Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj


Gost

#426 Re:

2014-04-08 08:16

#400: -

bas!pitam se da li je taj cijepo SVOJE dijete...

 


Gost

#427

2014-04-11 14:53

Jednostavno povratak svojoj izvornoj prirodi ,znaci automatski stabilan sistem fleksibilan ,rjec je o svijesti i postovanju zivota i prirodnih zakona ,ljudski organizam je savrsen -mi se ne mijesamo niti u jednu od unutarnjih funkcija to obavlja prirodna intiligencija treba joj samo dozvoliti.To ne znaci samo otvorenost ka prirodnom zdravlju vec vise veselja i dotoku stvaralacke energije kao potpunom ispunjenju nasih zelja i smislenosti zivota.

Gost

#428

2014-04-12 21:08

pravo na izbor

Gost

#429

2014-04-13 09:01

Najbolje da odma po rođenju diteta damo roditeljima diplomu iz medicine, pa neka oni tako pametni "odluciju sta je najbolje" za svog prascica.
Sramite se primitivci jedni.
Necijepljenjem svoje djece ugrozavate druge, da imate imalo mozga da se informirate znali bi to, ali valjda je ego vazniji...

Tuga i zalost.
mare-st
Gost

#430

2014-04-13 21:30

Imam sina od 19 godina i nisam ga cijenila ali zato sam bila pozvana na sud radi zanemariivanja i brige oko diteta odvjetnik je sve pobuni i okrenuo u našu korist tako smo prošli bez cijepljenja. Moram napomenuti da nikad nije bijo bolestan niti malu temperatura osim varicela to je dobio u vrtiću sa tri godine. I evo sad imam curicu staru 11 mjeseci i nju niti vidim u doktora niti sam je cijenila sve je u Božjim rukama. Pozdrav svim roditeljima


Gost

#431

2014-04-14 07:14

Sprijecimo da korumpirani zajedno sa farmaceutima zaradjuje bogastvo bespotrebno cjepeci i trujuci nasu djecu...!!!

Gost

#432

2014-04-14 07:22

Onaj degen sta se povise buni na peticiju i nas naziva primitivca, zasigurno ili on ili netko iz njegove obitelji je na polozaju di dobiva svoj dio kolaca od lanca cjepljenja, al ja mu porucujem... Imbecilu samo ti cjepi svoju djecu.. uzmi i cjepivo namjenjeno za moju, jer zasto tvoje djete nebi bilo jednako velik degenerik kao sta si i ti...

Gost

#433

2014-04-14 07:46

Preko potrebna i opravdana
Ivica Matić

#434 "Kada od šume ne vidite stablo"

2014-04-14 08:00

Zamislite da je bilo koji proizvod (sto cjepivo i je, proizvod) u nasoj zemlji obavezan, a u nekoj drugoj drzavi nije (18 EU razvijenih zemalja). Koja kvaliteta proizvoda ce doci u nasu, a koja kvaliteta ce doci u EU drzave.

Mislim da vecina nas koji smo odluciti ne cijepiti djecu, necemo cjepiti ni pod kakvim uvjetima i garancijama, dok cete Vi koji vjerujete ljudima koji takodjer vjeruju nekome (dr.) zasigurno jos dugo cjepiti svoju djecu. Neobavezno cijepljenje stoga ide u prilog svima koji ce cjepiti djecu, jer se vrsi pritisak na proizvodnju i kontrolu "proizvoda".

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-04-14 08:13



Gost

#436

2014-04-14 10:16

Sloboda svima, a ne samo povlaštenima!

Gost

#437

2014-04-14 14:02

puno sam čitala o inekcijama i čula da u njih stavljaju svašta... a inače vidim da su djeca bila zdravija prije nego danas <3

Gost

#438

2014-04-15 07:54

Sve razvijene zemlje dale su svojim stanovnicima slobodu odabira kod cijepljenja, to treba i Hrvatska.

Gost

#439

2014-04-15 18:43

Pa ako Vam prođe ova idijotarija ...proći će i obvezatno čipiranje. Da ne spominjemo autiste i bolesti za koje naravno nitko ne može sa sigurnošću dokazati..a tko kaže da su ta cjepiva zaista potrebita i nužna ?!!!

