Ja sam branitelj RH, mene Josp Klem ne zastupa


Gost

#51

2016-10-07 07:32

Dosta je da Braniteljsku populaciju iskorištavaju besćutne spodobe kojima interes vlastita promocija i osobni interesi.

Gost

#52

2016-10-07 09:10

Ja sam hrv branitelj, i slažem se sa izjavom peticije.Nemogu Hrvatski Branitelji nasjedati lažima, četnika koljača, i agenata KOS-a i UDBE. Svjedoci smo da se i najveći Hrvatski Političari boje - reći da su bili članovi UDBE.Jutarnji list piše da Karamarko želi zatvoreno suđenje, bez prisustva javnosti, jer ako se javno objave DOKAZI da je bio UDBAŠ boji se javnog linčovanja naroda i smrti na ulici.Pogledajte na you tubeu Benkovački ratni dnevnik, obavezno i Animacija Hrvatskog Domovinskog rata.(Animirani film 3D karte, kako su JNA Srbočetnici okupirali Hrvatsku!) Pogledajte i Krležin gvozd, točnije putovanje u Vučjak.Vojnik Vošćina ne nasjeda četničkoj provokaciji ( mustafa nadarević /ljubo jelčić).

Gost

#53

2016-10-07 16:43

Ne može i nema pravo jedan čovjek ili jedna udruga zastupati cijelu braniteljsku populaciju, s kojim pravom?

Gost

#54

2016-10-08 03:35

Srpski veterani kako se oni vole nazivati ili istinskiji izraz koji mi svi znamo CETNIK

Gost

#55

2016-10-08 11:24

Zar je na ovo potreban komentar

Gost

#56

2016-10-08 16:51

Dragovoljac od rujna 1991., hrvat, prognanik 7 godina, mojoj djeci oduzeto je djetinjstvo. Treba li još objašnjenja? Klem mene nemože zastupati niti nešto dogovarati u moje ime.


Gost

#57

2016-10-09 16:47

JEDAN COVJE NE CINI VOJSKU TE TAKO NI SAM KLEM SAM NE CINI CJELOKUPNI HRVATSKI NAROD.UVJEK SE TRAZI MISLJENJE VECINE.NE U MOJE IME.

Gost

#58

2016-10-10 12:14

U potpunosti sam suglasan sa rečenim.
Ja sam umirovljeni dočasnik Hrvatske vojske, dragovoljac Domovinskog rata i doživotni smrtni neprijatelj svih onih koji i u najtajnijim mislima svoje lude i bolesne mašte imaju eventualni pokušaj svojatanja moje domovine.
Jednako tako i onih koji su moju zemlju razarali, palili i natapali krvlju hrvatskih sinova i kćeri, hrvatskih domoljuba i branitelja hrvatske sa svih strana svijeta, a gadili je svojom krvlju koju su na ovom svetom tlu prolijevali ginući za imbicilno zločinačke stavove i ideje velikosrpstva.
Tako i svih onih koji moju domovinu dan danas po svijetu blate, ogovaraju, prikazuju u kontekstu koji je neistinit i odgovara samo njihovim bolesnim umovima iako cijeli svijet znade istinu i prepoznaje svakodnevne laži koje dolaze iz njihovih usta.
Grozim se na pomisao bilo kakvog razgovora sa bilokakvim njihovim udrugama ili pojedincima iz istih, ma kako da se one zvale.