Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK)

Kontaktirajte pokretača peticije

Ova tema rasprave je automatski kreirana od peticije Za trajnu suspenziju Nikole Kolaka (VK).


Gost

#1901

2016-02-19 04:36

Sasvim suvisno pitanje....

Gost

#1902

2016-02-19 04:59

Zato što sam doživela prilično ružno iskustvo, ali na početku trudnoće, prilikom prvog pregleda. Hvala Bogu, mom detetu se nije ništa dogodilo, ali postojala je jasna namera doktorke da uništi dete još u začetku. Imala sam samo 19 godina. Monstruma ima u mnogim profesijama, ali ih je teško otkriti, jer su odlični glumci....a i ljudi o tome radije ćute.

Gost

#1903

2016-02-19 05:23

Potpisala sam jer je važno podržati onoga kome je učinjeno zlo. Jako mi je žao što je gospođa doživjela nešto tako strašno na mjestu gdje se trebala osjećati sigurno među stručnim osobljem, ali očito je da takvi "doktori" trebaju raditi posao mesara a ne biti u bolnici. Osim trajne suspenzije trebalo bi mu suditi i za ubojstvo djeteta. Previše si neki dopuštaju..Jadna žena, nadam se da će biti pravde.

Gost

#1904

2016-02-19 05:38

Jer sam žena i majka. Za svoj posao odgovaram. Vrijeme je da i liječnici odgovaraju za svoja djela. Da gledaju čovjeka a ne samo njegov novčanik.

Gost

#1905

2016-02-19 06:11

Doktor je samo covjek i moze pogrijesiti, ali treba se i ponasati kao covjek biti tu da pomogne ne da se izivljava nad pacijentima.

Gost

#1906

2016-02-19 06:35

Supruga je imala slićno iskustvo u pulskoj bolnici

Gost

#1907

2016-02-19 07:14

Potreban je humaniji pristup ženama, da li se radilo o porodu ili spontanom pobačaju sporedna je stvar. Jedno i drugo je zastrašujuće iskustvo - kada bi ti doktori iskusili na svojoj koži sve što i žena drugačije bi postupali. S time da žene nakon spontanih jako teško dolaze do psihičkog oporavka tako da tretiranje doktora kao životinje na traci definitivno nije prihvatljivo..

Gost

#1908

2016-02-19 07:17

Zato sto sam i sama trudna i mislim da je krajnje vrijeme da se poduzmu trajni koraci po pitanju ovakvih nemarnih i bezobraznih doktora!I ne samo da ih se trajno suspendira nego da pred sudom odgovaraju za svoja djela!!!

Gost

#1909

2016-02-19 07:18

Peticiju sam potpisala, kao mogući instrument kojim bismo se trajno riješili amelja ovog kalibra među onima u našem drušvu koji bi trebali pokazivati najviše empatije i odgovornosti. Neka je sram navedenog liječnika, ako ga se uopće može tako nazivati. Od ovo malo nas jadnica koje uopće rađamo u ovoj državi, umjesto da nas kao kraljice dočekuju (i našu novorođenčad, naravno), ionak nas ne bude za 100 godina....A kad vidim kakvih čudovišta među nama ima, možda je tako i bolje...

Gost

#1910

2016-02-19 07:30

Jer je ovo primjer neprihvatljivog ponasanja lijecnika.

Gost

#1911

2016-02-19 07:37

Monstrum mora da ide u zatvor i da se mu oduzme licenca ovaj bi mogao pomoziti malom anđelu a ne da ga je ubio

Gost

#1912

2016-02-19 07:41

Podrzavam sve zene koje su prosle kako ne zasluzuju jer sam i sama na prvim porodu mogla biti bolje tretirana od strane babica. Nijedna zena ne zasluzuje izivljavanje medicinskog osoblja.

Gost

#1913

2016-02-19 07:42

Zato jer takvi doktori ne bi trebali bili doktori! U zatvor sa njima! Uzas koja prica, jadna zena, jadno to malo djetesce.

Gost

#1914

2016-02-19 07:47

Nadam se da ce ginekolog zavrsit u zatvoru gdje mu je mjesto a gospodji se divim sto nije uzela zakon u svoje ruke! Jer da se desilo meni ja bi to ucinila!

Gost

#1915

2016-02-19 07:52

Takvi ljudi bi trebali biti zatvoreni u ludnica....

