APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#401

2016-02-04 16:59

"Bez lustracije nema Kroacije"

Gost

#402

2016-02-04 16:59

Gospodin dr. Hasanbegović je izvanredan čovjek za ministra kulture.

Gost

#403

2016-02-04 17:00

Dirnula me hrabrost gospodina ministra na sve pritiske takozvanih lijevih medija,riganja ogromne mrznje zbog gubitka privilegija na racun hrvatskih poreznih obveznika.

Gost

#404

2016-02-04 17:00

Prerano je za napade, dopustimo mu da radi svoj posao.
Zašto on, kao dosadašnji ministri ne bi imao 100 dana?
Zar zato jer mu neki nebi dali niti sata?
Ima ih koji ne pružaju priliku drugom i drugačijem da se dokaže, bojeći se da ih ne zasjeni.
Oni koji su za pošteno vrednovanje rada, mogu se povući ili čvrsto stajati.
Svak odlučuje ponaosob.

Gost

#405

2016-02-04 17:00

jer jako cijenim rad i stavove dr. Hasanbegovica. želim mu puno strpljenja i vjere u radu za dobro cijele nam zajednice.

Gost

#406

2016-02-04 17:01

Gosp. ministar je nekoliko dana na ovoj funkciji i ne može se ocijenjivati njegov rad, ali može se vidjeti da je strućan i odlućan i da nema nikakvih repova iza sebe.

Gost

#407

2016-02-04 17:01

Jer me komunizam u zivotu dobro nagazio pa me vrijedjaju ovi nazovi istinoljubci. Imam dojam da se pjene jer je " njihova istina" - jedina istina i njihovo misljenje jedino ispravno misljenje. Drugoj strani se neda govoriti a kamo li saslusati je. Umjesto tolerancije, stisnuta saka?! Dokle ???

Gost

#408

2016-02-04 17:02

Ministar Kulture Republike Hrvatske dr. Hasanbegović je okrenuo pravi smjer vođenja Ministarstva kulture na početku svog mandata. Sukladno njegovim izjavama, mnogi uhljebi od strane SDP-a kroz razne para-udruge će biti zakinute, posebice neki portali koji su sasvim nevažni za medij RH. Tu je i Blajburg i sve ostalo. Hrvatska konačno mora imati stav prema svemu a izgleda da je kultura došla prva na red...

Gost

#409

2016-02-04 17:02

Mislim da je hajka na ministra Hasanbegovića čak udar na ustavopravni poredak Hrvatske. Naime, u "apelu kulturnjaka" stoji kako ministar "ne uvažava antifašističko naslijeđe". Koje je to "antifašističko naslijeđe"? U ovom slučaju to može biti samo "titoističko-komunističko antifašističko naslijeđe", a baš je u preambuli Ustava RH odbačeno sve što je vezano uz komunistički sustav. Dakle, ono što protivnici zahtjevaju kao integritet ministra kulture Ustav RH odbacuje.

Gost

#410

2016-02-04 17:02

u znak podrške demokratskim snagama i promicanju istine

Gost

#411

2016-02-04 17:02

Zato što mislim da čovjek radi dobru stvar. Zbog radi toga ga i maltretiraju primitivne manjine koje se ne mogu pomiriti s promjenom vlasti i mediji koji ne izvještavaju objektivno već iznose svoja subjektivna mišljenja što nije novinarstvo. Vjerojatno sve u dogovoru s bivšom vlasti i njihovim istomišljenicima. Sve liči na trač a uništava i blati ime jednog čovjeka i to nije u redu. Podnosili smo svakakve političare pa je red dati priliku nekom novom ...

Gost

#412

2016-02-04 17:02

Ministar radi ono što su mnogi prije njega trebali napraviti, posebno oni samozvani hrvati i domoljubi. Ovako rade pravi i slobodoljubivi domoljubi.
Bravo ministre, Vaš narod je uz Vas!!!

Gost

#413

2016-02-04 17:03

Zato što ne želim jednoumlje, licemjerje i zato što želim da svi imaju jednak tretman u društvu. bez dvostrukih mjerila.

Gost

#414

2016-02-04 17:03

Pravi čovjek na pravom mjestu. Najbolji hrvatski ministar koji je ozbiljno shvatio svoju ulogu l uhvatio se u koštac s neradima. Sva podrška ministru Hasanbegovicu!!

Gost

#415

2016-02-04 17:03

Potpisujem zato sto je konacno pravi covjek na pravom mjestu. Dokaz da je tome tako je upravo ovaj pokusaj linca od strane komunjara koje su se udruzeno podigle na zadnje noge. Samo ne posustajte ministre jer je to jedini put za povratak hrvatske kulture u ministarstvo kulture RH.

Gost

#416 DO KADA ŠUTNJA !!!