Gost

#440 Re:

2014-04-15 18:45

#429: -

Ma jok ti znaš za nužnost cjepljenja ..da se ne igraš morti i sa genetikom-pp A svaš baš za poludit na ovakve statuse.


Gost

#441 Re:

2014-04-15 18:46

#430: mare-st -

Svaka čast mama


Gost

#442 Re:

2014-04-15 20:43

#14: -

Bila sam iznenađena da je zakon na strani cjepiva.Baba sam a to vam sve govori!

 

 

 

 

 

 


Gost

#443

2014-04-20 13:55

inače sam protiv bilo kakvih obaveznih radnji jer to ukida slobodu odlučivanja pojedinca koju nebi trebao nitko nikome uskratiti.

Gost

#444

2014-04-21 16:14

...

Gost

#445

2014-04-21 19:41

Svjedoci smo, oduzimanja ljudskih prava koje nam vlada promišljeno i iz dana u dan servira... dozira umjereno, u obliku zakona, pravilnika (Codex Alimentarius, GMO, Zabrana branja ljekovitog bilja i sl.) Procjepljivanje djece sve više ukazuje na štetnost djelovanja kod djece, oboljevanja od teških bolesti pa i smrtnosti. Dostupnost informacijama je enormno veća no nekoliko godina unatrag. Učimo dok smo živi, stoga je važno znati da su nas dugo filovali činjenicom da je cjepljenje neophodno i dobro za našu djecu, sada argumentirano možemo ovu ideju odbaciti kao nevaljanu, lažnu i nadasve štetnu. Tko želi svoje dijete podvrgnuti eksperimentu zvanom CJEPLJENJE, pravo je njegovog izbora, ali neka tako ostane otvorena i mogućnost da taj izbor neće slijediti svi. Stvar je slobodne volje i izbora pojedinca. Liječnici neće preuzeti rizik i potpisati da je cijepivo sigurno, bezbjedno, ne garantiraju da će nakon cijepljenja s djetetom biti sve u redu. Zašto bismo mi nosili taj teret na sebi, ako oni, kao zdravstveni djelatnici to ne mogu?????


Gost

#446

2014-04-22 13:15

Načelno se slažemo s Vašom peticijom. Teško mi je detaljnije komentirati istu peticiju jer sam zajedno s majkom naše djevojčice vrlo tužan. Već šest mjeseci borimo se uz svesrdnu pomoć doktora za njezin život. Naime naša jedanaest-godišnja kćer ima nažalost neoperabilni tumor u glavi. Podržavamo Vašu peticiju i vjerujemo da čete uspjeti u vašem plemenitim nastojanju. Srdačan pozdrav, K. B.

Gost

#447

2014-04-22 14:17

Sve je ovo provedba u djelo vražjeg Novog svjetkog poretka...
darac

#448 Predmet

2014-04-25 10:53

provjerena cjepljenja su naravno pozitivna i potrebna (što ova nisu ovo je organizirani eksperiment na ljudima od strane velikog brata što je nedopustivo ,dokaz je u prisilnom pristupu već to je pokazatelj nedobronamjernosti farmaceutskig tvrtki ,svaka prisila je dokaz faličnosti pokušaja u korijenu da ne spominjem tu vjeronauk kao najpodlije trovanje uma u vlastite interese crkvene tvrtke za buduća vremena .sljedeće je čipiranje djece možda i odraslih,po istom scenariju za koju godinu,to treba u korjenu zabraniti ako već nije pre-kasno.

 


Gost

#449

2014-05-01 07:48

Cijepljenje djece mora biti roditeljski izbor, a ne farmaceutsko pravo koje provode potkupljeni političari. Djeca nisu pokusni kunići za vaše i tuđe eksperimente i manipulaciju.

Gost

#450

2014-05-08 07:52

Svaki čovjek ima pravo izbora, ne živimo u getu ili možda živimo, pitanje je sad?...dovoljno.