministra kulture kakvog smo dugo čekali i kod kojeg oni koji vole Hrvatsku neće biti građani drugog reda. Vjerujem da će se sa Vama ali i novom vlasti općenito to promijeniti i da će i konzervativna većina građana ove zemlje biti na adekvatan način zastupljena u kulturi i medijima. Volio bih, da u lijepoj našoj i domoljubni ljudi koji su se prije svega i vani dokazali, imaju jednake mogućnosti za kulturno djelovanje kao i oni drugi (jedan od njih je svakako Jakov Sedlar). I Vi, kao i kompletna nova vlast imate apsolutnu podršku mene i cijele moje obitelji. Dugo smo čekali ovo hrvatsko svanuće, zato Vas molim da ne dozvolite da oni koji Hrvatsku nikad nisu htjeli razno raznim medijskim pritiscima i dalje kroje našu sudbinu.

Srdačan pozdrav

Gost

#2613

2016-02-06 18:31

Domoljublje prozvali fašizam, tako brane njihov komunizam, prozirna demagogija... Stop fašističkom "antifašizmu"!
LIAM SHI (prevedeno > Za Dom - Spremni ) !

Gost

#2614

2016-02-06 18:33

zato sto nisam idiot

Gost

#2615

2016-02-06 18:33

Potpisala sam jer je ministar kulture osoba od svakog respekta i ne vidim smisla ovoj neviđenoj hajki na njega!

Gost

#2616

2016-02-06 18:35

Imam potpuno povjerenje u dr Hadanbegovića da će izvući hrvatsku kulturu na hrvatsku kulturnu razinu.

Gost

#2617

2016-02-06 18:40

Zbog ne dopustivog linča koji je počeo i prije nego je izabran za ministra kulture.Takav napad je dokaz da je on napokon čovjek na pravom mjestu koji će napraviti ono što je trebalo davno uraditi. Žestoki napadi na njega su potvrda da je to istina i mi mu moramo dati potporu da ustraje u tome zbog koristi cijelog našeg društva i budućnosti naše djece i unuka.Da i mi jednom postanemo slobodni ali u pravom smislu slobodni.Da kad nešto kažemo nećemo biti fašisti. Jer netko drugi stalno ima pravo na istinu. Svi ostali su fašisti,nazadnjaci,mračnjaci.Navikli su na to iz nekih prošlih vremena.Navikli su na nerad i najviše što ih boli to je da nema više novaca za laž,klevetu i nerad.Ako su tako dobri neka zarade novce radom.

Gost

#2618

2016-02-06 18:42

Zbog slobode i normalnog života dajem punu podršku ministru da počisti kulturu i svoj resor da bi Lijepa naša mogla s kulturom uzdizati prave vrijednosti ne neke tam plaćenike komuniste tzv.antifašiste.

Gost

#2619

2016-02-06 18:51

Hajka na ministra Hasanbegovića koji je propisno demokratski izabran na izborima i propisno demokratski postavljen za Ministra Kulture RH, je prema tome nedemokratska, nelegalna, i nelegitimna. Hajka poprima elemente linča i zato se svi koji podržavamo demokraciju moramo tomu oduprijeti.

Gost

#2620

2016-02-06 18:58

Podržavam gosp. Hasanbegovića kao časnu osobu. Naime, Ministar nikada nije rekao da je Antifašizam floskula kao takav, nego je u Hrvatskoj otrcana izjava koju komunisti i ostali zločinci koriste za diskreditaciju neistomišljenika. Kod nas se djeca ustaškog zločinca Pusića i bivši komunisti nazivaju Antifašistima. Obezvrijedili su taj pojam i to im je Hasanbegović rekao.

Gost

#2621

2016-02-06 19:10

IN HOC SIGNO VINCES

Gost

#2622

2016-02-06 19:18

Zar je uopče potrebam komentar??

Gost

#2623

2016-02-06 19:21

Ministar je 100% u pravu i svaka mu čast na učinkovitosti

Gost

#2624

2016-02-06 19:24

Bogom dani Ministar koji ce konacno uvesti red
I zastititi Hrvatsku Kulturu od najezde orjunasa,
komunista,domacih izdajnika ,tzv. Povjesnicara
I raznoraznih Frljica.......

Gost

#2625

2016-02-06 19:35

Peticiju sam potpisao zbog onih koji se bune, a ja drzim do osobne higijene.