Peticija za ukidanje obaveznog cijepljenja u Hrvatskoj

Quoted post

Borac za dječje zdravlje

#98

2014-03-27 09:05

Ko ne misli cijepiti djecu rađe nek nikad nema djecu, to mu je najpametnije, jer očito nema ni mozga...necjepljeno djete ne može živjeti duže od godine dana a i to kaj živi živi u teškim bolestima i u mukama umire. Stvarno niste normalni, rađe bi imali bolesno djete nego mu pomogli, očito nemate pojma kakve sve bolesti postoje od rođenja. Takvima treba uzeti djecu. A nuspojave od cjepljenja nemogu se ni približno mjeriti s težinama bolesti od necjepljenja, nuspojave se događaju na 1/1000 djece, a bolesti od necjepljenja će pogoditi svako dijete, sva takva djeca će umrijeti a da ne govorimo o epidemijama i pandemijama bolesti. Možemo biti sretni da postoje cjepiva i da možemo zaštitti sebe i svoju djecu! Da ne postoje cjepiva nebi ni mi postojali, vratite se samo u prošlost i sjetite se kakve bolesti su nekad harale svijetom. E pametni moji da vas roditelji nisu dali cijepiti nebi sad mogli tu pametovati, odavno bi bili dva metra pod zemljom.

Replies


Gost

#106 Re:

2014-03-27 09:51:11

#98: Borac za dječje zdravlje -

na kojim si ti drogama ?????

mad+dad

#194 Cijepljen sam protiv tbc i kozica,a ne protiv svih tih poznatih i nepoznatih bolesti..i još sam uvij

2014-03-27 21:31:25


Gost

#364 Re:

2014-03-31 08:49:31

#98: Borac za dječje zdravlje -

Ti to ozbiljno tvrdiš da će sva djeca koja nisu cijepljena umrijeti???

Iskreno se nadam,da se samo vrlo neukusno šališ ili trolaš bezveze jer to što si napisao/la, nema veze sa zdravim razumom...