APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#1926

2016-02-05 08:58

Ne može se dopustiti etiketiranje ljudi na temelju proizvoljno napravljenih citata. Kao što je od 1945. do 1990. sve što Partiji nije bilo po volji, etiketirano i proglašeno "ustaškim", "proustaškim", "fašističkim", "profašističkim", sada je drug Milanović upotrijebio novu kovanicu: "filofašisti". Apsurdno je da si on i ti današnji komunisti prisvajaju monopol na antifašizam. To bi bilo isto kao kad bi si netko prisvojio monopol npr. na poštenje ili bilo koju drugu vrlinu. Duboko sam uvjeren da danas, ako netko hoće biti antifašist, mora biti u isto vrijeme i antikomunist. Tko to nije, njegov antifašizam je samo obična floskula od koje žive. Ali ne samo da žive i da im je to profesija, nego i svoju Domovinu svjesno blate pred cijelim svijetom. Zato im ne treba dati da dođu na vlast.
laptopac

#1927 Potpora ministru Zlatku Hasanbegović

2016-02-05 08:59

Gospodin Hasanbegović je istinski domoljub, a mislim da će kao ministar kulture donijeti samo dobre stvari u tom resoru, a uhljebe i parazite onemogućiti da proračunski novac suludo troše na raznorazne tulume.


Gost

#1928

2016-02-05 08:59

Volim svoju domovinu Hrvatsku i sve one koji istinski promiču domoljublje i demokraciju . Trebaju nam ljudi koji će za svagda reći Stop jugoslavensko komunističkom totalitarizmu .Samo hrabro dr.Hasanbegoviću , uz vas smo i znajte da nas nije malo .

Gost

#1929

2016-02-05 09:00

Iz jednostavnog razloga.Sadasnji i buduci ministar kulture dr. Hasanbegovij je dao fantasticne i potpuno istinite izjave o temeljima uspostave Hrvatske Drzave.Svaka mu cast sto je ili ce prekinuti dotok novca ovim parazitskim organizacijama koje jednostavno ne mogu cuti rijec: HRVATSKA.

Gost

#1930

2016-02-05 09:00

Napokon neko ko štiti interese Hrvatske i sam njen temelj! A to smo mi branitelji!!

Gost

#1931

2016-02-05 09:01

Iz zahvalnosti nasim Braniteljima,koji su uz pomoc dragoga Boga i svojom hrabroscu omogucili da imamo ovakog istinitog domoljuba i ministra gosp. Hasanbegovica. Uvijek spreman za Svicarski dom i Lijepu nasu . Bog i Hrvati

Gost

#1932

2016-02-05 09:02

rekla je istinu

Gost

#1933

2016-02-05 09:02

potpisao sam zato što ministar radi što bi trebali i ostali ministri napraviti ,jer dosta je davanja naših novaca za rušitelje hrvatske.U MUP-a odmah napraviti čišćenje smeća koje je nagomilano još od ministra lučina jš nas ima koji smo ostali neraspoređeni zbog primanja njihovih sljedbenika

Gost

#1934

2016-02-05 09:03

Haranga koja je krenula prema ministru i prije početka njegova mandata, govori o interesnim skupinama i marginalnim pojedincima u kulturi istrahu od gubitka beneficija koje nisu svojim radom zaslužili.

Gost

#1935

2016-02-05 09:03

Želim konačno promjene ne bolje, kakve Hrvatska zaslužuje. Dosta je bahatosti i arogancije bivše vlade.


Gost

#1936

2016-02-05 09:04

Potpisala sam ju iz samo jednog razloga a to je da moj suprug ,djeca i ja radimo od jutra do mraka i nikako da zaradimo da mozemo platit osnovne zivotne potrebe rezije,doprinose...dok neki drugi sve dobivaju besplatno!

Gost

#1937

2016-02-05 09:04

Vjerujem u dr. Hasanbegovića

Gost

#1938

2016-02-05 09:04

Hrvatska nema vlastitu kulturnu scenu !

Takozvana hrvatska kulturna scena postala je nehrvatska, kaos, nenamjensko trošenje sredstava iz hrvatskoga proračuna i dominacija prosrpskih sudionika na toj sceni izravno štete hrvatskome narodu i državi.

