APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#2851

2016-02-09 17:52

Ahahahah samo izmisljam mail adrese i pod laznim imenom potpisujem peticiju...nije ni cudo da imate 14000 potpisa...stavite imena i prezimena vidljiva svima...ovako radite gluposti

Gost

#2852

2016-02-09 18:15

Protiv Sam crvenog terra
Mad Mux Bolivianski
Gost

#2853

2016-02-09 18:33

Godinama je ovo društvo žrtva nemoralnih grupa i pojedinaca.Sada se ti isti dižu protiv ministra Hasanbegovića svjesni da je ovo njihov biti ili ne biti.Parazitski način života je doveden u pitanje i sada su spremni uništiti sve dobro šta se može desiti široj zajednici i ovoj zemlji s najavljenim promjenama, samo da spase svoje .Ministar Hasanbegović je ovome trenutku najistureniji borac za prava dostojanstvenih ljudi i iskrenih ljubitelja svoje domovine.Primjer svim ministrima kako brzo i odlučno mogu i trebaju uvesti i nepopularne mjere koje će dugoročno dati rezultate.Neprijatelji ovog skromnog i ustrajnog čovjeka su ljudi koji pokušavaju živjeti od tuđih novaca demonizirajuči njegov lik i prije svega njegovo podrijeklo, koje ovih dana nije popularno u svijetu.Kršeći tako sva etička, moralna pa čak i osnovna ljudska prava na koja se pozivaju kao veliki antifašisti.Krajnje je vrijeme da ovo društvo počne rasti u jednoj zdravijoj, tradicionalnijoj atmosferi, lišeni povijesnih laži, i trendova koji ne pristoje i nisu u skladu sa našim narodom.

Reći da se ne slažeš sa povješću koju su pisali "pobjednici" ne znači da si fašista.Jer tadašnji pobjednici su današnji zločinci.
Ne postoje pobjednici dok postoji jedna žrtva.
"Tko ubije jednog čovjeka kao da je ubio cijelo čovječanstvo"

Umjetnik nije onaj koji ne pušta flašu ili joint iz ruke po cijeli dan i slika se po žurnalima.                                             Umjetnik je onaj koji daje sebe bez kompromisa.

Zato vi koji prostituirate na markovom trgu, govorite u svoje ime ne u ime nas umjetnika!!!


Gost

#2854

2016-02-09 18:36

Treba zaštititi časnog čovjeka od interesne horde koja kulturu koristi kako bi prodavala ideologiju.

Gost

#2855

2016-02-09 20:24

Lustracija!

Gost

#2856

2016-02-09 20:44

Iz razloga što ministar kulture dr.Hasanbegović nije pogiješio nigdje i niti jednom segmentu svoga dijelovanja ima punu podršku moju i moje obitelji.

Gost

#2857

2016-02-09 20:47

Zato što treba dati priliku izabranima.

Gost

#2858

2016-02-09 21:21

Mislim da ministar pokušava uvesti red i da je to najveći problem.

Gost

#2859

2016-02-10 02:13

Doslo Je vrijeme da Se u Hrvatskoj vec jednom govori istina o svim totalitarnim vladama,a Hasanbegovic Je covjjek koji Je imao dovoljno hrabrosti I rekao svoje.
Na toj hrabrosti I odlucnosti svaki Hrvat koji voli svoje a postiva tude bi trebao uciniti isto.
Jos jednom puna podrska Hasanbegovicu,s zeljom da Se ne umori govoriti I ciniti dobra dijela, s Bozjom pomoci,mi SMO uzivo Vas.

Gost

#2860

2016-02-10 06:13

1.Mislim da povijest treba biti ispisana onako kakva je tocno bila a ne kako je netko zeli prikazati a mislim da ce Gospodin Hasanbegovic to uspjeti.
2. Rogatog-bahatog Milanivica i njegove istomisljenike vise nemogu gledati niti slusati jer osjecam da sve Hrvatsko mrze.

Gost

#2861

2016-02-10 07:06

Puna podrška ministru, samo naprijed

Gost

#2862

2016-02-10 09:06

Jer ne volim komunizam

Gost

#2863

2016-02-10 09:36

Dr. Hasanbegović govori istinu. On je Božji dar Hrvatima i svima onima koji vole Hrvatsku. Komunisti su zavedeni ljudi koji nemaju ništa sa antifašizmom.

Gost

#2864

2016-02-10 10:05

Potpisao sam ovu peticiju jer mislim da je gospodin Hasanbegović,
iskreni domoljub, vrhunski intelektualac, odličan znanstvenik i dobronamjeran čovjek.
Dodatni razlog su udruge i pojedinci koji traže njegovu ostavku.
Miroslav Škoro bi rekao, "ČUDNI LJUDI, ČUDNOG IMENA" .


