APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#2026

2016-02-05 10:29

Svjedoci smo da neki "dobri i tolerantni" ljudi, bez razloga , progone pametnog i učenog čovika, ministra Hasanbegovića.
Radi sebe i svojih ciljeva žele mu nakalemiti i u usta sataviti ono što oni hoće da je rekao, a ne ono što je zaista rekao.
To me jako žalosti! Ovom peticijom ja se bunim protiv tih ljudi, a štitim Ministra.

Gost

#2027

2016-02-05 10:29

Potpisao sam je jer ne želim nikog linčovati a pogotovo novu osobu koja je stručna i koja želi boljitak u svom resoru.

Gost

#2028

2016-02-05 10:29

Stručna i obrazovana osoba bez figa u džepu

Gost

#2029

2016-02-05 10:33

Odlična peticija! Hrvatska budućnost zahtijeva oštre rezove i konkretne mjere štednje! Treba olakšati državni proračun, a ovo je svakako odličan prvi korak našeg ministra! Bravo ministre!
more

#2030

2016-02-05 10:34

Mislim da ću sada moći pogledati nešto kulturno, sve do sada je bilo Bože me sačuvaj (trebalo je imati želudac) 


Gost

#2031

2016-02-05 10:37

Novi ministar je oličenje onog što nam treba za našu Hrvatsku domovinu.Neka mu je sa srećom.

Gost

#2032

2016-02-05 10:40


zato što smatram da je haranga na dr.Hasanbegovića neutemeljena ,nije prekršio Zakone RH ,nego pokušava uvesti red u sektor koji bez kontrole guta novac poreznih obveznika i s toga smatram da radi dobar i koristan posao

Gost

#2033

2016-02-05 10:42

U nizu posebnosti koje su značajka ove Socijalističke Banana republike a koje su smislili ili boljševički fašisti jugokomunisti ili jovo smradader,Guverner Biljana Donjih je pozitivna diskriminacija i neprofitni mediji. Kažu sada da se guši sloboda medija ako se ne daju milijuni eura za njih. Pa tko brani njima da postoje? Mogu izdavati i svoja tiskana izdanja, stavit ih u trafiku i neka kupuje komu to treba. Izraz Neprofitni portal je negacija svega normalnog i uobičajenog i ne poznaje ga ni suvremeni ni zaostali svijet. Nekakav jugosloven napravi portal i tamo se zabavlja nešto piskarajući i za to dobije od države 100 000 kuna.Znači da on za taj svoj nerad dobiva plaću od 1000 eura. Sukladno tome mogu ja otvoriti Neprofitnu ćevabdžinicu , ispeći dnevno desetak ćevapa, onako za sebe , da nešto šalabrcnem i tražiti od Ministarstva gospodarstva godišnje 100 000 kuna.Jer je interes da ćevabdžinica postoji ,jer nema nijedne druge u blizini.
Ako je nešto neprofitabilno ono se po zakonu tržišta gasi.A ovdje se to favorizira kao pozitivno.Bilo je na tisuće neprofitabilnih poduzeća pa su se ugasila.Bio je i Vjesnik neprofitabilan pa se ugasio.

Gost

#2034

2016-02-05 10:42

Zato što je nedopustiva opstrukcija "sile zla u neradu" ne poštovanjem povijesne istine (ma kakova bila), kao temelja kulturološkog i civilizacijskog razvoja jednog naroda.
Čast i ponos svakog naroda mora biti ŽIVOT U ISTINI, temeljen na radu u znanju.

Gost

#2035

2016-02-05 10:42

Hrvatska konačno mora napredovati u svakom pogledu, a ministar kulture sigurno svojim radom itekako doprinosi napretku...

Gost

#2036

2016-02-05 10:43

Gdin .Hasanbegović je najrelevantnija osoba za funkciju koju obnaša .Neophodno je za dobrobit Hrvatske ,
upravo ovo što ministar provodi u djelo

Gost

#2037

2016-02-05 10:45

Ne poznam osobno gospodina Hasanbegovića, negove izjave koje sam čuo gledao mi kažu:  da Ministar radi ono što Ministar treba raditi naime voditi računa da je cijeli hrvatski puk zastupljen a ne samo tako zvana ljevica (neokomunistička klika). 

Mislim po njegovim izjavama da će se pozabavit kulturo u našoj zemlji što je još veći razlog da ga podržim.

