Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#1851

2016-02-18 20:52

Svi koji su doktori misle da su visoki kao da su bogovi.i zato misle da se mogu ponasati bilo kako..obicni cisti šinteraj ..

Gost

#1852

2016-02-18 20:52

Nijedna mama ni beba nisu zasluzile ovakav teror i ubojstvo sve takve ljecnike treba suspendirat trajno i da dobe trajnu zabranu priblizavanja bolnici

Gost

#1853 Re:

2016-02-18 20:53

#2: -  

 Slična situacija i kod nas (Petrova) prije 6 godina, hvala Bogu dobro je ispalo, nikad nisam imala veću traumu od ove, a rodila blizanke prije toga.Nazalost u svim bolnicama ima svašta, jer su doktori previše bahati i umišljeni. Nedaj Bože više nikome takvih trauma. 


Gost

#1854

2016-02-18 20:54

ZATO ŠTO SAM PROŠLA KROZ SLIČAN PAKAO. SAMO JE NA SREĆU MOJ MALENI PREŽIVIO.

Gost

#1855

2016-02-18 20:57

Ne mogu vise citati o nepravdi i ruznom ophodjenju prema zenama te bahatosti neodgojenih lijecnika koji niti ne zasluzuju tu titulu prema rodiljama a samo zato jer se one u nekim trenucima ne mogu braniti. Vlada ne poduzima NISTA i nek ih bude sram.

Gost

#1856

2016-02-18 21:04

Moglo se i meni dogoditi kao i svakoj drugoj ženi u vk rodilištu...

Gost

#1857

2016-02-18 21:06

Takvo stvorenje maknut i zabranit mu rad!!!! Za sva vremena!!!!!

Gost

#1858

2016-02-18 21:07

Prvenstveno zbog nehumanog čina samog doktora, koji umjesto da pomaže sto je njegov posao, on je prekrsio lijecnicki kodeks , i upitan je njegov buduci moral i odanost prema zahtjevnom poslu. Zelimo spriječiti da se ovakvo što ikada ponovi.

Gost

#1859

2016-02-18 21:09

Zato sto sam i ja imala slucaj u Vinkovackoj bolnici prije 3 mjeseca vezano uz ginekoloski odjel pa sam zavrsila u Osjeckoj bolnici za krivom dijagnozom od strane Vk bolnice!!! Rekli u Vk bolnici da je spontani..na kraju nakon 3 tjedna bolova sam hitno primljena u Os bolnicu sa vanmaternicnom trudnocom i zavrsila sam na laparaskopskoj operaciji i ostala bez lijevog jajovoda sto se moglo rijesiti tabletama da se ranije otkrilo odnosno da je u Vk bolnici postavljena prava dijagnoza!!! A da ne pricam sto bi se dogodilo da nisam otisla privatno i platila da vidim zasto me sve boli nakon njihove Vk dijagnoze spontanog..


Gost

#1860

2016-02-18 21:10

Ovo je zalosno i jako jako tuzno sucut obitelji i samo se nadam da ce taj okrutni gosp platit za ono sto je ucinio

Gost

#1861

2016-02-18 21:12

Ne želim da "takvi ljudi" rade u našim bolnicama,rodilištima...I nikako ne želim da se ikad ikome ovakvo nešto dogodi.
shoo-shoo

#1862

2016-02-18 21:15

Ono što me najviše nervira u cijeloj priči je bahato, prostačko i bezobrazno ponašanje doktora prema pacijentici i primalji. Taman da je na kraju sve prošlo u najboljem redu, takvo ponašanje nije primjereno i zaslužuje oštre disciplinske mjere. Imam liječnike u užoj i široj obitelji, čuo sam razne priče od njih ali i ostalih ljudi i žalosno je da ovaj doktor nije jedini, ima ih još ovakvih koji misle da su direktori svemira zato što su završili medicinu. To ne znači da ih sve treba strpati u isti koš jer ih ima i izuzetnih i požrtvovnih, koji jako vole svoj posao i sretni su kad nekomu spase ili uljepšaju život. Ali krajnje je vrijeme da se ovakvim kretenima stane na kraj!


Gost

#1863

2016-02-18 21:19

Jer nije human postupak. Najdivniji trenutak mlade žene je postao najzalosniji.