Gost

#2865

2016-02-10 10:59

Zato sto smatram da je ministar kulture u pravu . DOSTA je prozivanje ministra kulture a gdje cemo napokon "imati ministra kulture" kako dolikuje a ne kao sto smo dosada imali sarlatane itd itd a koji "nisu imali osnovne kulture" u zivotu?? Sta bi trebali imati nekakve kulturnjake koje dobro financiramo , a cine zemlji i narodu "stetu" u svakom pogledu.

Gost

#2866

2016-02-10 11:17

Neprihvatljivo je da Hrvati i Hrvatska Država financira udruge(uhljebe) koji rade na štetu Hrvatske.

Gost

#2867

2016-02-10 11:22

Poštovanje.Peticija je potpisana s moje strane jer sam očito uvidio na koji način se financiraju nevladine udruge i portali za koje ja većinom nisam ni čuo.I sve te udruge su iz tzv lijevog tabora.Da su makar lijeve u onom pravom smislu riječi i da se doista bore za soc. i radnička prava.No riječ je o interesima skrivenih centara moći i bivše vlade.Netransparentnost i pristranost.Imamo mi i jako dobrih drugih udruga i portala koji se bore za obitelj, demokraciju, istinu te za ljudska prava.Zato svaka čast Hasanbegoviću na ovom potezu.

Gost

#2868 Apel premijeru: Zaštite ministra kulture gosp. Hasanbegović

2016-02-10 12:00

Ministar Hasanbegović, nakon našeg pokojnog predsjednika dr. Tuđmana, iskazao je najveću hrabrost i domoljublje.

Kao intelektualac, istinoljubac, osviješćen ideološi, čestit čovjeki  pravo je bogatstvo u hrvatskoj Vladi i nama Hrvatima.

Ima apsolutnu podršku svih domoljuba. Ostaje tek pitanje kakovi su to ljudi koji svoju domovinu ne vole. Mislim da su

jadni i da žive u svome mraku a to ih čini tako agresivnim i razarajućim poput bombe kako za svoju domovinu tako i za

svoju obitelj. Koliko od njih se uopće nalazi u braku i ima obitelj.

 

Slavica Vučko


Gost

#2869

2016-02-10 12:07

Zato što podržavam rad i odnos prema radu gospodina ministra kulture. Netko je trebao stati na kraj onima koji za svoj nerad primaju novce i samim tim su protiv napretka ove zemlje. Osim toga, osobe koje su protiv njega, ne ulijevaju povjerenje među nama, običnim pukom koji nema vremena nosati parole i prešetavati se po Trgu sv. Marka i još k tome uništavati lažima ugled Lijepe naše.

Gost

#2870

2016-02-10 12:53

Da nam ne ugase ovo malo svjetla koje se konačno pojavilo.

Gost

#2871

2016-02-10 13:05

Zato što sam suglasan.

Gost

#2872

2016-02-10 14:29

Zato sto konacno treba uvesti reda i rastjerati razne uhljebe, a koji jos izruguju Hrvatsku.

Gost

#2873

2016-02-10 14:30

Podpisao sam zbog toga sto Hasanbegovic govori istinu, a istina Se jednom mora objelodaniti.
Uostalom u svakoj demokratskoj zemlji ( u koju sada spada I Republika Hrvatska ) svaki gradanin ima pravo reci sto zeli,a suprotno tomu ,zabranjivanjima slobode govora u Hrvatskoj Se produljuje totalitarni komunisticki rezim.
Hasanbegovicu mi smo na vasoj strani.

Gost

#2874

2016-02-10 14:47

Postovani,

Treba urediti kulturu.
Iz mog iskustva sadasnji kulturni krug je leglo nerada i nemorala i kao takvo ne moze nikako doprinijeti podizanju morala u Hrvatskoj, dapace povodi se za svim nemoralnim svjetskim novitetima i cesto je protiv Hrvatske kao moralne zajednice, protiv su tolerancije i viseumlja iako se koriste ovakvim izrazima da zadrze svoje udruge i pozicije, tako silujuci i zloupotrebljavajuci iste.
Novac treba rasporediti u one udruge i one programe koje sluze gradjanima i Hrvatskoj, ostale udruge neka se same financiraju uz kontrolu drzave i uz velike poreze (ako novac dolazi izvan drzave).

Hvala.

Gost

#2875

2016-02-10 16:24

Iza dr.Pašalića prvi državotvorac koji u ovih petnaest godina progovara o srži problema.