APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#1951

2016-02-05 09:16

Bivšoj vlasti usta su bila puna demokracije, a nikada nije bilo manje slobode govora, a više javnog linča. Nisam konzervativna. Smatram se izuzetno liberalnom osobom, ali ne mogu podnijeti da se ljude koji imaju konzervativan stav o životu proglašava primitivcima, napada ih se medijski sa svih strana i govor mržnje usmjerava se protiv njih. Uskraćivanje cjelovitih informacija na 'main stream' medijima poprimila je takve razmjere kojih se niti SJEVERNA KOREJA ne bi postidjela. Volim Hrvatsku i ne mogu podnijeti da se svaka ljubav prema domovini kao i prema tradiciji definira kao primitivizam koji treba iskorijeniti. Upravo to nam se natura već 15 godina. Napokon imamo priliku to promijeniti i početi život kao samostalna demokratska država koja se otvara prema EU i to prvenstveno prema sjeverozapadu.Podrška novom ministru kulture i njegovom stilu!

Gost

#1952

2016-02-05 09:16

Dr. Hasanbegović je jedini hrvatski političar, još od vremena Vlade Gotovca, koji je vrlo jasno izrazio svoj stav i uvjerenje te s time i stručnost i pripadnost državi koju voli. U njegovom slučaju pridjev hrvatski, treba pisati velikim slovom.

Gost

#1953

2016-02-05 09:16

Mišljenja sam da je gospodin Hasanbegović prava osoba koja će srediti stanje u resornom ministarstvu što pokazuju i prvi potezi .

Gost

#1954

2016-02-05 09:17

zato što smatram da je to ministru kulture potrebno.

Gost

#1955

2016-02-05 09:17

Izborni legitimitet i formiranje vlasti je normalan demokratski kapacitet. Jugonostalgičari provode jogurt revoluciju ogrnuti antifašizmom a ustvari ne mogu smisliti demokraciju koja je stvorila RH a urušila YU.

Gost

#1956

2016-02-05 09:17

Svakome treba pružiti priliku da se dokaže, a medijski linč koji je pokrenut protiv gospodina ministra od strane interesnih skupina kojima je ministar stao na žulj je neprihvatljiv za državu koja sebe smatra slobodnom i demokratskom.

Gost

#1957

2016-02-05 09:18

Zato što vjerujem da će ministar Hasanbegović podići iz blata Ministarstvo kulture.

Gost

#1958

2016-02-05 09:19

Ministar je izložen napadima samo zbog svojeg mišljenja i ideološkog stava što smatram neprihvatljivim

Gost

#1959

2016-02-05 09:19

Pun kufer mi je tih partizanskih uhljeba i njihove podobne djece koji se grebu o kicmu hrvatskog naroda kroz formu antifasizma.
Nesto valja ili nevalja i to bi trebalo biti mjerilo za dobivanje drzavne potpore.
Za mene je strava da vidim kako netko pali stijeg pod kojim sam se borio.
To ne moze biti performans!
To je neprijateljski cin i klasicno kazneno djelo.
Za prvu kvalifikaciju 91 bi dobio metak u glavu a u danasnje vrijeme trebao bi biti u zatvoru!
hoćemo li ikada saznati što se dogodilo ljudima i gdje su iz 45-te?

#1960 Re:

2016-02-05 09:20

#1942: -  

 Da bila je "regularna" ali, "prisilna", regrutirali su i mog djeda koji je završio na križnom putu, ali nije podržavao ustaše, bio je domobran koji je nakon toga prebačen u ustaše kao i tisuće drugih nevinih ljudi, ali partizani su im svima dali etiketu "ustaša" i to su ponavljali i ponavljaju i zbog toga mi se gade svi koji nisu imali takvu tragediju u obitelji. Bakin brat je bio domobran ranjenik u bolnici, partizani su ga oslobodili iz bolnice uz izjavu mojoj baki da je Drava duboka i da ne traži brata jer bi mogla i ona tako završiti. Još uvijek je živa i svaki puta plače kada priča o njemu. Nit kriv nit dužan ubijen kao zadnje smeće bez da je itko ikada odgovarao.


Gost

#1961

2016-02-05 09:20

Dosta je terora s ljevice. Ideoloških napada,i njihovog eskluzivnog prava na određivanje šta je dobro a što nije.