Gost

#1864

2016-02-18 21:20

Ovakvo što da se dogodilo u nekoj drugoj državi sigurno da bi posljedice bile rigoroznije, nadam se da će odgovarati za ovo nehumano djelo, i da će bit kaznjen. To je najmanje što se moze uciniti . i zbog nekulturnog ponasanja prema pacijentici koje se ne moze opravdati , pretuzno je ovo sve , zao mi je pacijentice koja je prosla kaos , nadam se da ce njena pravda bit zadovoljena . zato mi građani trebamo u tome pomoci.

Gost

#1865

2016-02-18 21:21

Ljudi moji pa jeli ovo istina ja imam cetvero djece i nisam imala lose iskustvo,ali ove me tako potreslo i suosjecam s majkom a doticnog dr.....nek mu Bog sudi!

Gost

#1866

2016-02-18 21:22

Čula sam bas danas od kolegica , a ima nas 11 u uredu da nije ovo jedini primjer i da su sve u rađaoni od strane doktora dozivile bahatost, bezobrazne rijeci i grubost.Iskreno nemam volje ni pokusat ici rodit u Zagrebacke bolnice jer kao sto kazem ovo nije u potpunosti jedinstven slucaj, na zalost :0(

Gost

#1867

2016-02-18 21:25

Da gad dobije otkaz i odgovara za ubojstvo!!!#

Gost

#1868

2016-02-18 21:35

Peticiju sam potpisala jer sam i sama imala traumatično iskustvo poroda i nehuman odnos prema meni u toj, za ženu, posebno osjetljivom trenutku.

Gost

#1869

2016-02-18 21:38

Nadam se da ce monstruma suspendirati zauvijek!!


Gost

#1870

2016-02-18 21:51

Takvo ponašanje nije slično čovjeku, već smeću. Nikad više takav ne smije radit s ljudima i na ljudima, te mu suditi za ubojstvo

Gost

#1871

2016-02-18 21:51

Izrod od bahatog smrada.treba ga strpat u zatvor.

Gost

#1872

2016-02-18 22:06

Zato sto ovaj gad..ubojica..treba sve najgore u zivotu!

Gost

#1873

2016-02-18 22:10

Dotični je primjer mizoginije najgore vrste i treba ga suspendirati kako bi se zaštitile druge žene i u ime svih koje je povrijedio, uvrijedio, omalovažio, priuštio bol, muku, sramotu, uskratio im medicinsku skrb i na kraju priuštio najveću osobnu tragediju. Zloupotrebljavao je položaj, iživljavao se verbalno i fizički nad ženama u njihovom najosjetljivijem periodu u životu.

Psihopatologija dotičnoga nažalost nije izoliran slučaj. (Pod)svjesna mržnja prema ženama ozbiljan je problem, koji je u svakoj pori društvenog i privatnog života. Treba ga osvijestiti i iskorijeniti i ne tolerirati ni u najblažim oblicima, jer nisu benigni. Žene, solidarizirajmo se, a zajedno sa osvještenim muškarcima, borimo protiv najveće patologije našega, još uvijek patrijarhalnog društva.

 

Gost

#1874

2016-02-18 22:10

Moje dvije kčerke su imale loše iskustvo sa dr kolakom stariju sam uspio zaštititi uz pomoć dr Juzbašića a za mlađu sam tek poslije poroda saznao kroz kakove je kolakove torture prošla. Požalio sam se usmeno ravnatelju bolnice koreniki ali bez rezultata sada mi je žao što nisam napravio tiskovnu i rekao kroz kakovu torturu mi je dijete prolazilo vjerovatno ova mlada mama nebi imala ovakovu tragediju. Treba mu doživotno zabraniti da radi sa ljudima.

Gost

#1875

2016-02-18 22:12

Ne mogu vjerovati da takvi ljudi postoje. U tolikom sam soku, nisam majka, ali nadam se da cu jednoga dana postati i ne mogu niti zamisliti patnju koju je prosla ova zena. Samo suosjecanje i neka bude hrabra za nastaviti dalje.
A ovaj doticni "doktor" SRAMOTA! Takve rijeci upucene jednoj zeni koja se raduje dolasku svoga djeteta, koja zeli skratiti svaku minutu cekanja da ga napokon zagrli, poljubi, a oni joj to onemogucavaju. Pa ima li netko normalan u ovoj drzavi? Strasno! Okruzena sestrama, koje vjerovatno jedva cekaju doci kuci i vidjeti svoju djecu, a s druge strane ispred njih zena koja se bori sama sa sobom, koja se takoder boji, a nitko ne pomaze.
"Krava", profesionalnost je kao sto se da primjetiti na prvom mjestu, iako nije u pitanju ni profesionalnost koliko ljudskost. Strasno! Pistolj, jedan metak i ravno u celo!