APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#2076

2016-02-05 11:20

Zbog podrske ocuvanju demokracije u zemlji i protiv nasilja manjine u obliku grupice privilegiranih korisnika sredstava za kulturne djelatnosti.

Gost

#2077

2016-02-05 11:22

Dosta je bilo komunističkih medijskih hajki na poštene ljude koji imaju hrabrosti reći istinu.

Gost

#2078

2016-02-05 11:23

Dajem punu podršku gos.ministru Hasanbegovicu i hvala bogu sto nam je dao takvoga čovjeka!Zivimo u nadi da ce nam vratiti sve vrednote koje Hrvatska ima a koje smo nažalost izgubilu od svih vlada do sada a posebno od ove zadnje komunisticke i dao bog da se takvi nikad ne vrate na vlast.Vjerujemo u tog covjeka koji zna i može i zato imate veliku podršku iz cijele Australije,Živio nam naš domoljub i pravi Hrvat a ona šaka jada koja protestira protiva njega neka od jada UMRE!!!!

Gost

#2079

2016-02-05 11:26

Peticije za sve , a osobito za smjene u Radmanoviziji-HRT

Srdacan pozdrav

Gost

#2080

2016-02-05 11:26

AKO NETKO VRIJEDI IMA PUNO NEPRIJATELJA,ALI JOŠ VIŠE PODUPIRATELJA.

Gost

#2081

2016-02-05 11:27

zato sto antihrvati i mrzitelji domovine haraju nasom zemljom kroz sve pore drustva te kultura takoder

Gost

#2082

2016-02-05 11:29

Podržavam ministra kulture jer je na putu istine.Nažalost još uvijek u hrvatskoj se plasiraju laži i iskrivljuju povijesne činjenice na štetu nas hrvata, a što je najžalosnije od pojedinaca koji se i sami izjašnjavaju kao hrvati.

Gost

#2083

2016-02-05 11:29

Molim da prestane medijski teror barem s državne televizije,puno je primjera ( jedan je komentiranje inauguracije predsjednice države) . To ne želim plaćati. Sad blaćenje čovjeka koji još ni funkciju ministra nije počeo obnašati. Hvala !

Gost

#2084

2016-02-05 11:29

Podrška dr.Hasanbegoviću

Gost

#2085

2016-02-05 11:35

Zbog istine

Gost

#2086

2016-02-05 11:35

Nakon što sam saslušala iskaze u korist Ministra kulture dr. Zlatka Hasanbegovića.

Gost

#2087

2016-02-05 11:36

Potpora čovjeku koji želi razjasniti neke stvari,raščistiti dugogodišnju komunističku propagandu.Hrvatska Hrvatima,kratko i jasno.

Gost

#2088

2016-02-05 11:38

Čim se podigla tolika hajka na ministra, znam da radi dobar posao.

Gost

#2089

2016-02-05 11:39

Da čovijek vidi da nije sam.

Gost

#2090

2016-02-05 11:41

Otišlo je predaleko. Nije kultura niti sloboda izražavanja performans u MSU (mislim na samozadovoljavanje "umjetnika" u ime moderne kulture) a još takve "instalacije" i potpomagati kao država! Kada netko javno kaže ono što većina ( pokazalo se izborima) misli, onda slijedi linč tzv. "parlamentarnih" lijevih stranaka. Onaj tko je mislio da će ova vlada imati 100 dana ( čitaj 5 dana ) mira ,ne zna baš puno o tzv. slobodoumnim strankama.Za njih je vlast uvijek bila slast i teško im je podnositi druga mišljenja. Svi koji ne misle kao oni su "ustašofili","ustašoidi",nazadni i vuku društvo u mračnu prošlost.
Konačno je došao ministar koji će pokušati izbalansirati stanje u kulturi i promijeniti stanje koje podnosimo već prilično dugo razdoblje. Ne shvaćaju da će novi ministar potpomagati svaki oblik kuturnog izričaja koji ne zadire u vrijeđanje "onih drugih" bez obzira kojoj političkoj opciji pripadali.
Umjetnost bi trebala biti iznad političkih uvjerenja, ali to gubitnici ne mogu podnijeti.
Ministre, imate moj glas.
Darko Robinić

Gost

#2091

2016-02-05 11:44

Dr. Hasanbegović je vrlo odmjeren, jasan i odlučan ministar. Onakav kakvi trebaju biti i ostali ministri. Smatram da svojim djelovanjem i promicanjem stavova nije povrijedio nijednu poštenu, ni pravednu osobu. Kome smeta njegov govor, lik i djela neka smanji ton da ga ne čuje, neka okrene glavu da ga ne vidi i neka poštuje zakone hrvatske države. Puna podrška Ministre. Kroči samo pravim cestama i utri nam pute da te slijedimo.

