Peticija protiv odluke GV-a Splita o podizanju spomenika Tuđmanu

lili

#251

2013-04-14 01:19

samo revite za svojim miloševićem i titom govna
pusićketina

#252 Predmet

2013-04-14 01:35

potpisnici ''peticije''su hrpa govana na čelu s najsmrdljivijim govnom Draganom Markovinom pznatijim kao Govno Markovina

Gost

#253

2013-04-14 13:22

Jako dobro sročeno, "u glavu"! Samo hrabro šibajte dalje, puno nas je s vama :)

Gost

#254

2013-04-14 15:39

voditi brigu o mladima i starima živjeti u današnjem vremenu

Gost

#255

2013-04-15 10:09

Hvala gospodinu Markovini i ostalim njegovim suradnicima na građanskoj hrabrosti i na poticanju urbanog identiteta ovog prekrasnog, ali socijalno i u svakom smislu zapuštenog grada.
Imaate sve što je potrebno za uspješnog gradonačelnika ; izgled, obrazovanje, pamet i hrabrost. Samo naprijed,
Pozdrav,
S. Majić

Gost

#256 Re: Predmet

2013-04-15 11:37

Pa evidentno je da je Markovina plod jedne klime općehrvatske krivnje za sve što se na ovim prostorima desilo i što se dešava.Naravno svako spominjanje Hrvatske automatizmom prelazi u ustaštvo da ne kažem nešto gore.Jasno je kao dan da su i on i njegovi plod jedne jugonostalgićarske ,unitaristićke tvorevine koja se nikada nije pomirila sa nastankom slobodne države Hrvatske. Nažalost nikada provedena lustracija ostavila je dovoljno manevarskog prostora takvim spodobama koje prosrpski orjentiranim masama nastoje unijeti nelagodu svim Hrvatima kod samog spominjanja imena Hrvatska.Sva sreča da su u statistićki zanemarivom broju.

#252: pusićketina - Predmet

 


Gost

#257 Re: Re:

2013-04-15 11:39

#232: Ilija Garašanin - Re:

četnik kao četnik pali traktor i kmeči smrade


Gost

#258

2013-04-15 18:23

Govnetu krivoustom neka grade spomenik u Zagorju, u Dalmaciji ne.

Gost

#259

2013-04-16 07:27

Vrlo slično: u onom sistemu imali smo 200 siromašnih obitelji, a sada imamo 200 bogatih obitelji, zahvaljujući generalu Tuđmanu.


Gost

#260

2013-04-16 16:09

sramno i bahato,nedolično zdravom razumu;u gradu sa vojskom nezaposlenih, masom kopača kontejnera,nezadovoljnih i razočaranih građana
Š i m e

#261

2013-04-16 19:17

@ Komšije ,

ma idite Bre u Beograd pa tamo pišite kako vas je Vuk Stefanović Karadžić učio , a nas pusti da radimo za naše šolde spomenike kakve želimo !


Zadovoljan sam ovim potpisom jer je dokazao da u Dalmaciji i u Splitu ima vrlo malo orjunaša , stoke sitnog zuba te crvenih , žutih i zelenih vragova (samo 1450 ).

Vjerujem da će opet pobjediti najbolji i da će se spomenici napraviti i da neće stajat puno šoldi .
Grozim se ovih kojima su križ i spomenik preskupi i koji bi sve požderali .

Ti sigurno nemaju hrane ni za pasa .

To su one sitne duše koji ni Dioklecianu nebi dozvolili gradnju palače jer je i onda bila kriza .

A siguran sam da ne vole ni Hajduk , jer je i balun skup .
Odkud šoldi za spomenike?

Od donacija po 100 kn koje smo mi u Dalmaciji dali !

Nitko više !

Šta vas briga Komšije šta mi radimo sa svojim šoldima ?

A gadonačelnik će biti onaj koji dobije večinu glasova !

Š i m e

Gost

#262

2013-04-17 22:00

Neka jedno i drugo postave ispred hotela Marjan!

Gost

#263

2013-04-20 09:00

Apsolutno protiv spomenika!

Gost

#264

2013-04-20 09:20

čovjek koji je osiromašio Hrvatsku i naročito Dalmaciju, koju je bilo zabranjeno zvati njenim imenom nego se govorilo ''Južna Hrvatska'' ne zaslužuje spomenik i nikakvo sjećanje, a gradnja križa na Marjanu je samo jedna drska i bahata naum čovjeka koji živi nekršćanski, koji je ratni profiter i zahvaljujući masi naivnih i kakvih li već ,nažalost, uspješno glumi šerifa u ovom našem ispaćenom ''malom mistu''...