Gost

#1962

2016-02-05 09:21

Drušvo je potrebno zdravih ljudi koji će poticati dobro u ljudima te usmjerivati razvoj temeljen na prokušanim tradicionalnim vrijednostima poštujući slobodu u istini i bez ideoloskih zastranjivanja

Gost

#1963

2016-02-05 09:23

treba se suprotstaviti ovoj anacionalnoj
harangi mrzitelja nase domovine

Gost

#1964

2016-02-05 09:24

Šokirao me linč na gospodina Hasanbegovića, smatram da je apsolutno kompetentan za poziciju na koju je izabran. Pametan, obrazovan i nacionalno osviješten čovjek koji će vjerujem uvesti reda u kulturnom miljeu.

Gost

#1965

2016-02-05 09:25

Zato što mi je dosta jednoumlja i diktature i ne želim da utjecaji izvan Hrvatske kreiraju našu politiku.

Gost

#1966

2016-02-05 09:25

Zbog toga što u Hrvatskoj postoji veoma glasna i medijski moćna ,a u stvarnosti vrlo malena manjina, koja stvara strašnu zaglusujucu buku kako bi stvorila privid da je barem ravnopravna s ostatkom hrvatskog naroda koji je po svojoj prirodi miran i
radišan, te kako bi na taj način poput Goebbelsa koji je rekao ako laż ponoviš stotinu puta postat će istina , neke od nas za veli na krivi put jer ako se takvo stajaliste vrti po svim medijima onda je to sigurno istina. Zbog toga potpisujem peticiju tako da se vidi da ako je protivnika rada ministra Hasanbegovica 1500 onda da podupiratelja njegovog rada ima barem u ovom trenutku 10000 tisuća a ja se nadam do kraja dana i puno više , tako da se vidi realno stanje da je to jedna kako sam ranije napisao samo jedna glasna antihrvatska manjina

Gost

#1967

2016-02-05 09:26

Zaista je potrebno reči, dosta verbalnom teroru protuhrvatskih i protukatoličkih "NGO"-a umreženih u zločinačku organizaciju koja je potkradala državni proračun dodjeljujući sredstava samima sebi.
Njihova drskost ide tako daleko da umjesto da budu kazneno procesuirani, žele diskreditirati ministra koji je otkrio njihov kriminal. O tempora o mores.

Gost

#1968

2016-02-05 09:28

Smatram kako je ova peticija minimum potpore vrhunskom čovjeku i profesoru Zlatku Hasanbegoviću. Svi koji se ne mire s linčem kojeg provodi HRT i ostali ne-lustrirani mediji nad Hasanbegovićem bi je trebali potpisati.

Gost

#1969

2016-02-05 09:29

Peticiju sam potpisao zato jer oni koji provode medijski linč nad dr. Hasanbegovićem se ne ustručavaju od bilo čega, pa ni korištenja nacionalnih etiketa, iako su mahom okupljeni u grupacije koje navodno ne dijele ljude po vjeri i naciji.


Gost

#1970

2016-02-05 09:29

Podpisujem, jer želim spriječiti komunistički jednopartijski mentalitet bivše Vlade i osigurati izgradnju demokracije, koja je skoro i nestala od 2000-te. Vjerujem u ministra i njegove dobre namjere u očuvanju hrvatske kulturne tradicije i hrvatskog jezika.

Gost

#1971

2016-02-05 09:30

Podržavam ministra Hasanbegovića odluka je odlična, samo mi je žao što članovi smijenjenog povjerenstva nisu u Remetincu.

Gost

#1972

2016-02-05 09:30

Isticanjem svog ideološkog tobože antifašističkog stava žele nas vratiti u građanski sukob u Hrvatskoj kada je Hrvat pucao na Hrvata. Zašto? Zato da bi netko mogao lakše vladati Hrvatima i Hrvatskom. Jasno, nedvosmisleno domoljublje gospodina Hasanbegovića, opasna je prijetnja ovakvom mučkom planu rušenja Hrvatske države. Gospodin Hasanbegović nije političar. On je intelektualac visoke razine. Zato je on njima opasan. Zločincima fašistima koji su bili dostupni i cijeloj ideologiji nje suđeno. Treba suditi tako i komunizam i sve zločine bez suđenja iz takvog sistema. To nije podjela. To je stavljanje crte na povijesne događaje da bi jedinstvo Hrvata devedesetih godina opstalo. Jedinstvo Hrvata znači i opstanak Hrvatske države.

Gost

#1973

2016-02-05 09:30

Zato sto ne smijemo dozvoliti da drugi komandi raju s nama kao do nedavno.Trebamo biti svoj gazda na svome i to je to......

Gost

#1974

2016-02-05 09:31

Dijelimo ista uvjerenja i stavove a posebno mi se sviđa njegova smirena i otvorena komunikacija.

Gost

#1975

2016-02-05 09:31

Jer ga lijeva falanga napada I time cini veliku nepravdu.