APEL PREMIJERU: Zaštitite ministra kulture dr.Hasanbegovića


Gost

#3001

2016-03-03 17:07

Na ovaj način dajem podporu jednom od najboljih hrvatskih ministara do sad i pozivam ga da do kraja provede svoje zamisli. Ne smijemo dopustiti da nam uličari i paraziti paraliziraju rad vlade i normalan život.

Gost

#3002

2016-03-03 19:09

Ako sam nesto u zivotu naucio to je da kada nesto zelis ostvariti i naidjes zestok otpor konkurencije znaci da si na pravom putu! Ne dajte se ministre!

Gost

#3003

2016-03-03 19:43

Zato što je Pravi Čovijek i Profesionalac za Ministra Kulture.

Gost

#3004

2016-03-03 21:20

mislim da je nedopustivo pljuvanje po čovjeku samo radi toga što ne misli isto kao neki, dajmo čovjeku da radi pa ga sudimo prema rezultatima. (mislim da gospodin Hasanbegović voli svoju domovinu i želi joj dobro)

Gost

#3005

2016-03-04 05:44

zato sto je covjek strucan i dobar ministar,a najvse radi toga sta su digli toliku hajku samo da ga smijene bez razloga

Gost

#3006

2016-03-04 20:51

Jednostavno dobar je čovjek i mislim da bi bio ministar, a svi oni koji ga blate neka gledaju svoje postupke, svoje i svojih stranačkih prijatelja- onih u vrhu

Gost

#3007

2016-03-06 02:06

Smatram da se ni jedan narod netrba bojati i sramoti svog Nacionalizma pa tako ni mi Hrvati.
Nitko ne proziva Britance,Talijane,Francuze,Irce,Srbe,Izraelce,Irance,Kineze,Japance i tako do posljednje .
Samo smeta Hrvatstvo stoga u inat i radi Dostojanstva šaljem sve kojima smeta Hrvatstvo ili
Ustaštvo,a ne smeta Četništvo i Komunizam u lijepu Materinu.
Hvala na pozornosti Velimir Todoran

Gost

#3008

2016-03-06 13:02

Mislim da svaki normalan građanin bilo koje Države na svijetu imam pravo na dostojanstvo
kao i Pravo i Dužnost braniti Nacionalni Identitet svog Naroda kao i svi ostali na svijetu.
Ja sam Hrvat, Njemac je Njemac,Srbin je Srbin, Iranac je Iranac i koga to smeta osim kad je
Hrvatstvo u pitanju . Svi su Domoljubi i Nacionalisti
samo Hrvati to nemaju pravo reći .
E pa gospodo i ja sam Nacionalista i dali ćete podići tužbu protiv mene iako nisam nikad nikog
Uvrijedio niti nešto loše poželio osim Zločincima
kao Šešelj ,Arkan i takvim kao oni.
Zar trebam biti toliko poslušan pa ako traže šibicu
da mi zapale kuću dam ako traže metak da mi ubije
Djete da im dam.
Gospodo ja nisam tako poslušan i taj Teror neću prihvatiti makar se morao sam suprostaviti protiv svih Vas koji to Namećete .
Ali,Bogu Hvala nisam Sam.
Velimir Todoran

Gost

#3009

2016-03-07 08:42

 Zar ne možemo skupiti još sedamdesetak potpisa pa da peticija prijeđe 15 tisuća?


Gost

#3010

2016-03-09 11:29

Smatram da ga napadaju određene skupine ljudi samo zbog toga jer ne želi izdvajati novac da bi se oni okoristili. Gospodin Hasanbegović za sada ne daje nikakav razlog za micanje s te funkcije. Ljudi koji ga razapinju medijski ne odustaju , jer su navikli agresijom postizati ciljeve, ali smatram da je njihovo vrijeme prošlo i da će morati odustati.

Gost

#3011

2016-03-16 01:18

Zlokobne sile mraka svakodnevno nas bombardiraju svojim jeftinim, vulgarnim i prostačkim (uz medijske plaćenike, sluge režima i umne eunuhe, dušobrižnike zla,...), pokorničkim 'new age' i kulturom smrti. Kreću u brutalnu 'ofenzivu' i žele provesti 'moderni' hrvatski poredak, ćudoređe i svjetonazor; a našu prošlost, kulturu i višestoljetne institucije samljeti u prah...
U tome imaju podršku 'novo- prosvjetiteljske Europe'.
"Quisquis amat dictis absentum rodere vitam, hanc mensam vetitam noverit esse sibi", Aurelije Augustin.
Ante Luetić, dipl. iur.
Mostarska 37,Split

Gost

#3012

2016-03-17 10:41

Hvale vrijedna peticija za očuvanje hrvatskog digniteta!