Gost

#265

2013-04-21 13:41

Peticiju sam potpisala kao podrsku D Markovini, koji mi je svojim odgovorima olaksao odluku za koga cu glasati, jer vec sam mislila kako bi lakse bilo znati protiv koga, a ne za koga, glasati. Hvala Markovini i "ekipi"

Gost

#266

2013-04-22 19:52

Rađe Bajamonti

Gost

#267

2013-04-26 18:11

Do kada ce se skupljati potpisi?
Hvala

Gost

#268

2013-04-28 14:34

Spomenik se gradi.
Križ će se napraviti.
Džaba vam trud statistička grješko.

Gost

#269

2013-04-30 07:57

Već iz načina komunikacije, da ne kažem govora mržnje "velikohrvata" razvidno je da se radi o ljudima (rekao bih mlađima) koji su uskraćeni za roditeljski odgoj i, žalosno, za stupanj naobrazbe. Naravno da oni ne mogu shvatiti da je Hrvatska samostalna samo na papiru jer je popljačkana kroz dvije decenije vladavine lopova i sveopće rasprodaje svega što su generacije marljivo gradile, te da je dovedena u situaciju da joj EU određuje radničke plaće i prava. Političari se, pak, ponašaju po starom oprobanom riceptu (U se, nase i podase). Najbolje je vidljivo da im do naroda nije stalo kroz činjenicu da bi svima skinili prava, ali bi sebi povećali plaće, kako oni iz HDZ-a tako i ovi iz SDP-a, a ulazak u EU je samo način za doć do EU plaće na račun ispaćenog HR naroda. Kako je moguće da sve strane banke (PBZ,ZaBa, OTV, Reifeisen...) posluju s velikim dobitkom, a jedinu našu triba dokapitalizirat sa, mislim, 800 mil.kn kako bi je mogli prodat za 500 (na taj način se do sada prodavalo firme). Za Gospu, zar vama, velikohrvatima nije žao radnika škvera, Jugoplastike, Jugovinila, Konstruktora, Pomgrada, Uzora, Prerade, zar se ponosite da vam je jedan Kerum gradonačelnik - čovjek koji nema pojma što znači posthumno (ili kako novinar SD također vrlo pismeno u dva navrata piše postumno-valjda misleći da to znači poslije pametno) i koji .... u zdrav mozak narod koristeći svoju vlašku inteligenciju i shvaćajući da je najvažnije u predizborno vrijeme dati narodu kruha i igara (naravno iz njihovog džepa)i da je narod stado ovaca za šišanje (uostalom u rekordnom roku je uspio izgubiti sve što je inače krađom u 15-ak godina stekao). Možda bi mu prodajni centri i sada bili u vlasništvu da su mu blagajnice radile kod kuće kao on u Saboru i kao čelni čovjek općine. Pozdrav velikohrvatima i pametnim ljudima, Vaš imoćanin
Dr.Franjo

#270

2013-04-30 11:06

Što je sad stoko sitnog zuba,gladni ste?
neka ste gladni marvo glupa,birali ste i sad imate kukurikavce,pun kokošinjac a vi gladni.

Gost

#271

2013-05-04 07:30

Vi ste jebivjetri i treba dignit spomenik onome tko takve kao vas ukloni s lica zemlje.

Gost

#272

2013-05-07 08:07

Spomenike Tuđmanu treba napraviti njegovih famoznih 200 obitelji u vrtovima svojih viletina koje su napravili ili kupili od ukradenog novca pod Tuđmanovom dirigentskom palicom. Gamad prokleta.
Ako Splićani dopuste gradnju ove nakarade, stvarno su stoka sitnog zuba, a Francek će im se s pravom i posthumno smijati u brk.
Isto vrijedi i za križ. Dokle ćemo glumatati da smo veći katolici od pape. Već mi je pun kufer širenja primitivizma, licemjerja i zatucanosti. Stalno se priča o "vrijeđanju osjećaja" vjernika. E, pa ovaj križ vrijeđa moje ateističke osjećaje. Koliko znam živimo u sekularnoj državi, a stalno nas siluju s vjerom i Crkvom koje, usput budi rečeno, nemaju apsolutno ništa zajedničko.

Gost

#273

2013-05-07 11:16

podizanje spomenika ratnom zlocincu je neprimjereno i zabranjeno.

Gost

#274 Tudman

2013-05-17 14:15

#1: -

Tudman je bio kriminalac koji je prodao Hrvatsku i njezin narod.

Nikakvi spomenici samo vjecni zaborav on zasluzuje.

zaboraviti ali nikad IZGUBITI ono sto se desilo.


Gost

#275

2013-05-17 16:17

Split nije zasluzio da ga vodi primitivac kao sto je Kerum.