Samo tako naprijed gospodine Hasanbegoviću.

istarski narodnjak

#2038

2016-02-05 10:46

Ministre samo naprijed gazite tu žgadiju smireno i argumentirano sa činjenicama.

"nije lisica tako mudra.U prilog joj idu činjenice da su kokoške (kukurikavci) tako glupe. "  / Gothe

Staziću, nakon odbora puknuo čir u utrobi i na njonjori."


Gost

#2039

2016-02-05 10:47

Bravo ministre!! Uz Vas takvog uvijek....

Gost

#2040

2016-02-05 10:48

Ministar Hasanbegović je hrvatskom narodu svjetlo nako duge, mračne noći. Hrvatski čovjek željan je pravde i demokracije. Vrijeme je da Frljići, Radmani, Milanovići, Pusići itd. ustupe mjesto onima koji predugo čekahu svojih pet minuta. Zlatko, Bog te blagoslovio! Marija Dubravac Brisbane

Gost

#2041

2016-02-05 10:48

Peticiju potpisujem da bi pomogao srušiti lažnu sliku koju mediji nameću u javnom prostoru o dominaciji ljevičara po pitanju hrvatske kulture. Ovo je klasični primjer medijsko-boljševičkog terora prema hrvatskoj javnosti. Njihova perjanica je HRT na čelu sa Radmanom.

Gost

#2042

2016-02-05 10:49

Prvi ministar koji radi od prvog dana.

Gost

#2043

2016-02-05 10:50

Zato što na temelju onoga što sam čuo od ministra g. Hasanbegovića i dosadašnjim potezima koje je povukao, imam potpuno povjerenje u njega da će izvući našu Domovinu iz ideološkog jednoumlja tzv. ljevičarskih vrijednosti i doprinijeti razvoju pluralnog i demokratskog društva, gdje će biti mjesta i za druga pozitivna mišljenja i vrijednosti, kako i priliči zapadnim civiliziranim društvima, a čiji dio i mi u konačnici tako odlučno želimo postati.

Gost

#2044

2016-02-05 10:50

Radi slobode i boljitka nade države,a protiv fasisticko-komunisticke klike koja slavi zločine prema hrvatskom narodu u prethodnih vise od sto godina,a osobito 1941 do 1995g.
Ta klika se samo proglasila antifašistima .sva druga mišljenja etiketira kao fašizam,zapravo u Hrvatskoj su samo oni fašisti.

Gost

#2045

2016-02-05 10:52

Nas ministar dr.Hasanbegovic ima hrabrost i snagu biti hrvatski ministar hrvatske kulture.Hrvatsku kulturu i pravu hrvatsku povijest moraju svi postivati,ne iskrivljavati.Gospon doktor zna cijeniti hrvatski jezik,dok ga npr. Frljici samo znaju naplacivati.Nas ministar je nabolji odabir te mu zelim uspjeha,snage i srece.

Gost

#2046

2016-02-05 10:53

Ministar Hasanbegovic je priznati znanstvenik. Što se tu ima vise diskutirati. Naša "ljevica" je tolko "ljeva" kolko je i Sjeverna Koreja demokratska. Sramota je to da se neki ljudi ne stide totalitarnog režima, jer im je bilo dobro u tom sistemu i baš ih briga za pravdu, istinu, jednakost pred zakonom itd. To je otprilike ovako: Netko tko je radio kao vrtlar Hitleru, brani fašizam zato sto ga je Hitler redovito plaćao, svakog prvog u mjesecu.

I jos nesto, Nenad Stazić mora dati ostavku nakon svih svojih notornih laži, kao minimum. Budi čovjek kad gubiš, ne komunjara.


Gost

#2047

2016-02-05 10:54

Najbolji čovjek za taj posao.

Gost

#2048

2016-02-05 10:54

Zato što je ministar potpuno u pravu i bezrezervno podržavam njegov rad.

Gost

#2049

2016-02-05 10:56

Samo naprijed doktore nedajmo vise gamadi da kontrolira Hrvate!

Gost

#2050

2016-02-05 10:56

Apsolutna i potpuna podška našem ministru kulture ! Kako se ono veli "za dobrim konjem se prašina diže"...ova hajka na njega je čisti dokaz ovome. Trebalo bi samo naći neki legalni i normalni način da ga se ipak zaštiti, jer ova "ugrožena" medijska manjina koja ga napada na trenutke se čini vrlo agesivnom. Da ne bi čovjeku i život došao u opasnost...