Gost

#3013

2016-03-20 18:29

promjena Hrvatskog Ustava pod hitno

Gost

#3014

2016-03-21 17:56

Kratko i jasno je novi ministar locirao gdje,kako i koliko na netrasparentan način curi novac poreznih obveznika Hrvatske.Nije gubio vrijeme na osnivanje povjerenstava(znamo kako su u prošlosti povjerenstva radila i čemu su služila)koja ničemu ne služe već je u samo 20-ak dana pokazao da zna svoj posao i da je svjestan da za njega odgovara ovom narodu.E,da je više takvih.A ima i sjajne provale.Zadnja,desant na Drvar.
Neka cvijeta tisuću cvjetova ministre!

Gost

#3015

2016-03-29 21:59

Predmetna je peticija neophodna i zasigurno će biti učinkovita.. Upravo tako treba reagirati na svaku originalnu i nasljednu mržnju i smicalice koje nam na ulici i putem medija serviraju današnji antifašistički fašisti. Očekujemo da će ministar dati najveći doprinos u afirmaciji naše povijesti, kulture dokazivanjem istine ali i dovođenjem u red pa i ukidanje svih antihrvatskih udruga i agencija. Pri tom poslu i on treba biti realan i pravičan i ne mala financijska sredstva tih organizacija usmjeriti u korisne društvene svrhe. Zaključimo : Nije W. Ch. bio nesmotren kad je rekao kako će ondašnji antifašisti u bliskoj budućnosti postati fašisti. Na žalost i nama se to desilo. .Budemo li pošteni i dosljedni domoljubi "naši će "antifašisti". postati minorna opasnost za Hrvatsku. Kao takvi, sa stajališta "široke demokracije društva" mogli bi biti čak i korisni. No bez nužne auto metamorfoze u potpunosti će nestati iz narodne memorije. Dakle, naše djelovanje i rad s njima od bitne su važnosti, iako će im biti teško, možda nemoguće, suočiti se s istinom. Bog im pomogao!!

Gost

#3016

2016-04-02 14:05

Zato što se dosta financiralo neke parazitske udruge koje su rušile ugled države!

Gost

#3017

2016-04-08 15:29

Da četnici konačno shvate da su hrvatski branitelji obranili zemlju od domaćih i pridošlih izdajnika,i da su oni nitko i ništa,svoja prava i uvjete da se nekome nešto brani pogotovo generalima Gotovini i Markacu koji nisu išli u Srbiju pljačkati,ubijati,silovali,oni su svoju domovinu obranili na svom teritoriju,njihova noga nije prešla granicu.Pupovce zatvori svoju poganu gubicu za svagda,ti najmanje imaš prava uzimati njihova u svoja pogana usta.ZASTO VAS SVE NIJE OLUJA OTPIRILA u neku pustinju iz koje Nena izlaza...

Gost

#3018

2016-04-09 19:46

Gospodin Hasanbegovic podrzavamo vase djelovanje samo tako naprijed svaka cast treba se odupreti ovim KOMUNJARAMA!!!.

Gost

#3019

2016-04-09 20:35

OOJJ  KATOLICI  NIJE  RAT ZAVRSEN  KAD  TAD  JA  I  TI  ANTE !!!!!!!!!!!!!


Gost

#3020

2016-04-09 21:03

KAD  SE  BUDE  RASPALA  EVROPSKA  UNIJA  ETO  NAS  KATOLICI  U  VUKOVARU  U  VARAZDINU   SAMO  POLAKO  TRENIRAJTE  SVAKI  DAN  SA  NAMA  SRBIMA  MIRA  NECETE  IMATI  MIRA     

 

FUCK  CROATIA


Gost

#3021

2016-04-10 14:10

Ja poznajem kolegu dr.Hasanbegovića,ali napominjem da mi nismo bliski prijatelji ali Ja znam koje su njegove reference i poštivam to neovisno o njegovom političkom statusu.Ja imam 5(Pet)obranjenih dizertacija iz astrofizike,fizike i matematike,i stalno se susrećem sa pojavom da pljuju po meni ali po meni pljuju uglavnom neškolovani i nestručni ljudi,a odmah sam primjetio da je i kolega Hasanbegović u vrlo sličnoj situaciji,i zbog toga sam potpisao ovu peticiju.

Gost

#3022

2016-04-10 18:12

 SMRT  HRVATSKOJ  MAMU  TI  JEBEM  ONA  KATOLICKA !!!!!!!!!

Istranin

#3023 Re:

2016-04-11 22:37

#21: -  

 

Istranin

#3024 Re:

2016-04-11 22:46


Gost

#3025

2016-04-16 19:30

Zato jer se g.Hasanbegović zalaže za sve ono što Hrvati žele..Dok drugi šute ON jasno i glasno bez straha govori i radi za dobrobit Hrvatske.