GLASAM PROTIV SIROMAŠTVA STARIJIH OSOBA


Gost

/ #132

2015-12-15 11:12

Zbog situacije oko nas, već i sam naslov dovoljan je za potpis ove peticije. Osobno, osjećam se prevaren i pokraden! UKRATKO:
U svibnju 2008.godine, bio sam prisiljen otići u mirovinu, koja mi je zbog tada novih propisa (+6 mj. života) postala prijevremena, uprkos mog radnog staža više od 41 godine (sve u Zagrebu). Tako zbog namjernog uništavanja tvrtke Elektropromet, od strane upitnih poduzetnika, od kojih je jedan (Michael Ljubas), sada teško ranjen (upucan u nogu) i leži u Vinogradskoj bolnici, pod paskom Policije. Isti takvi imali su podršku u sprezi "Sudstva i Politike", koje su financirali našim novcem, a što smo i spoznali kroz našu pravnu borbu. Nažalost, kao da je bilo uzalud. Naša upravna zgrada preko puta Velesajma, iznajmljuje se državnim službama i sada je tamo Prekršajni Sud. Zatim, naše robno-distribucijsko skladište u Jastrebarskom (tada najveće u Hrvatskoj), protupravno i na sumnjiv način, prodano je Jamnici (Todoriću). Tvrtka Elektropromet postoji samo kao ime i bez zaposlenika i kao veliki dužnik Državi u vidu poreza itd.
Pozdrav i hvala Vam za ovu peticiju!