2016-02-04 17:04

 

NAVODNE DEMOKRATSKE UDRUGE ILI TI GA ANTIFAŠISTIČKE, NAŠLE SU SI ZA SHODNO,... SVAKI DAN PROTESTIRATI KRITIZIRATI. U NJIMA SU VEĆINOM EMINENTNA GOSPODA IZ KULTURE, MEDIJA SA DIREKTNOM PODRŠKOM LIJEVIH POLITIČKIH STRANAKA.

NJIMA NEŠTO SMETA !!! NEŠTO DOMOLJUBNO, NEŠTO HRVATSKO, NEŠTO DEMOKRATSKI,.. A RAZLOZI SU NAM POZNATI. POMANJKANJEM NOVČANIH SREDSTAVA GOSPODA ĆE SE MORATI POTRUDITI I NEŠTO RADITI, RECIMO SVOJIM RUČICAMA ZARADITI ZA KRUH. ALI NEKA IH TO NE PLAŠI JER MI SVI VEĆINOM SVOJIM RADOM ZARAĐUJEMO ZA OVOZEMALJSKI KRUH.
U KOMUNIZMU SU BILI PODOBNI I NEPODOBNI. PODOBNI SU RADILI CINKARENJEM I KRITIKOM,... KAO NAPR. CITIRAM: "VI STE USTAŠE,... VI STE FAŠISTI,... VI STE GENOCIDAN NAROD" I ZA DO SU BILI DOSTOJNO PLAĆANEI,.. ŠKOLOVALI SVOJU DJECU PO FAKULTETIMA, VOZILI DOBRE AUTOMOBILE,..LJETOVALI PO MORIMA SVIJETA. IMA I NEPODOBNIH KOJI SU CIJELI SVOJ ŽIVOT BILI ETIKETIRANI,.. KAO NAPR. TI SI USTAŠA, FAŠISTA, ZAŠTO IDEŠ U CRKVU KADA SU SVEĆENICI KLALI SRPSKU DJECU !!!,... E MI TAKVI SMO KRPALI KRAJ SA KRAJEM I JEDVA SMO USPIJELI SKUPITI ZA ULAZNICU U KINO ILI DISCO.
NA ŠTO VAM SADA IZGLEDAJU OVI SVAKODNEVNI PROTESTI, MENI SLIČE NA ONA VREMENA OPTUŽBI KAKO BI ŽIVJELI NE DOBRO NEGO SUPER DOBRO,..

KADA ĆEMO MI HRVATI DOMOLJUBI PROGOVORITI I REĆI DOSTA, NEKA SVATKO ZARADI ZA SVOJ ŽIVOT SVOJIM RADOM, A NE NA NAŠOJ KIČMI.


Gost

#417

2016-02-04 17:04

Peticija je hvale vrijedna zato što ste vi jedini stali u obranu ministra koji je došao na svoje radno mjesto i počeo raditi svoj posao koji mu je povjerio hrvatski narod, zato samo naprijed nema predaje jer Hrvatska je jako zagađena, puna podrška ministru Zlatku Hasanbegoviću.

Gost

#418

2016-02-04 17:05

Vrijeme je da se rastjera 'tama'!

Gost

#419

2016-02-04 17:05

Bez zadrške podržavam gospodina Hasanbegovića u najvažnijem resoru danas u Hrvatskoj jer temelj jedne uljuđene države nisu puni novčanici nego znanje, stručnost, hrabrost i, iznad svega, domoljublje. Sve to ima najbolji ministar u novoj Vladi! Željni i žedni istine i pravednosti, Hrvati su uz Vas!

Gost

#420

2016-02-04 17:05

Potpisao sam peticiju jer mislim da je gospodin Hasanbegović odličan kandidat za to mjesto. Smatram da je pravi potez to što je napravio i podržavam poteze koje najavljuje. Krajnji je čas da Hrvatsku kulturu otmemo iz ralja ideoloških i bioloških potomaka ubojica iz šume raznih krivotvoritelja Hrvatske povjesti, uhljeba i neradnika najgore vrste

Gost

#421

2016-02-04 17:05

Baš sam sretna što je pokrenuta ova peticija podrške da se čuje i naš glas koji ga podržavamo. U potpunosti. Zlo mi je od ovih užasnih napada na njega.

Gost

#422

2016-02-04 17:05

Apsolutna podrška , dosta je bilo maltretiranja manjina nad većinom , samo naprijed ..
Nadimak

#423 Podrška ministru

2016-02-04 17:05

Čovjek ima m.da, a to je sada najpotrebnije ovoj zemlji.


Gost

#424

2016-02-04 17:06

Dr Zlatko Hasanbegović je najbolji izbor za ministra kulture u vladi RH.

Gost

#425

2016-02-04 17:06

Zato što ministar radi svoj posao. i zato što to radi u interesu hrvatske države i građana koji vole svoju domovinu.