Peticija za pokretanje REFERENDUMA O ISTUPANJU RH IZ EU


Gost

#51

2015-09-28 10:52

Nisam bila ni za ulazak u tu nakaradnu tvorevinu!Posebno sam ogorčena na ovu situaciju s izbjeglicama,Merkelicu i EU birokraciju!

Gost

#52

2015-09-28 12:07

Bio sam i protiv ulaska Hrvatske u Eu. Toliko je poginulo,toliko ranjeno za Hrvatsku samostalnost, toliko umrlo nakon rata od teških bolesti nastalih od posljedica rata da bi nam pohlepni političari jednim potpisom poništili tu teško izborenu i stečenu samostalnost


Gost

#53

2015-09-28 14:39

Zbog navedenih razloga, plus to što EU smatram još i opasnim neprijateljem za RH.

Gost

#54

2015-09-28 16:52

Zato što nikad nisam bio za EU-ropsku uniju.I smatram da Hrvati mogu samo biti svoji na svome u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj.Dok ne bude hrvatske lisnice u hrvatskom đepu,i hrvatske puške na hrvatskom ramenu mi države nemamo imamo samo dd.hrvatsku.

Gost

#55

2015-09-29 11:26

Život je postao nepodnošljiv i nedmokratski!
Kalypso

#56 Re:

2015-09-29 12:26

#3: -  

 Prvo, popovi su ti u pravoslavnoj crkvi i nemaju ugovore s Vatikanom. Drugo, svećenici imaju svoje dužnosti koje ispunjavaju u odnosu na vjernike - i to je njihov rad. To ne bi mogli činiti da moraju po cijele dane negdje šljakati. Kužiš? Nisam sigurna, jer ti OČITO njihove usluge ne trebaš jer nisi vjernica (kako se to lako pogodi jer ste toliko prozirni!). Voljela bih tebe vidjeti kad bi tvoj poziv zahtijevao da 24 sata dnevno budeš na raspolaganju ljudima. Ali ne zato da se s njima ugodno družiš i zabavljaš, nego da ih tješiš, da slušaš njihove najprljavije tajne (s time da ne smiješ te tajne, koliko te god opterećivale, apsolutno nikome ispričati). Da te stalno napadaju i, što god da napraviš, da ljudima ne valja (jer da i bude ovako kako si ti tako olako rekla, "neka rade", a ti npr. trebaš krštenje, ili vjenčanje - opet bi TI bila nezadovoljna jer svećenici ti ne bi mogli izaći u susret jer moraju - raditi!).


Gost

#57 Re:

2015-09-29 12:30

#11: -  

 Apsolutno se slažem sa svime!


Gost

#58

2015-09-29 12:52

Zato što nisam nikad ni htjela da Hrvatska uđe u EU i tako izgubiti toliko teško i krvavo stečenu neovisnost. Tu slobodu i neovisnost smo još trebali razvijati i naučiti ih živjeti, a tek onda eventualno razmišljati o ulasku u neku koaliciju (vjerujem da nam u tom slučaju isto tako ne bi palo na pamet da uđemo u EU). Jednostavno, EU za mene znači ropstvo i brisanje svega u što vjerujem, znači upravljanje izvana i ukidanje svake slobode, znači robotizaciju i pranje mozga. zato - VAN iz EU!

Gost

#59

2015-09-29 16:55

uvijek sam bio protiv EU...to je masonski projekat porobljavanja nacija a ne stvarnja bratske evrope bez granica

Gost

#60

2015-09-29 19:09

RH nikad nije niti trebala ulaziti u EU; javnost nije bila dovoljno informirana, gotovo nimalo. Sada smo se osvjedočili da je EU gore od svega što su u javnosti ikad govorili. Jedna sramotna tvorevina od koje normalan običan čovjek nema nikakve koristi. Nadam se da će ova peticija uspjeti.

Gost

#61

2015-09-30 17:12

Hvale vrijedna inicijativa!

Gost

#62

2015-09-30 18:11

dole pedo fašisti i psihopate...