Gost

#2092

2016-02-05 11:45

Zato jer mislim da gsp.Hasanbegović radi dobro posao na koji je postavljen :-\

Gost

#2093

2016-02-05 11:45

Peticiju sam potpisao zato što sam Hrvat i zato što smatram da dr. Hasanbegović štiti izvorno hrvatstvo, odnosno što se bori protiv jugonostalgičara i njihovih potomaka!

Gost

#2094

2016-02-05 11:47

Smatram da ministar voli i poštuje domovinu Hrvatsku!

Gost

#2095

2016-02-05 11:48

Podpisao sam peticiju zato sto gos.Hasanbegovic dise Hrvatski

Gost

#2096

2016-02-05 11:48

Stric mi je poginuo 45te otac mi je preživjeo križni put .Nikada se nisam osjećao ustašom mada sam puno puta bivao prozivan ustaškim sinom,no osjećam se samo Hrvatom. Želja mi je da moj Hrvatski narod jednom krene ka pravom cilju složno ka pravnoj državi te da su svi jednako zastupljeni.Svaka osoba ima pravo na svoje mišljenje i vjerovanje, ustaše i dmobrani koliko sam upućen imaju najmanje prava a unuci i sinovi baš tih su nam obranili i oslbodili našu Hrvatsku.Danas su druga vremena svijet se budi iz sna na cijeloj planeti pa hajdemo i mi Hrvati , zagazili smo u dvadeset prvo stoljeće pokažimo svjetu da smo bili i ostajemo kulturan narod.

Gost

#2097

2016-02-05 11:49

peticiju potpisujem radi toga jer se radi o rijetko kvalitetnom hrvatskom čovjeku,povjesničaru i kulturnom hrvatskom djelatniku koji će sigurno znati uvesti reda u hrvatsk kulturu te će jednom zauvijek(nadam se)raz.....i jugo žgadiju koja nam već desetljećima truje djecu(moju ne).

Gost

#2098

2016-02-05 11:49

Slazem se u potpunosti da ministar dr. Hasanbegovic treba ostati na mjestu ministra.

Gost

#2099

2016-02-05 11:50

Poštovani, kao kolega povjesničar, prateći rad našega Ministra ne mogu da ne rečem sve najbolje o njegovom do sadašnjem radu. Ne sumnjam da će raditi i dalje na dobrobit hrvatskog naroda i ostalih građana Republike Hrvatske. Svi oni koji dižu danas hajku na njega rade to zbog sinekura koje su do sada uživali znajući da je tome došao kraj, ali i jugoslavenske ideje koja je još uvijek dominatna u njima.
Pukovnik u miru, dr. sc. Đuro Škvorc

Gost

#2100

2016-02-05 11:51

Sve udruge i portali su slobodni ostvarivati svoje ciljeve, ali svojim snagama i svojim sredstvima, a nikako sredstvima poreznih obveznika. I ja sam hrvatski državljanin i radim za opće dobro djece i mladeži, posebno hendikepiranih, i nikada iz državnog proračuna nisam dobio niti jedne kune, a podnosili smo zamolbe. Jedanput sam pitao jednoga uglednog člana tih komisija zašto je to tako?! A on mi je odgovorio: "Bavite se psima, mačkama, Srbima, gay- populacijom i programima protiv Hrvatske pa ćete dobiti!" Zar to nije strašno! Dragi naš Ministre, stoga sam uz Tebe i svi moji poznanici i prijatelji! Ovima što "sisaju" državni proračun, a među njima je najviše onih što ne vole niti državu Hrvatsku niti hrvatski narod, treba zatvoriti "špinu", osobito Mesiću, Josipoviću, Milanoviću, Staziću, Jovanoviću i njihoj klijenteli. Šimun Pavlović