Gost

#1939

2016-02-05 09:05

Napokon smo dočekali da hrvati dodju na vlast i nemam namjeru pasivno promatrati kako mrzitelji Hrvatske drzave opet dolaze na svoje. Ako treba i mi ćemo ispred Banskih dvora izaći i dati podršku hrvatskom Ministru kulture.

Gost

#1940

2016-02-05 09:05

G.Hasanbegović je kao povjesničar najkompetentniji govoriti o povijesti, svidjelo se to nekome ili ne. Na žalost, pravo tumačiti povijest ne poznavajući je uzimaju si za pravo osobe koje uopće za to nisu kvalificirane. Stoga je moja potpora usmjerena na profesionalizam i znanje, te iznad svega odraz je poštovanja prema dostojanstvenom i kulturnom držanju g.Hasanbegovića u ovim nimalo kulturnim iskazivanjima bunta naših "kulturnih radnika".

Gost

#1941

2016-02-05 09:06

Vjerujem u novog ministra,svidja mi se njegova odluka,Moj stav je svakom treba pružiti priliku ,da se dokaže.Protiv sam ovakovih prosvjeda,jer donose samo loše.

Gost

#1942

2016-02-05 09:06

Zato,jer nek imamo jednom covjeka i politicara koji ima kicmu.Ne kao dosadasnji koji se poviju pred malim vjetrom.Treba jasno dati do znanja da su USTASe BILE REGULARNA hRVATSKA VOJSKA KAO I SVE DRUGE hRVATSKE VOJSKE I DA SU IMALI KICMU..Moj ujak nije bio zlocinac a bio je Ustasa i na njeg sam ponosan ubijen je rukom zlocinca poslije rata,te istih tih zlocinaca koji na sve nacine pokusavaju okaljati Ustase

Gost

#1943

2016-02-05 09:08

Pravi čovjek na pravom mjestu, koji zna što treba.

Gost

#1944

2016-02-05 09:08

Trebali smo mi Hrvati dugo čekati da dobijemo jwdnog domoljubnog ministra koji želi i hoće zaštititi u unapređivati KULTURU U NA NAŠOJ DOMOVINI Svoma onima koji misle i rade drugačije neka IZVOLE,a našem Dr.Z.Hasanbegoviću želim dobro zdravlje i puno uspjeha...Tko čeka taj i dočeka u RH vladaju HRVATI.

Gost

#1945

2016-02-05 09:08

Opet je došlo vrijeme da se čuje i naš glas , glas hrvatskih domoljuba .Dok je srca bit će i Croatie !!!

Gost

#1946

2016-02-05 09:08

Bravo miinistre kulture gosp. Hasanbegoviću što imate hrabrosti i junačkog srca zavesti reda u trošenju novca u Ministarstvu kulture, novca nas poreznih obveznika. Poznata je ona stara: zavrni slavinu i sve će isplivati na vidjelo. Vjerujem, uz Božju pomoć, da će i ovdje oko financiranja neprofitnih medija isplivati na vidjelo da su oni itekako bili profitni.

Gost

#1947

2016-02-05 09:10

Zlatko dobro zna Hrvatina je povijest ukradena i došlo je vrijeme srbske lazi raskrinjati


Gost

#1948

2016-02-05 09:11

pravda i istina mora biti dostupna svima a ne samo njima

Gost

#1949

2016-02-05 09:11

Demokracija mora dati prostor svim neekstremnim promišljanjima. Kod nas uvijek iste osobe uzurpiraju pravo predstavljanja narodnog mišljenja i stava, nažalost na vrlo nedemokratski i nimalo kulturan način. Zato je nužno iskoristiti mogućnost osobnog izjašnjavanja.

Gost

#1950

2016-02-05 09:14

Iz razloga što smatram da ministar postupa časno i pošteno. Ne znam u kojoj državi svijeta ista financira koje kakve udruge i dr. tzv medije i da iste pljuju po toj istoj državi kako bi zatrle i taj mali dio naše držatvornosti"nacionalni ponos". Gospodo draga puno je mladosti palo i krvi proliveno za ovu našu domovinu a da bi se neke tzv nezavisne grupice koje se financiraju iz državnog proračuna nabacivale sa tim žrtvama i ismijavali naš Domoviski rat i sve što počinje sa riječi HRVATSKA.....