Gost

#63

2015-09-30 19:14

Glasao sam protiv ulaska u eu...nisam promjenio mišljenje..

Gost

#64

2015-09-30 23:14

Di ima za potpisati protiv ove peticije?


Gost

#65

2015-10-01 12:20

zbog izlaska Hrvatske iz EU

Gost

#66

2015-10-02 08:49

Zato sto je EU tvorevina koja je stvorena samo radi bolesne kontrole ljudi i niceg drugog a niposto na dobrobit ljudi pa stoga treba to smece od EU rasformirati i izaci van iz te pokvarene mase,jer ionako Hrvatska nema koristi nego je zapadne zemlje na novi neokolonijalisticki nacin jos lakse iskoristavaju sa domacim kvislinzima .

Gost

#67 Re:

2015-10-02 08:50

#51: -  

 upravo tako a zajedno s njima glavni organizatori tog masakra nad jadnim ljudima u Africi i na bliskom.istoku su USA i tihi saveznik ali nikako manje odgovoran naprotiv ubojica ljudi kroz stoljeca a to je GB.


Gost

#68 Re:

2015-10-02 08:52

#52: -  

 upravo tako a ulaskom u EU smo potpisali svakave smetnjak ugovore koji ne da su veleizdajnicki nego nesto gore od ovog pojma veleizdajnicki ne znam kako bi to covjek drugacuje nazvao osim mozda sotonisticki i na strahovitu stetu RH i njezinin gradana.


Gost

#69

2015-11-12 21:59

Stop dužničkom ropstvu!

Gost

#70

2015-11-14 22:48

Zato sto je EU sve osim drzave! To je jedna umjetna tvorevina iskoristavanja i bezbostva, ultra liberalizma, ali naravno, to nasi sluganski politicari ne mogu shvatit, uvijek treba u neke tvorevine ulazit, a iz svake izlazimo krvavi, kao i prije 25 godina! Treba shvatit i da danasnji politicari nisu Hrvatsku ni zeljeli, pa njima sve jedno! A sto se tice referenduma koji je bio odrzan za ulazak u EU, sve ankete su bile da referendum ne prolazi, medjutim, "drug Staljin" je rekao: Nije bitno tko glasa nego tko broji! I na kraju, pobijedili smo goloruki razbojnike sa istoka, ali sa jednim vrlo bitnim oruzjem, krunicom! Tako ce biti i do vijeka, jer Hrvat je uvijek Za dom spreman i Bogu odan, ne zeli tudje a brani svoje!

Gost

#71

2015-11-15 16:17

Ma šta se patite EU i naši političari su nas več predali kalifatu zato otimaju sve što ljudi ipomalo imaju. EU banke odnose sve a naši pojima nisu imali kako tumačiti pristupni sporazum bilo im ja važno kočoperenje tko če potpisati sporazum. Nikad nisam ni bila za ulazak u tu feudalističku zajednicu. Sami donjeli zakone da što lakše bankari pljačkaju narod jer i samozvana EU vlada dobiva od tih banaka velik postotak.

zora

#72

2015-11-15 16:30

Nemojte tako oni vladari Eu-a žale siromašan narod. Samo mi nije jasno zašto od svoje plače ne izdvoje nešto pa da pomognu jer to ionako nije njihov novac jer ga ama baš ničim i ni na koji način nisu zaslužili osim što odobravaju bankarima da rade šti ih je volja. Treba svi na ulice u mirne prosvjede kao u Ateni ali ipak malo žešče.


Gost

#73

2015-11-19 04:51

Trazim slobodu,dostojanstvo,zastitu svih ljudskih prava i privatne imovine,postivanje Ustava i zakona a sve nam je to uskraceno u EU smo robovi i kolonija, narod druge klase bez prava

Gost

#74

2015-11-19 09:40

Razlog potpisa je moje uvjerenje i poimanje EU: NE za EU, NE za NATO, NE kliki svjetskih lihvara i lopova u svakom smislu te riječi!!! I - volim svoju domovinu.
Ante1607

#75

2015-11-19 13:03

Ima puno lopva HR a nisam da glas za Eu.