Peticija za pokretanje REFERENDUMA O ISTUPANJU RH IZ EU


Gost

#26

2015-09-27 09:35

Ne zelim da nam neprijatleji kroje sudbinu.....ZELIM SLOBODU HRVATSKOM NARODU !!!

Gost

#27

2015-09-27 10:13

EU želi Hrvatsku ili Hrvatska želi EU? Ako je Hrvatska u EU a GDJE JE onda standard? Dižete nam cijene do neba? Dignite onda i plače i penzije do neba!!! Onemogučava se samo domačim ljudima da prosperiraju a sve što imamo dajemo parazitima. Zadužujemo se ZBOG ČEGA? Ja a niti itko drugi nije VLADI RH dao dozvolu da se zadužuje i nameče nam naš javni dug! SRAMOTA šta si paraziti dopuštaju i tome treba stati na KRAJ.


Gost

#28

2015-09-27 10:30

Ja želim samostalnu neovisnu i bogatu državu Hrvatsku koja će odlućuvati sama o svojoj sudbini bez stranih nalogodavaca, a glasovao sam protiv ulaska u EU jer je to marionetska tvorevina velikih igrača. Naravno potrebno je surađivati sa svima u obostranom interesu. Isto tako moramo se maknuti od turskog Balkana i možda povezati u vertikalu Baltik - Jadran ali pametno i interesno.
I nek znaju svi,
bilo vrijeme mira ili rata,
Hrvatsku nam nikad nitko uzet neće,
dok je Hrvat uz Hrvata!


Gost

#29

2015-09-27 12:33

zato što smatram da hrvatska može biti bogata zemlja, s bogatim građanima, ako nas vode ljudi koji stavljaju dobrobit naroda prije sebe, jer ako je narod bogat, onda i taj koji vodi mora biti bogat, prvo u zadovoljstvu da čini dobro, a zatim u svemu ostalome. Europa nam ne treba, imamo resursa i sposobnih ljudi da budemo bogatiji od norveške, švicarske itd. Osobno želim da mogu zarađivati pristojan novac u svojoj državi a ne da se topim po tuđim morima za život, a djeca odrastaju bez oca!! Hvala!!!

Gost

#30

2015-09-27 12:46

Nismo stvarali svoju državu da bude svačija vukoje....!..da se svatko šeće po njoj kako hoće i još da ima veča prava u njoj nego hrvatski branitelj i građanin. Želim Hrvatsku koja će poštivati osnovno načelo dosadašnje žrtve naroda....svoj na svome i Hrvat je prvi ostali čekaju u redu! Hrvat donosi zakone za sebe i za zemlju a kome ne valja neka tuli koliko hoće! Mi smo dovoljno bogati da možemo živjeti ugodno od svojega a nečekati ili tražiti milostinju od unije!...J.....gazdu kojem susjed upravlja sa imanjem! Taj bolje neka se odmah objesi!

 


Gost

#31

2015-09-27 13:27

Jer je sve istina sto je napisano

Gost

#32

2015-09-27 14:04

zato jer nisam ni glasa da uđemo u eu

Gost

#33

2015-09-27 14:23

Zato što su svi navedeni razlozi za istupanje zdravorazumni

Gost

#34

2015-09-27 14:37

potpisujem zato sto europska unije nema sluha za male zemlje ovo je unije velikih korporacija a ne svih naroda i rasporedena je nejednako unisztenisu nacionalna pripadnost i tumacenje ljudima da nema alternative osim EU do sada je bilo a sada nema s druge strane smeta me da se boga izbacilo iz svega da se napada crkva i moralne vrijednosti covijeka a nemoral od pedera namijerno pisem pedera jer stvari treba zvati pravim imeneom bez uljepsavanja porast ekonomskog kriminala bezakonje i pedofilija sve ono sto nevalja drugi razlog naj veca prevara naroda je se desila kada je se euro vvaluta mijenjala za nacionalne valute

Gost

#35 Re:

2015-09-27 15:01

#23: -  

 


Gost

#36

2015-09-27 15:06

Dovoljno sam obrazovan da vidim što rade elite.

