Zatvaranje u potpunosti svih hrvatskih granica za imigrante i iseljavanje iz Hrvatske

Quoted post


Gost

#26

2015-09-15 12:27

Zato jer su to teroristi

Replies

Ninna

#419 Re:

2015-09-19 00:48:30

#26: -  

Dajte ljudi budite ljudi.

Stanite na par sekundi i stavite se u poziciju da vam je ugrozen ZIVOT a kad konacno pobjegnete - nadete se bez icega u nepoznatom okruzenju. Nemate kud, nemate kako, ne razumijete nista, nemate nista.. a lokalci oko vas vas optuzuju da ste zli, ubojice, teroristi... a sve sto zelite je trunka ljudskosti i razumijevanja...

molim vas nemojte mrziti ono sto ne poznajete. a ove ljude ne poznajete.. poznajete samo naslove iz novina koje vas manipuliraju.

proputovala sam skoro pola svijeta, radila na tri kontinenta sa koznakolko nacionalnosti.. i NIKAD ali NIKAD nisam sudila nikog prema njegovoj rasi, vjeri, nacionalnosti... zato jer za to nikad nisam imala razlog.

svi smo ljudi, dolazimo iz razlicitih dijelova svijeta, imamo razlicite obicaje i tradicije, razlicitu kulturu.. i meni je prvi put bilo cudno kad sam vidla muslimane kako se mole i koliko poste... ili potpuno sokantne obicaje ortodoksnih zidova... ali njima je to normalno! isto kao sto je hrvatima normalno ici u crkvu i pjevati pjesme, i moliti se, i postiti, itd... nama su te stvari normalne, nekome drugom su skroz apstraktne! nemojte osudivati ono sto ne poznajete ili razumijete. nemojte se bojati ljudi koji izgledaju drukcije, zapusteno i automatski misliti da su dosli pljackati i razarati.. vecina njih je takoder imala normalan zivot do nedavno, sa poslom u bolnici, na radiu, automehanicarskoj radnji... 

da, mediji su puni bombasa i terorista islamista - i ove izbjeglice bjeze od takvih!!!molim vas zaustavite se i razmislite o tome kako sudite ljude koji su ocajni i koji nemaju apsolutno NISTA.

stanite i razmislite. opasnosti od ovih jadnih ljudi nema. oni samo zele zivjeti kao ljudi.