Gost

#1916

2016-02-19 07:57

Zato što je priča slična mnogim već ispričanim pričama na raznim portalima, novinama i iz prve ruke....
Dosta je bilo sfušanih poroda.

Gost

#1917

2016-02-19 08:30

Ovo sam potpisao iz razloga što mi je supruga baš sada u bolnici, gdje leži i čeka najsretniji trenutak života, ROĐENJE BEBE.Al ne prve već treće.I sad dok sjedim doma i pijem kavu, čekajući da idem radit popodnevnu smjenu, čitam ovo i kroz glavu mi prolaze misli: moja žena, moja nerođena beba, u bolnici su gdje se nalaze nepoznati ljudi, nepoznate sestre i doktori...i ne dao Bog takvoga nečega meni, ikome, ikada...porod bi trebao bit najsretnije i najsvetije iskustvo jedne mame, jednog tate...a ne muka i doživotni križ, jednog dana, jedne bolnice, nepoznatih sestri i doktora...

Gost

#1918

2016-02-19 08:36

Žalosno što je uopće potrebna peticija . Takvog monstruma trebali su odavno suspenzirati i zatvoriti!

Gost

#1919

2016-02-19 08:51

Ovo sam proživjela u Osječkom rodilištu davne 1984. Moja kćer bi danas bila 32 godine, a mi je posjećujemo na mjesnom groblju sve ove duge godine. Tuga je ogromna i pratit će me dok sam živa. Zaustavimo ovakve liječnike.Maknite dr. KOLAKA!


Gost

#1920

2016-02-19 08:53

Zato sto je vrijeme da zaustavimo uzase koji se desavaju u porodilistima, ubijanje nase djece i zataskavanje od strane korumpiranih doktora!

Gost

#1921

2016-02-19 08:54

I sama sam prošla torturu u Vinogradskoj. Žalim što nisam poslikala glavicu svog sina koja je bila sva u ogrebotinama od škara kojima su mi bušili zaostale džepove vodenjaka. U tom trenu si samo sretan što je sve gotovo, što je dijete živo i zdravo. Sve loše želiš zaboraviti. Drago mi je da se napokon o ovome piše. Iako mi je beskrajno žao zbog toga što je jedan (i ne samo jedan) mali život morao biti izgubljen da se započne ova bitka.
Don
Gost

#1922

2016-02-19 08:59

Zbog ovakvih "strucnih" osoba u zdravstvu koji kupuju diplome i misle da su mesari ili sta vec ker sigurno nisu doktori niti covjek jer nesto ovako napravit nerođenoj bebi i majci je neprihvatljivo i monstruozno i da se nikad vise nebi ponovilo ,a ovog monstruma bi trebalo prvo u zatvor dozivotni a drugo zabranit mu da ikada vise radi u zdravstvu a bilo bi dobro postto su zatvori sve puniji njega na goli otok, i zato jer sam i sama majka i nemogu zaamislit da se takvo nesto desava. Divim se toj majci sto se okrenula pravosuđu jer meni nebi izasao iz te bolnice njoj svaka cast uz zelju da dobije parnicu na sudu i da se taj k...zatvori jednom zauvijek i takvi kao on.


Gost

#1923

2016-02-19 09:14

Kao prvo ne razimijem kako diplomirani liječnik sa iskustvom uz pomoć babice , pedijatra tj kompletnog tima u opremljenoj bolnici ne može omogućiti djetetu da se rodi živo i zdravo . Drugo ne razumijem obrazovanu osobu koja prostači na radnom mjestu i te prostarije upućuje osobi kojoj je potrebna njegova pomoć . Niastavnik bi bio suspendiran isti čas . Treće ne razumijem da takva osoba ima radno mjesto na kojem radi sve te pogreške niz godina i nikome ne pada na pamet da ju kazni .
Osobno mislim da je nakon toga poroda liječnika trebalo prijaviti policiji isti čas i da je ta ista policija trebala doći po njega strpati ga u zatvor u kojem bi nakon istražnog postupka trebala biti podignuta optužica za teško ubojstvo sa predumišljajem i dok tako ne bude dotle će djeca umirati na porodu u 21 stoljeću u Hrvatskoj .

Gost

#1924

2016-02-19 09:22

Život malog djeteta je prekinut

Gost

#1925

2016-02-19 09:27

Potpisala sam jer se nadam da je ovaj pretuzni slucaj bio posljednji...