Gost

#37

2015-09-27 15:13

Svakako bi svaki stanovnik naše domovine trebao procitati ovu peticiju i potpisati za izlazak RH iz EU, jer je očito da svijetom i EU vladaju moćnici i mega bankari,kojima nije u interesu budućnost sljedećih naraštaja!

Gost

#38

2015-09-27 16:36

jebeš evropu koji če nam kurac , da opljačkaju još malo šta nam ostalo .
MARIJAN ING GRDAŠIĆ
Gost

#39

2015-09-27 17:47

I prije negoli je pokret ZAJEDNO pokrenuo peticiju ispotpisivao sam se peticija prije protiv pristupanja HRVATSKE u kolonijalno ropstvo EU... odpočetka svog djelovanja sam i protiv načina pristupa u NATO SAVEZ i protiv odustajanja od ISKLJUČIVOG GOSPODARSKOG POJASA NA JADRANU i protiv pristajanja na SLOVENSKE UCJENE ... dakle nisam bio protiv od sada već sam to u kontinuitetu dugi niz godina.

Tijekom svog djelovanja bio sam član udruge VOLIM HRVATSKU NE U EU, istupio sam iz članstva zbog bolesti jer nisam mogao aktivno sudjelovati u članstvu i radu udruge iako mi je to bila želja. U daljnjem radu sam i dalje podupirao pozitivne ideje udruge ali nisam bio član. 

Naravno glasao sam protiv pristupanja HRVATSKE U EU.


Gost

#40

2015-09-27 17:54

Da se zaustavi EU kriminal i da narod konacno pocne zivjeti i stavrati

Gost

#41

2015-09-27 17:59

EU nije država...

Gost

#42

2015-09-27 18:34

najbolja stvar ikad pokrenuta!!!

Gost

#43

2015-09-27 20:40

Iz pocetka sam protiv EU, jer nije to dobro za RH.

Gost

#44 Re: Slažem se s Vama.

2015-09-27 21:26

#6: -  

 


Gost

#45

2015-09-27 21:52

Po mom mišljenju nije nikad niti trebala RH stupiti u EU

Gost

#46

2015-09-28 03:20

Jer želim izaći iz ove farse koja se zove EU, a koja samo maltretira narode i države. Nikakve koristi od nje.

Anonymous

#47 ACI

2015-09-28 04:24

JEL NAM SUGA MERKEL ,NAREDUJE DA PRIMIMO ISIL IMIGRANTE ,I DA ISLAMIZIRAMO HR ..NEBU ISLO 


Gost

#48

2015-09-28 08:48

EU na čelu sa markeljicom koja je sebi uzela velika prava kao Hitler 1941 da podčini jedan dio svijeta i uveda ga u tobožnju Evropu koja nije ni priblićno ono što je trebala biti koja bi se trebala boriti za ljudska prava a ne samo da budemo jeftina radna snaga po Njemačkoj pošto su Masoni nastojali sa EU da po manjim državama unište proizvodnju i da smo ovisni samo o njima i nekim kreditima koji su na kraju neotplativi

Gost

#49

2015-09-28 08:48

Zato jer je to prvi korak prema slobodi, odn. neovisnosti naše države!

Gost

#50

2015-09-28 09:41

Zato jer Hrvatska nije usla spremna u EU ,zato jer je EU antikrscanska /Sotonisticka tvorevina doslovno ,zato jer su neposteni,sebicni lazovi ti polticari koji vide EU iz sjene i sve je napravljeno samo zato da bi se uspostavila apsolutna kontrola ,da bi se provela ideologija slican ili ista nacistickoj npr. rodna ideologija i izbrisali narodi i nastao jedan narod koji bi bio iskvaren do srzi poput tih voda EU-a dakle nem tamo nista pozitivno to je tvorevina koju treba izbrisati iz lica zemlje jer je neprijatelj covjeka ,djece i obitelji !